Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
9. črc 2009

Evi, tak snad tě nějaký ten nápad v obchodě přepadne 😵

mimina321
9. črc 2009

jééé krystín má babu 😀 😀 😀
inezke držim palce 🙂
dnes sa nám to rozrodilo 🙂
ja dneska budem robiť ryzoto už si naň dlho robíme chuť

kackark
9. črc 2009

Já si právě pochutnala na porkové polívce ze včerejška 😉

evanek77
autor
9. črc 2009

já dostala v obchodě chuť na koprovku, tak sobě udělám polévku a manžellvi jsem koupila hovězí, akorát jak bude odpoledne volat, tak se musím vyptat, s jakou ho chce omáčkou, nejlepší by byla rajská, té mám zbytek v mražáku 😀

sarlotta
9. črc 2009

Holky to je super..tady se rodí a v zamlklinkách zase nové // těhulinky 😎 😎 😎 Dneska je pěkný den.

mimina321
9. črc 2009

to asi idem na návštevu do zamlkliniek 😀 😀 😀 nech sa aj mne volačo ujde 😀 😀

sarlotta
9. črc 2009

jasné mimi🙂))

kackark
9. črc 2009

Sarlott, tak to je parádá a věřím že už v dalším cyklu taky objevíš // a už bude vše dobré 😉

Evi, tak jak manža a rajská? Vyhrála jsi?

mimina321
9. črc 2009

tak kočky moje teraz si s vami pokávičkujem 😉

sarlotta
9. črc 2009

😉 já mám kontryhelovou pauzičku🙂)

evanek77
autor
9. črc 2009

mimina,
hm, kávičku bych si dala 😀 ale jelikož mi nedělá dobře, dám si alespň fidorku 😉
kači,
manžel ještě nevolal, ale hovězí je v papiňáku, tak uvidíme, co si vybere, omáčka je za chvilku 🙂

kackark
9. črc 2009

Už jsem měla kávičku ráno, tak dvakrát ne. Dneska jsem vygruntovala celou kuchyň, tak si taky zasloužím odpočinek 😉 Nádobí se myje, prádlo pere a je mi dobře 😵
Evi, od té doby co mám papiňák se mi zdá vaření jednodušší a rychlejší. Prostě ho miluji 😀

kackark
9. črc 2009

Evi, v kolik zítra jdete?

kackark
9. črc 2009

Holky, zase jsem si trošku zaukcovala 😀 Myslíte, že ty obrázky půjdou nalepit na obkladačky do koupelny? 😕

evanek77
autor
9. črc 2009

kači,
až na 12.30... ale necháme si z toho UZ udělat za 500,- CD, tak se těším, jak se budu doma kochat 😀 😀 😀

kackark
9. črc 2009

To je dobře a co 3D půjdeš? Já to pořád zvažuji, příjde mi to poměrně dost peněz a jestli za to radši Tadíkovi něco nekoupím 😖

evanek77
autor
9. črc 2009

kači,
myslím, že ano 🙂
a ta kombinézka je slaďoučká 😉 🙂

evanek77
autor
9. črc 2009

kači,
nepůjdu, 1450,- je hodně a já si malého radši vyfotím pak v peřince 🙂
tenhle uz mi snad proplatí pojišťovna, zbytek částky si nechám na porod 🙂

jaspina
9. črc 2009

Mě konečně odjel šéf, ale za chvilku mám padla, tak jsem si vás dnes moc neužila - tak si to snad vynahradím zítra 🙂 Teď jen trnu, aby Utroš fungoval a přišla MS - po ní budu moct nasadit Clostil a to by bylo aby nebylo! 😀 Když né hned, tak pod vánočním stromkem bych chtěla aspoň pidibříško 😵

evanek77
autor
9. črc 2009

jaspi,
do vánoc bude i srdíčko 😉 🙂

kackark
9. črc 2009

Evi, tak s těma samolepkama si mě uklidnila, zpanikařila jsem, zda nebudou jen na stěnu 😀
Děkuji za pochvalu kombinézky 😉
A jsem ráda, že na to 3D máme podobný názor, když vidíme malého na každé kontrole, tak mi to přijde zbytečné a asi jsem trošku pověrčivá, ale jak píšeš, radši se budu "chlubit" Tadíkem až v kočárku.

Jaspi, to je jasné, že se na Vánoce budeš fotit s bříškem 😉 😵

jaspina
9. črc 2009

Kéž by 😵 Pamatuju si, že minule jsme si na to pod tím stromkem připíjeli - tehdy přítel řekl: tak na to, aby za rok jsme tu byli už 3 - aspoň aby byl v bříšku. Úplně mě tehdy překvapil, protože jsem ještě neuvažovala o vysazování léků a HA a plánovala jsem to až třeba teď po létě, ale nakonec se to jaksi semlelo a urychlilo a jsem ráda.

evanek77
autor
9. črc 2009

kači,
však už brzy budem mít co fotit, vždyť už jsme v půlce 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
9. črc 2009

jaspi,
jo jo, já si takhle pamatuju, jak se manžel bál, že mi na svatbě bude s bříškem špatně, kdyby se povedlo 😀 😀 😀

jaspina
9. črc 2009

To ten můj se do svatby nijak nehrne - po tom jak jsem ji před rokem zrušila... Ale říkal, že kdyby přišlo miminko, že to by si nás teda jako vzal 😀
Já už poletím domů, tak se mějte krásně a zas zítra 🙂

evanek77
autor
9. črc 2009

jaspi, papa 🙂
já jdu spát, fidorka mne zmohla 😀 😀 😀

kackark
9. črc 2009

Jaspi, pá a šťastnou cestu 😉
Evi, dobrou noc 😵
Tak já než jsem si udělala banánovo-čokoládový koktejlík tak jste se mi všechny rozutekly ☹ Nechtěla jsem tu sedět tak na suchu 😀 😀

dracekmracek
9. črc 2009

Holky kristy porodila?Jak to víte?Tak moc gratuluju 😵 😵 😵 já už se tak těším na Natálku a oliverka a pak postupně na další miminka 😵
Konečně jsem si vybrala porodnici 🙂

mar26
9. črc 2009

Kačko určitě je to 3D hezké,ale není to kdoví jaká nutnost. U mě ho má dr. v ordinaci,tak že problém není a měla jsem to v ceně toho nadstandartu. Ale určitě volíte dobře,že je lepší něco koupit 😉

innesce držím moc palečky, chodím taky šmírovat k červencovkám 😀

Dneska vařím borůvkové knedlíky,ale ještě mám na ně čas, manža přijede až kolem páté.

Evi kdybych si mohla vybrat já,tak by to fakt byla ta rajská 😀

Kačko jinak hezké samolepy a uvidíš s tím obkladem..bála bych se,že půjdou vlhkem dolů,ale to fakt uvidíš 😉

kafčo mi taky nedělá dobře,tak jsem si místo něj dala mandlovou magnumku 😀

kackark
9. črc 2009

Kači, a pro jakou porodku ses rozhodla?
O Kristy tu hned ráno psala její známá a dokonce má u sebe v albíčku fotečky Isabellky 😉

Marti, při NT mi to taky na chvíli na 3D přepnul, tak třeba na velkém UTZ teď taky na chvilku zapne, bude ho dělat ten samý dr. 😉
A knedlíky jsou mňamka, to se bude manža mít 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru