• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Citlivé bradavky, nepřišla menstruace, mohu být těhotná?

3. října 2012 
Dobrý den, potřebuji poradit. :slight_smile: Brala sem antikoncepci Lindinette 20 přes čtyři roky a na začátku září jsem ji sice nechtěně ale musela přerušit...poslední MS jsem měla od 27.srpna - do 1. září .. zhruba v týdnu od 10. nebo 17. (nejsem si jistá) jsme s přítelem měli jednou přerušovaný sex, asi týden potom jsem dva dny, pouze dva dny, měla citlivé bradavky a chvilku mě i tlačil podbřišek, v týdnu od 24. jsem to měla dostat ale nedostala. Včera 29. jsem jsem se vzbudila s ucpaným nosem tak jsem si dělala Mamatest a vyšel negativní bez jakéhokoli náznaku. Mohou to být příznaky těhotenství? Děkuji za radu :slight_smile:
2. říj 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem o ucpaném nosu coby příznaku těhotenství ještě neslyšela :slight_smile:
2. říj 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
Ahojky, myslím, že zbytečně plašíš...Vysadila jsi antikoncepci a tve tělo se s tim musí samo srovnat, proto jsi to asi nedostala.Ono i logicky když 4roky vaječníky v podstate nepracují, protože za ne umele vytváří hormony antikoncepce, tak pak telu nejakou dobu po vysazení trvá, než jakoby zase nastartuje...Takže myslím, že těhotenství to na 99%není(já treba prerušovaný styk s pritelem používám běžne,protože HA neberu ..a jeste jsem z neho neotehotnela...pritom prvního syna mám zplozeného napoprvé nechráneného styku)..takže neboj...
2. říj 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po vysazení antikoncepce se může stát, že se cyklus rozhodí nebo, že dojde i ke ztrátě menstruace. Počkala bych dva dny, test opakovala a pak zašla na gynekologii, aby zkontolovali, zda je vše ok. Určitě pomůže kontryhel na úpravu cyklu.
Myslím, že z pár písmen, které jste napsala nikdo graviditu nerozpozná :wink: . Jen lékař při vyšetření. Jinak ucpaný nos jsem při těhotenství neměla :wink: :grinning: .
Hodně štěstí.
Nějak se nám ty dotazy "Můžu být těhotná?" množí :confused: :confused: :confused:
2. říj 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě prsa a v podbřichu na začátku těhu bolelo, ale těhu to nemusí být... Každopádně ucpaný noc určitě není příznak těhu. Pokud si to nedostala, raději se objednej u lékaře.
Tím že máš ucpaný nos,neznamená že jsi hned těhu :slight_smile: To není příznak :slight_smile: To bude spíše jen nějaká viroza či chřipka :wink:
Ucpaný nos rozhodně žádný příznak těhotenství není, spíš bych řekla, že jsi nachlazená, tudíž můžeš mít i spoždění. Na druhou starnu, můžeš být i klidně těhotná a na test může být ještě brzy(záleží na tom, kdy jsi měla ovulaci). Každá jsme jiná a každá máme jiné příznaky těhotenství. Já například u prvního těhotenství měla úplně jiné příznaky než u druhého. Citlivé bradavky mít můžeš a nemusíš, stejně jako bolest bříška. Asi ti tady žádná neřekneme, zda jsi těhotná. Nejlépe ještě počkej pár dní a zkus znovu testovat. Ikdyž jste provozovali přerušovanou soulož, klidně můžeš otěhotnět a myslím, že na to dojelo spousta holek.
2. říj 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud tvoje tělo bylo 4 roky "zabité" díky HA, bude nejspíš chvíli trvat, než se chytne a začneš zase fungovat. citlivé bradavky se objevují docela často - výkyvy hormonů během cyklu. počkej pár dní, test opakuj, případně zajdi za gynekologem. jo a zkus pupalku (v tabletkách), pomáhá vrátit se "do normálu".
ps: ten ucpanej nos bych jako příznak těhu moc nevděla :wink:
2. říj 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vypadá spíš na rozházený cyklus po vysazení HA ... přeci jenom bude nejspíš chvíli trvat, než se tělo zas dostane "do formy". Mamatesty, obzvlášť s citlivostí 10, jsou hodně spolehlivé a pokud nemáš ani náznak ducha, tak to těhu nejspíš nebude. Ale je těžko věštit na dálku. Tak ještě pár dní počkej a pakl se kdyžtak objednej k dr - pokud se MS nerozběhne sama, dostaneš vyvolávačku a uvidí se :wink:
2. říj 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu byt tehotna? No pokud jsi mela nechraneny pohl. styk, tak ano, muzes byt tehotna :slight_smile:
2. říj 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tady si nekdo dela srandu,ne?
2. říj 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ano, těhotná být můžeš. Nehledě na ucpaný nos, to opravdu není příznak těhotenství, spíš nachlazení, kterých je teď plno :wink: Ale já brala sedm let antikoncepci Tri-regol a jeden měsíc jsem ho začala brát odzadu - nevím, proč, tabletky byly odlišeny barevně po týdnech. Každopádně jsme měli s přítelem styk asi osm dní poté, co jsem začala brát prášky odzadu a vzešla z něj Verunka. Uvidíš, test bych zopakovala ještě za pár dní :slight_smile:
2. říj 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mohu se zeptat...dnes jsem 13 den po IVF...a na testu se mi ukázaly 2 čárky...jedna byla moc slabá...pozítří jdu na krev na kliniku...tak jsem moc zvědavá jestli jsem těhulka....měl to taky někdo????? :slight_smile: děkuji za odpověd a přeji krásný den :slight_smile:))
3. říj 2012 v 07:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, otázka je duplicitní a proto ji zamykám. Zkus najet do našeho fóra a tam si vyhledat podobné diskuze :wink: Hezký den, J*
3. říj 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek