Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
22. srp 2011

Přesně tak. Tenhle měsíc je fakt netréninkový !!! Já mám trošku vítr z toho, jestli se u mě ovulace objeví ☹
@alisi001 Mám dělat ty ovu testy ráno, nebo odpoledne? A každý den ve stejnou hodinu?

alisi001
22. srp 2011

@kd23 ovu testy se nedělají z rani moči píšou to i v letáku ja je dělala dopoledne, odpoledne a večer 😀

alisi001
22. srp 2011

@kd23 všude píšou že je ideálni je dělat mezi 13 - 19 hodinou 😉 a min. 2 hodiny před tím moc nepít at není moč naředěná 😉

kd23
22. srp 2011

@alisi001 OK, moc díky. Budu testovat vždycky po práci. Už ať je zítra po práci 🙂
Já bych si tak přála, aby to vyšlo! Taky si připadáte jak děti, které něco chtějí dostat pod stromeček a nemůžou se dočkat, jestli to tam bude nebo ne? To je šílený pocit 🙂

alisi001
22. srp 2011

@kd23 znám to 😉 za ty roky jsem si na to už měla zvyknout ale nejde to 😀 pořád jsem nedočkavá 😅

veveruska0504
22. srp 2011

@miky S tím prádlem můžu poradit 😀

http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/

Tato stránka je skvělá, mám s ní jen dobré zkušenosti a kupuji si od nich sety Livco Corsetti, kvalita dobrá za dobrou cenu, takže naprostá spokojenost 😝

Odkaz na Livco Corsetti http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/livco-cors...

Můžu jen doporučit

mochenkaa
22. srp 2011

já sem z toho jelen.kontrola proběhla pořádná alr nic mi vlastně neřekl. Vyčetla jsem že mám sliznici 4mm což je na těhu málo,ale stejně mi řekl že pokud do 3dnů nedojde ms tak si mám udělat test. a vůbec se mu nelíbil můj cyklus - a já si říkala jak mám hezky pravidelný...za chyby se omlouvám píšu v trolekbusu na mobilu

anabella_lee
22. srp 2011

@miky Jo no už to tak vypadá že jen trénink😀 příprava se nesmí podcenit že😀tak příští měsíc to snad jistí🙂

martinan4
22. srp 2011

Tak jsem vás konečně dočetla, dáváte mi zabrat... 🙂 Když jsem tu byla naposledy, byla stránka 51 😀

@kd23 Já jsem brala HA přes deset let, minulý říjen jsem vysadila a můžu říct, že chuť se zvedla několikanásobně 🙂 Dokonce potřebuji víc, než manžel 🙂

A souhlasím, taky si připadám jako malé dítě 🙂 Ale musím se trošku krotit, aby mi to nepřerostlo přes hlavu 🙂

@alisi001
@mochenkaa Taky moc držím palce!!!

kd23
22. srp 2011

@mochenkaa Ahojky, jak to, že se mu nelíbí tvůj cyklus? Jaký máš? Počkej 3 dny! Určitě se tam objeví // !!!

ili08
22. srp 2011

Ahoj holky,přeju krásný den 🙂
hlasím napadení rudou armádou a tedy 1DC 🙂

leni84
22. srp 2011

@miky Ahoj, já mám dobrou zkušenost se spodním prádlem Etam..Je to francouzská značka, mají velký výběr jak romantického stylu, tak i erotického, tak klasického..Já v něm okouzlila manžela o svatební noci (nebo spíš po svatební noci 🙂)a byl spokojený..🙂 Ale je trošku dražší (podprsenky cca 1000 Kč a výš a kalhotky cca 500 a výš)..Mimo to mají i hezké košilky a pyžámka..

leni84
22. srp 2011

@miky Jinak dneska mi dorazil z lékárny kontryhelový čajík..Tak už si chystám chuťové buňky na neděli.. 😀

alisi001
22. srp 2011

mishule12.................. 39DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 34 DC
luci_inka......................33 DC
stares...........................32DC(listovka)
zandi78........................31 DC
mochenkaa.................29 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................... 26DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................25DC (listovka)
leni84.......................... 25DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 24 DC
tumik.............................24 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................23 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............22DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 21 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................21 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 20C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................20 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................19 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................19 DC(listovka)
baibies........................ 19DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka .......................18 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 17 DC (listovka)
martinan4 ................... 14 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 14 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................13 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
verik19.......................... 11 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 10 DC
galigula .........................10DC
helousek1......................10DC
kd23............................... 9 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................8 DC
veveruska0504..............7 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................5DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
carrynka..........................4DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................3 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................3 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................1 DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
alisi001..................... .??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
meea............................?? DC

mochenkaa
22. srp 2011

@kd23 tak schválně: 10/1, 12/2, 16/3, 17/4, 18/5, teď nevysvětlitelný skok 25/6, 25/7 ale poslední dvě ms mám jen 2,5dne.
jinak děkuju že mi držíte palce ale fakt tento měsíc jen trénujeme 😀 mám už klasické ms bolesti takže zítra očekávám potvoru.

kd23
22. srp 2011

@ili08 Super! Sbohem antikoncepce! 🙂 Schválně jakou budeš mít bez braní HA chuť na sex. 🙂 Je to fajn 🙂 Asi ze mě stává nymfomanka 😀

mochenkaa
22. srp 2011

@kd23 taky jsem to tak měla a chutě uplně moc a hlavně v době ovu 😀

alisi001
22. srp 2011

@mochenkaa
@kd23
tak holky ja mám chuť pořád velkou 😀 i bez HA 😀 😀 😀

alisi001
22. srp 2011

čím je člověk starší tím víc si to užívá 😉

ili08
22. srp 2011

@alisi001 prosím opravit-už ne HA 🙂 snažení zahájíme hned jak skončí 🙂,

@mochenkaa pořád držím palce,naděje umírá poslední 🙂
@kd23 tak to jsem teda fakt zvědavá jaký to na mě bude mít účinek 🙂

alisi001
22. srp 2011

mishule12.................. 39DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 34 DC
luci_inka......................33 DC
stares...........................32DC(listovka)
zandi78........................31 DC
mochenkaa.................29 DC (listovka a Calibrum Baby plan).......................................GABČA 23 let
hanulik88.................... 26DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................25DC (listovka)
leni84.......................... 25DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17............... 24 DC
tumik.............................24 DC................................................................................................MARTINA 28 let
dilemma ......................23 DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee...............22DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 21 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................21 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 20C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................20 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................19 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................19 DC(listovka)
baibies........................ 19DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka .......................18 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana.......................... 17 DC (listovka)
martinan4 ................... 14 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 14 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................13 DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
verik19.......................... 11 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 10 DC
galigula .........................10DC
helousek1......................10DC
kd23............................... 9 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................8 DC
veveruska0504..............7 DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................5DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
carrynka..........................4DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................3 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................3 DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................1 DC (listovka).................... ILONA 28 let
alisi001..................... .??DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC
meea............................?? DC

bujanda
22. srp 2011

jé holky, nějak dneska nestíhám....a za hodinu mažu z práce, jdu na poslední zkoušku svatebních šatů, tak už se těším! Tak moc nedrbejte, pak nestíhám dočítat, natož psát.. 😀

blazu
22. srp 2011

ahoj holky, @kd23 já jsem to taky tak měla po vysazení HA - až se manžel divil, že co se dějě, že jsem pořád při chuti :D
@alisi001, @mishule12, holky moc vám držímpalce aby tam ty dvě čárky byly!!!!

kd23
22. srp 2011

Tak hlásím příchod z oběda. Zítra a pozítří tady budu sama v kanclu, tak snad to v tom vedru přežiju... 🙂

kd23
22. srp 2011

@bujanda Já už se těším na vaše fotečky ze svatby 🙂 Tak ať poslední zkouška dopadne na jedničku! 🙂

hankamamka
22. srp 2011

dievčatá, aký diskuzný krúžok sa tu vytvoril, super 🙂
@bujanda držím palce na skúške, spomínam na svoju, bolo to super!

hankamamka
22. srp 2011

@mishule12 juj, závidím, v dobrom ale 🙂 že možeš testovať. a držím palce!!!

kd23
22. srp 2011

@hankamamka Já taky moc držím palce! Těším se, co sem zítra napíše. 🙂

hankamamka
22. srp 2011

@mochenkaa a čo sa doktorovi konkrétne nepáčilo na tvojom cykle? prepáč, ak si to už niekde písala, nejako som sa v tejto konverzácii stratila 🙂

kd23
22. srp 2011

@hankamamka @mochenkaa to měla takhle january: 10/1, february 12/2, 16/3, 17/4, 18/5, teď nevysvětlitelný skok 25/6, 25/7 ale poslední dvě ms mám jen 2,5dne. ☹