Co myslíte, jsem těhu?

mikuldice
20. črc 2016

Ahoj holky prosím o vaše názory.S manželem se snažíme o mimi,poslední menzes byl 19.června v neděli jsem to měla dostat a nic,už asi týden mě bolí prsa,v pondělí jsem v noci zvracela,pořád krkám a je mi tak nějak divně už 3 dny,jsem pořád spavá a při dlouhé chůzi mě bolí v podbříšku myslíte že bych mohla být těhu??včera jsem si dělala test a byl negativní.co myslíte?? Moc děkuju za případné odpovědi

jluciy
20. črc 2016

@mikuldice záleží kdy byla ovulace...
Nicméně pokud na testu vůbec nic tři dny po vynechání, tak to spíš vidím na nějakou nerovnováhu než těhotenství 😉

mikuldice
autor
20. črc 2016

tak to jsem slyšet nechtěla ale i tak děkuju 😀

andryyysssek
20. črc 2016

@mikuldice Tak těhotenství to být může,i nemusí.Zkus udělat další test za pár dní 🙂

mikuldice
autor
20. črc 2016

@andryyysssek děkuju

janicka.h
20. črc 2016

Pokud máš už 3 dny zpoždění a test je negativní tak si myslím, že těhotná nejsi ☹

puresin
21. črc 2016

@mikuldice Nechci byt pesimista, ale u me to bylo prvni 2 mesice snazeni naprosto stejne. Zpozdeni jinak na hodinu presneho cyklu, malatnost, ... A testy negativni, prestoze v minulych tehotenstvi byl pozitivni uz pred terminem MS. Obcas, kdyz si to moc prejeme, se telo prizpusobi a finguje tehotenstvi.
Ale treba se pletu, drzim pesti. 🙂

mikuldice
autor
21. črc 2016

@puresin moc děkuju,dneska ráno jsem si dělala testík a negativní asi jsem si to jen vsugerovala.Nejhorší je že na to nedokážu nemyslet ☹

andreaandrejka
21. črc 2016

@mikuldice Myslim,ze kdyby jsi tehotna byla,test by ti ukazal minimalne ducha.
Zkus se tolik nesledovat,dat tomu volny prubeh..vim o cem mluvim 🙂

adelafri
21. črc 2016

Já měla poslední ms 18.6. a měla jsem ji dostat kolem 19.7. a také mi nebylo pár dní dobře, teplota se mi drží kolem 37 stupnu, prsa pobolívají chvilkama jakoby po stranách a testy stále negativní, bohužel nevím kdy byla ovu.
Každopádně mi ale psaly některé holky, že jim testík ukázal // až třeba po 10 dnech vynechání. Záleží na tom, kolik hCG se vyplaví do moči. Počkejte ještě pár dní a pak zaskočte za doktorkou, já taky zavolám doktorce během příštího týdne pokud ms nedorazí 🙂 bud s pozitivním testem nebo bez nej( doufám ale že pozitivní 🙂)

Držím palce 🙂

mikuldice
autor
21. črc 2016

@adelafri právě že taky nevím kdy jsem měla ovu,no uvidím počkám ještě pár dní zkusím to znova,uvidíme.Držím ti palečky aby to dopadlo dobře.

mikuldice
autor
21. črc 2016

@andreaandrejka lehko se to řekne ale hůř udělá jak nemyslet na to že chceme miminko ?? 😅

andreaandrejka
21. črc 2016

@mikuldice Ja vim no 🙂 tak drzim palce,at se zadari.

adelafri
21. črc 2016

@mikuldice Děkuji moc 🙂 Přeju hodně štěstí 🙂)

levana33
22. črc 2016

Ahoj vsem 🙂 10 den dpo jsem si delala test nic...cyklus mam 24-29..na 24 cyklus jsem zacala mit ruzovy vytok, 25, 26..ted je 27 a ruz vytok je pric a bricho mi splasklo ale loupe me uprostred dole ne po stranach kde jsou vajecniky. Za hodku se jdu testovat..tak drzte palce, bylo by to prvni 🙂

adelafri
22. črc 2016

@levana33 Tak jak to dopadloo? 🙂)

levana33
22. črc 2016

Nic :( tak si rikam a procitam kolik kdo mel // po jakem case dc a dpo..porad hledam co chci slyset :D nedam si pokoj..tim, ze mam cyklus od 24..do cca 30 muzu a nemusim byt po vynechni :( plus do toho ten ruzovy vytok 3 dny ( jen na papirku)..ale jesnou jsem mela takove spozdeni. Rri dny ruz. vytok a pak uz menstruace..to cekani je mazec :/

andreaandrejka
22. črc 2016

@levana33 Kdy jsi měla ovulaci?

levana33
22. črc 2016

9..dneska jsem 13dpo

andreaandrejka
22. črc 2016

@levana33 Tak to může být klidně ještě brzy. Testovat se má, když mešká MS. Do té doby jsou to jen dohady a honění duchů..

levana33
22. črc 2016

No teoreticky muzu a nemusim mit 3 dny vynechani nebo 1-2 dny do..kdo vi..ukazuji se ty pozdni poz. testy tem co maji kratky..nebo spise dlouhy cyklus?..jeste jsem cetla, ze holcicky produkuji hcg pozdeji..no porad si jeste delam nadeji..ale zaroven me tesi..ze za chvilku muzu planovat dalsi kolo :D

andreaandrejka
22. črc 2016

@levana33 Hele, to nevim. Podle mě to není o cyklusu, ale o tom, kdy byla ovulace. Alespon to tak beru podle sebe.

terezasm
22. črc 2016

já jsem si dělala test 12.5. - 3 dny po vynechání a nic. Byl negativní. Další jsem si udělala až 23.5. (14 po vynechání) a až ten byl pozitivní. Bazální teplotu jsem měla po celou dobu vysokou. Obecně nemám s testy moc dobré zkušenosti 🙂

levana33
22. črc 2016

Co rikate na tenhle test??

adelafri
22. črc 2016

@levana33 Hodně holek tento doporučuje 🙂 Sama jsem si ho dneska koupila 🙂

kuliseks
22. črc 2016

@levana33 funguje🙂

levana33
22. črc 2016

Udelam si dalsi test az v pondeli..doufam, ze nemam infekcni zanet..porad se mi vraceji muze to byt i ono..v pondeli test nebo gynda k vuli zanetu. Ja uz jsem vystridala tolik gynd. :( beztak to bude ten zanet

adelafri
22. črc 2016

@levana33 Budu držet palce at to dopadne dobře :/

levana33
22. črc 2016

Dekujiiii :*

janikas85
22. črc 2016

@levana33 tento test jsem si dělala ráno a taky nic ☹ Od 13.7. mám píchlej agolutin a MS nikde ☹ A příznaky přesně jako ty slaboučký růžový výtok, bolesti v podbřišku a nafouknutá jsem jak balon ☹ Tak budem doufat spolu 🙂

veritanas
22. črc 2016

@levana33 no, rozhodně bych řekla, že to s téma holčičkama nebude pravda.. já měla na testu //až 9 dnů po vynechání ms... předtím jenom takové duchy, kteří šli vidět jenom na světle...jinak jsem žádné příznaky neměla...zato teď jsem měla milion příznaku, testy negativní a ms přišla až o 12dni později...ale já byla ráda, že ji mám..Jinak hodně holek doporučuje digitální test ClearBlue...ale je celkem drahý...ale prej zaručený.😀😀😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru