Dá se otěhotnět po přerušované souloži?

lillithka87
6. pro 2015

Preji krasny den damy🙂 chtela bych se optat zda li se dá otehotnet s prerusovane soulozi a jestli s tim mate zkusenosti dekuji za pripadne odpovedi a přeji krasny den🙂

bajana
6. pro 2015

Urcite da, ale ja som za 4 roky prerusovanej suloze neotehotnela 😉

ma_jo
6. pro 2015

Praktikovali jsme to asi 5 let v plodnych dnech, v neplodnych pak neprerusovany nechraneny a neotehotnela jsem, ale vim i o pripadech kdy se to stalo. Jestli by vam nevadilo mit dite, ale jeste se o nej nechcete vyslovene snazit, tak je to myslim idealni praktika, jestli ale vite, ze dite nechcete, neriskovala bych to.

lillithka87
autor
6. pro 2015

Dekuji🙂 prave se ted nachazim ve stavu kdy mi něco rika ze tehotna sem tahle myšlenka prisla jak blesk s cisteho nebe ..tak snad pusobi materske instinkty spravne 🙂

kulatakosticka
6. pro 2015

Asi záleží na plodnosti konkrétního páru. Nám fungovala vždy v pohodě, ale když jsme se pak snažili o naše děti, taky nám to vždy ještě půl roku trvalo.... Takže pro nás asi ok, ale řekla bych, že pro páry, kterým se dítko zadaří hned, to je risk a nepoužila bych ji, pokud bych si byla jistá, že dítě nechci.

ma_jo
6. pro 2015

@kulatakosticka to jsem si prave myslela taky. Kdyz jsme se rozhodli, ze dite opravdu chceme, mela jsem dost strach, ze je nekde problem a nepujde to, ale otehotnela jsem na prvni pokus.

kulatakosticka
6. pro 2015

@ma_jo 😂 tak mám teď úplně zbořenou teorii. Nám to právě vždycky trochu trvalo.

lamia
6. pro 2015

U nás byly všechny deti prakticky na první dobrou,takže bych to jako antikoncepční metodu neriskovala. Na druhou stranu kamoska ma jedno dost vymodlene a ted čekají lehce neplánovaně (ale šťastně) c.2 prý po přerušování.

lillithka87
autor
7. pro 2015

Ted navic se mi.pridali od vcerejska desny navali horka uplne jako by me horel oblicej....k tomu se pridavaji pocity emoce a nahleho vybuchu place :/

adede
7. pro 2015

6 let prerusovaneho sexu a dve planovane deti. Prvni hned, druhe na druhy pokus. Stale prerusujeme, pocitame jeste s jednim ditkem tak za 4-5 let, tak uvidime, jak nam to vyjde 😀

kulatakosticka
7. pro 2015

@lillithka87 já se u prvního syna cca ve čtvrtém tt rozbrečela v práci... Pak jsem si valila pro test.

anetka1701
7. pro 2015

Přerušovali jsme 5 let, dcera vyšla na první pokus... Ale pak jsem zjistila, že mám dost problémů a dcera byla malej zázrak - další už bylo s dopomocí a tedka už to je víc jak rok a furt nic... Takže já bych řekla že u nás zafungovala jak antikoncepce PCO :oD Přerušování fakt nedůvěřuji...

lillithka87
autor
7. pro 2015

To já ted bez duvodne brecim skoro porad hlavne mam silene navali horka posledni styk byl pred 8 dny ale prerusivali sme může to byt?

betelgeuzz
7. pro 2015

Kamarádka má z přerušované soulože třetí neplánované dítko 🙂

lillithka87
autor
7. pro 2015

Tak to mě potěšilo🙂 myslite ze simptomi napovidaji trhu? Dale trpmim zacpou a pocitem plnosti stačí snist neco maleho

dioptrinka
7. pro 2015

No my meli přerušovaný styk cca 3 a ouvej jsem v 34 týdnů ale podle táty to je sto procentní vždyť ho to ještě nikdy nezklamalo

eliotka1
7. pro 2015

@lillithka87 Myslím, že na těhotenské symptomy po 8 dnech od případného oplodnění je moc brzy, ale každá to můžeme mít jinak.

lillithka87
autor
7. pro 2015

Každopádně se furt nemuzu zbavit pocitu ze sem tehotna.....Uz se vám to stalo a,presto to byl plany instinkt?🙂

billythekid
Autor odpověď smazal
Zobraz
eliotka1
7. pro 2015

@lillithka87 Ano stalo, několikrát. Dokonce jsem měla i falešně pozitivní testy (tedy spíš slabé čárky - duchy).

dmiska
7. pro 2015

@eliotka1
@lillithka87 Myslím, že na příznaky nemusí být nutně brzo... Já jsem to tušila prakticky od prvního dne (já vím, zní to až neuvěřitelně), protože jsem ze dne na den přestala mít chuť na kafe a víno... No a po dvou týdnech se potvrdilo 🙂
Ale je pravda, že další příznaky přišly až později...

cholii
7. pro 2015

Přerušovaný sex 5 let, otěhotněla jsem prakticky hned, jakmile jsme se začali snažit o mimčo (od 13.5. jsme si nedávali pozor a 1.6. duch a 5.6. // na testu 🙂 )

kulatakosticka
7. pro 2015

@lillithka87 já to taky vždycky poznala skoro hned změnou chutí, plačtivostí, k doktorce jsem se dostala vždycky tak týden po testu a pokaždé to byl tak pátý týden...takže tak od přelomu třetího čtvrtého jsem to tušila u obou dětí

lillithka87
autor
7. pro 2015

A test ti vyšel po jaké době?🙂

kulatakosticka
7. pro 2015

Mě u prvního syna právě tak nějak kolem očekávané menstruace a u druhého taky tak, ale tam mi pořád vycházeli duchové a moc to nesílilo, ale ,,výsledky,, tu leží vedle mě a spí 😊

maudn
7. pro 2015

@lillithka87 chránili jsme se tak několik let a těhotná jsem nebyla, v budoucnu asi taky budeme, antikoncepci brát nemůžu

pokyska
7. pro 2015

Ahoj, se svým mužem jsme praktikovali 2 roky nechráněný sex (přerušovaný) až nám to nedávno trochu ujelo a já z pár kapek otěhotněla... myslela jsem si že je to nemožné ale možné to je.

suzina08
11. pro 2015

Souhlasím s ostatními. Přerušovaná soulož je snad nejméně spolehlivá antikoncepční metoda. Každopádně, pokud by vám nevadilo mít mimčo, tak si myslím, že to je celkem dobře přijatelná cesta 🙂

suzanna123
11. pro 2015

@kulatakosticka mně přerušovaná nikdy nezklamala a otěhotněla jsem v obou případech hned. Ale třetí dítě rozhodně nechci, takže teď bych se na to nespoléhala 😀

strawberr
11. pro 2015

Ano, zcela bez problémů 🙂 . Když se chcete chránit, vemte si kondom, pesar, nebo antikoncepci 🙂

pkolin
11. pro 2015

Rozhodně lze 🙂 ale není to pravidlo. S manželem jsme praktikovali mezi dětmi (4 roky) a teď po narození druhého syna také (16 měsíců) a vždy v pohodě (jinak jsem otěhotněla plánovaně vždy do 3 měsíců). Ale je fakt, že si hlídám plodném dny a polohu 😉 (mám obráceně otočný čípek a pokud chci miminko, musíme na to "jako pejsci" jak říká můj doktor 😉 Další dítě rozhodně neplánuji, ale i tak na tuto metodu spoléhám. Kdyby náhodou třetí přišlo, určitě bychom si ho nechali.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru