Dá se věřit slabé pozitivní čárce na těhu testu?

mojsha
9. led 2012

Ahoj holky,
máte zkušennost s tím že jste byly těhu a test vám ze začátku ukazal pouze slabé ale viditelné pozitivní čárky?včera jsem si dělala TT z ranní moči a byl pozitivní stím, že čárka byla viditelná dobře nikoliv barevně sytá tako čárka v kontrolní zóně, dnes jsem si dělala test znovu (od jiné značky) a tam pozitivní čárka byla slabší něž včera 😒 tudíž nevím zda to mám brát vážně či ne, tak si přeju těhotenství, že si občas připadám že tu čárku si tam vsugerovávám 😅

maky_s
4. únor 2015

@a85d
@pincola taky jsem měla slabé čárky,mrkněte na blog a teď jsem 27tt😉Držim palce,aby jste to měli stejně!

kajalka
4. únor 2015

@kaccistar To je sranda, reaguješ na příspěvek z roku 2012 😀 Teď tu vedle mě pobírá rok a půlletá čárka z testu 😀 Tak držím palce, ať to máš za chvíli taky tak 🙂

a85d
4. únor 2015

@verulililinka ja mam slaby carky taky furt i rano i vecer a to mam tejden vynechano a priznaky taky..kamoska po dvou detech rikala, ze kazdy telo to ma uplne jinak.druha znama delala treba test az za 14dni od vynechani.chce to asi pockat fakt na doktora, je mi taky na zblazneni a kazda rada nebo uklidneni dobry 🙂 🙂 🙂

verulililinka
4. únor 2015

Děkuji moc za odpověd a naději. Taky doufám,že jsem,ale ta nejistota je hrozná. ☹ Bojím se radovat. Ale tak strašně moc bychom chtěli. Jedno dítě už máme, ale chce ještě aspoň jedno. tak držím palečky všem co jsou na tom stejně. At ty duchové na testu jsou stále silnější a silnější. 😀

a85d
5. únor 2015

Tak ja po 9ti dnech to dneska dostala.4 testy vysly, vcera ne a dneska jsem to dostala ;(.asi si to clovek tak moc prat nema a nema na to furt myslet. 😒

a85d
5. únor 2015

A paradoxne ta slaba carka tam furt je 🙂)).miluju tehotensky testy jen co jd pravda 🙂

veraakubik
5. únor 2015

@a85d mamatesty bohuzel delaji falesne duchy,je to zkusenost ma,ale i jinych holek co jsem cetla na ruznych diskusi.Hodne holky chvali testy od Dr. Max! Drzim palecky at se brzy zadari!

pajina92
5. únor 2015

Já si dělala testy od GSmamatest a i když tam byl slabý duch, tak to klaplo 🙂 Takže za mě gratuluju k těhotenství! 😀

pajina92
5. únor 2015

@mojsha on jde ten digitální použít víckrát? 🤐 To jako fakt? 😀

misula29
5. únor 2015

@pajina92 to určitě nejde 😀

kaccistar
5. únor 2015

@kajalka 😀 😀 😀 som to nejak preklikla, vobec neviem ako som k tomu prisla 😀

terkosek
6. únor 2015

Já měla úplného ducha a bylo to tam 🙂 Dokonce jsem neměla nikdy silnou druhou čárku, vždy byla taková vybledlá. Asi dle hladiny hCG bych typla. Takže já myslím, že čárka byť slabá by se neukázala, pokud by tam nějaká hladina hCG nebyla a pokud tam je, je to znak těhu 🙂 U nás byl ... Pokud teda nejsi jeden z těch mála případů, kteří mají hCG v moči z jiného důvodu.

lenca222
17. bře 2015

prosim radu, včera jsem měla pozitivni test, krásně už byl vidět duch a dneska jsem sidělala dva testy a vůbec nic:( tak nevim, tak asi špatný test, a nejsem těhotná, že:( stalo se Vám to někdy??

majulik17
28. kvě 2015

Ahoj holky.. Mám takový dotaz, 2.5. 2015 jsem vysadila antikoncepci MInervu, kterou jsem brala asi 1 rok a půl 🙂 a snažili jsme se o miminko 🙂 a 26.5.2015 jsem si dělala těh. test - Mamatest 10 a vyšel mi pozitivní, ale ta druhá čárka byla hodně slabá, co to může znamenat?

mosquito
28. kvě 2015

@majulik17 I slabá čárka se počítá 🙂 Vysadila jsi antioncepci na konci cyklu, pak jsi měla MS a 26. test? Je to ale hodně brzy, jestli dobře počítám.

misimisi
28. kvě 2015

Taky jsem je měla brzy 🙂 21 DC, proto jsou úplně slaboučké, nevěřila jsem, tak jsem ještě ten den udělala další, a za dva dny zase :D

angelika2118
14. zář 2015

Ahoj holky doufan že tahle stránka ještě platí strašně moc bych chtěla od někoho poradit mám dvě děti syna a dceru 5 a 2 roky a nimi jsme se snažili rok a půl o miminko a kazdi měsíc sem dodala že se za dařilo minuli měsíc jsem jsi stáhla do mobilů ovulaci kalendář a skusila to takhle a nevěřila jsem že to vodě hned na po prví ale dnes už menstruaci meskam 4 dny ráno test slabonce pozitivní bojím se testnout z novu a kdyz už tak aby bílá silná jako ta horní z jakém odstupem se mám znovu testovat ani nebyla ta čárka slabá jako dnes? Omlouvam se za román a stránce dekujibza kazdouvradu

evulina77
14. zář 2015

@angelika2118 za dva až tři dny

zanetky14
29. říj 2015

Pěkný den přeji, chci se jen sdílet a slyšet pár vašich zkušeností. Snažíme se o mimnko, vysadila jsem anitkoncepci asi před 4 měsíci. Takže ovulace jsou každý měsíc v jiných termínech, menstruace jsou lehce rozházené, ale v celku pravidelně většinou tak 4 dny. Tento měsíc ale trvaly 8 dní, z toho několik dní pouze špinění, poslední začaly 14. listopadu. Dnes jsem si dělala test zn Lady MAX a druhá čárka byla velmi slabá, ale byla. Tedy jak jste některé psaly🙂 takový ten jakoby duch, ale prostě tam je. Tři dny je mi divně, mám pořád žízeň, bolí mě hlava. Nicméně udělala jsem si hned za hodinu další text a byl negativní. Máte s tím někdo podobnou zkušenost? Vím, že musím počkat, nej. si udělat test ráno a uvidí se. Děkuju za vaše postřehy🙂. Žanet

keny123
29. říj 2015

@zanetky14 jestli tam / / tak se něco děje... za hodku už mohla byt moč více zředěná zkus ráno 🙂

wercs
12. lis 2015

Ahoj, dnes vecer jsem si delala tehu test a mam tam slabeho ducha. Myslite ze bych mohla byt tehotna?

svobodpetika
12. lis 2015

@wercs toto je určitě pozitivní 🙂

dzogobela
12. lis 2015

@wercs tohle ti prijde jako slaby duch? Asi ne,ze... 😉

dasa.77
12. lis 2015

@wercs tak tohle rozhodně NENÍ jen duch 😀 , gratuluji,ať vše probíhá jak má

cikina21
11. pro 2015

Ahoj holky potrebuju poradit jsem z toho uz uplne mimo na navodu pisou ze tento vysledek je negativni na internetu ze pozitvni tak vám vubec nevim jestli jsem nebo nejsem.Prikladam foto a řekněte 🙂

zuzousturkova
11. pro 2015

vydrž prďka vydrž!!!může se dobarvit a hl. je HCG ještě nízké. Je to pozitivní 🙂...měla jsem to samé..takže vyčkat a načůrkat znovu a pak šup šup k lékaři 🙂

cikina21
11. pro 2015

moc dekuji za odpověď,jsem prave v cizine domu jedu 18.12 porad si kupuju testiky dneska jsem si koupila do zásoby radeji,minulej tyden byl negativni a dnes tam vybehla druha slaba,mam i prsa bolava a prijde mi ze jsem hodne naladova:/

zuzousturkova
11. pro 2015

🙂...pak je vše ok, nestresovat!!!a krásný dárek pod stromeček!

cikina21
11. pro 2015

@zuzousturkova no to je dáreček ten nejkrásnější pokud tam opradu je🙂

zuzousturkova
11. pro 2015

určitě ano!hodně štěstí!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru