Dotazník - Psychika ženy v době těhotenství, porodu i po porodu

kristy_3112
24. pro 2021

Dobrý den, píšu seminární práci na téma Psychika ženy v době těhotenství, porodu a po porodu. Byla bych ráda za vyplnění krátkého anonymního dotazníku, který vám zabere jen chvilku Vašeho času. Popř. budu ráda za rozeslání dalším maminkám.
Odkaz na dotazník: https://www.survio.com/survey/d/V3R0R2S5T1Q5P2X7X
Děkuji

orisek56
24. pro 2021

@kristy_3112 vyplnění, chybí mi tam na konci nějaký dovětek, třeba jsem svůj stav po porodu řešila atd.

ele_nka
24. pro 2021

@kristy_3112 dotazník nedává možnost odpovědět na více těhotenství. Moje první těhotenství bylo od druhého po dvou potratech dost odlišné, bylo by super odpovídat podle počtu dětí na každé těhotenství zvlášť.

colis
24. pro 2021

@kristy_3112 hotovo

orisek56
24. pro 2021

@ele_nka to je fakt, taky to tak mám

kristy_3112
autor
24. pro 2021

@ele_nka Děkuji za připomínku, určitě by to bylo lepší i přesnější, ale do seminární práce hodně rozsáhlé. Potřebovala jsem to vzít spíše tak obecně, nicméně kdybych v tomto tématu pokračovala i v bakalářské práci, tak bude takhle bude lepší rozdělit.

barmil
24. pro 2021

@kristy_3112 první tehu v 23 uplne pohoda, super. Druhé 33let, začátek covidu, nervy, odloučení od rodiny, manzel jako vojak pořád v práci, ma rodina daleko.. Vyústilo v panicke ataky, úzkostnou poruchu a odchod manzela.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru