Holky, co myslíte, bude z toho něco?

romiudirk
6. črc 2016

Holky, mam zpozdeni sice jen ctvrty den, ale taky bolesti v podbrisku ktere jsou uplne jine nez u menstruace. Boli me v krizi. Mela jsem s manzelem sex kdyz jsem mela plodne dny. Vcera odpoledne jsem si udelala test a byl pozitivni, dneska rano taky. Byla jsem na gynde a jeste ni neni videt na ultrazvuku. Na curacim testu doktor rekl, ze je negativni pak se na nej sel znova kouknout a rika uz je slabe pozitivni, neco se tam deje. Vzal mi krev a do patku musim vydrzet co vyjde z krevnich testu. A ted babo rad. ?

stribro4
9. črc 2016

@romiudirk vypada to hodne dobre 🙂myslim ze vam muzu gratulovat 🙂ted jeste ty vysledky, ale myslim ze budou v poradku 🙂

ivatko0406
9. črc 2016

@romiudirk tak tady už fakt není o čem pochybovat 🙂

romiudirk
autor
11. črc 2016

Konecne jsem se dockala vysledku. Krevni testy prokazaly tehotenstvi 🙂

stribro4
11. črc 2016

Gratuluji 🙂 ja jdu zitra na kontrolu, mela bych byt cca 8tt 🙂

romiudirk
autor
11. črc 2016

@stribro4 tak to zaky gratuluji to je taky teprve zacatek 🙂

nikolkaamarianek
11. črc 2016

no... když je vic jak jeden test pozitivni, tak proste ses 😀 i kdyz vim jak bylo mi, kdyz sem nebyla u doktora... furt sem myslela, ze mi jenom hrabe 😀D

romiudirk
autor
11. črc 2016

Ja jich delala asi osum. Ale vcera a v sobotu vecer byly tak carky porad tmavsi tak uz jsem doufala porad vic ze je to pravda

yerry
11. črc 2016

@romiudirk gratuluji a za pár dni už bude i tečka má UTZ 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru