Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

lendiiik
29. lis 2007

gajma: ahojky, chtěla jsem se tě zeptat, jestli si testovala ještě před MS nebo jenom až po ní. Já jsem si totiž myslela, že mi už začíná MS, ale mám ji vdycky jenom trošku dopoledne a celý odpoledne mám pak zas čistou vložku, takže už mě to docela prudí, protože pořád tajně doufám. Test jsem si ráno dělala a nic. http://www.fertilityfriend.com/home/1d9835

ada80
30. lis 2007

Ahoj holky prosím Vás měla jste některá tvrdší bříško a tlaky jako na MS a nakonec jste byly těhotné?

slav6
5. pro 2007

Můžu být těhotná? Na ovulačním testu jsem měla nejsilnější druhou čárku ve středu, to zn. že ovulace byla ve středu, čtvrtek nebo pátek. Ve čtvrtek ale byla čárka o poznání slabší. S přítelem jsme se tulili až v neděli. Je možné, že bych otěhotněla? Dnes mě totiž začaly bolet od rána prsa, ne bradavky, ale celá prsa. Nikdy mě před tím nebolely. Není to ještě brzo na nějaké příznaky? Vysadila jsem HA před pár týdny...toto je první cyklus bez HA a ovulace byla dle testu 12 den cyklu. Tak trochu jsem zděšená...i když když by mimi přišlo...bylo by to fajn.

ada80
12. pro 2007

Ahoj holky mám dotaz minulý týden jsem měla dostat MS ta zatím nedorazila zato už mě 14 dní bolí prsa a občas mě bolí podbříšek ale jen chvílema tak nevím.Myslíte,že můžu být těhotná?

maruska39
12. pro 2007

Zkus těhotenský test 😉

lisounek
12. pro 2007

ada80: myslim ze muzes - prsa jsou pry prvni priznak a byt tebou, tak uz si delam tehotensky test, presne jak pise maruska 😵

ada80
12. pro 2007

já jsem si test dělala minulý týden a byla tam druhá slaboučká čárka, ale na druhým testu nebyla takže nevím co si o tom mám myslet.Spíš čekám,že MS přece jen dorazí.Maruško39 můžu se tě zeptat jaké jsi měla příznaky?

maruska39
12. pro 2007

Příznaky skoro žádné,jenom mi bylo divně,ne zle,ale prostě jinak. Bolí mě prso už aspoň 14 dní ( není to omyl,jenom jedno prso,druhé ještě spí 😅 ),pobolívá podbřišek a lehce píchá a nemám žádnou chuť k jídlu,vůbec žádnou,ale nutím se jíst. Test jsem udělala ani nevím proč a potom ještě 7 dalších a všechny byly pozitivní 🙂 Bý tebou zkusím ještě test,pokud byla slabá něco to může znamenat 🙂 pokud sis dělala druhý někdy odpoledne a byla jsi na začátku těhu,nemusela ještě být vidět 😉

ada80
12. pro 2007

Maruško dělala jsem si ho odpoledne i ráno a byla tam jen jedna čárka takže z toho asi nic nebude ☹ Jen mě štve, že pořád nevím jak na tom jsem.Testovat už se mi nechce abych pak nebyla zklamaná jako vždycky.Mě bolí prsa jako čert a trochu mě pobolívají záda a podbříšek jen navečer.Kdy jsi měla dostat MS?

maruska39
12. pro 2007

Já bych teda testovala,abych měla jasno,ale nic ti nechci vnucovat 😉 No Adi já to měla dostat dneska 😅

ada80
12. pro 2007

Maruško dneska?A kdy sis poprvé dělala test?Bolela tě taky záda?

maruska39
12. pro 2007

Jo dneska 🙂 První test byl 3 dyn zpátky,podívej se mi do albíčka všechno to tam mám napsané + i testy 😉 Tak záda mě nebolí vůbec,ale vím že moji kamarádku,která je taky čerstvě těhotná záda bolí hrozně 😉

ada80
12. pro 2007

Maruško39 tak Ti moc gratuluju ke krásným čárkám a přeju Ti at Ti všechno dobře dopadne.Byla jsi u doktora?Chodíš ještě do práce, nebo máš neschopenku?

maruska39
12. pro 2007

K Dr. jdu zítra,právě kvůli neschopenky,mám fyzicky náročnou práci,dělám 12-náctky a noční,takže proto 🙂

ada80
12. pro 2007

já taky dělám 12-náctky a noční takže taky nic moc.Aspon si budeš doma v klidu užívat těhotenství a těšit se na mimčo.Já asi zase nic, MS určitě dorazí. ☹

pajca
19. led 2008

Ahoj holky, mám už 4dny zpoždění, ale pořád mám pocit ze to dostanu.můžu být těhotná?Nikdy jsem zpoždění neměla

dukie
19. led 2008

pajca: To víš, že můžeš. Já bych počkala do pondělka a koupila si testík a testovala. To už by mělo být na testíku s velkou pravděpodobností vidět, jak to s Tebou je. 🙂

pajca
19. led 2008

znervóznují mě ty bolesti břicha, bojím se abych jen neměla nějakou poruchu nebo velké zpoždění. ☹

stepankav
23. led 2008

Ahoj všem,
holky je veliká únava také jeden z příznaků? Včera jsem měla dostat MS (to u mě sice nic moc neznamená), ale taky je mi už několik dní blbě, mám lehce zvýšenou teplotu a cítím se jako kdyby mě někdo praštil polenem po hlavě. Vím, může taky být příznakem nějaké virózy nebo tak...jsem tak vyřízená, že se mi ani nechce jít do lékárny pro test 😒

alcatko.j
23. led 2008

Stepanko, ja jsem byla uz asi 2 dny pred ocekavanou ms strasne unavena a mela jsem zvysenou teplotu. 😉

sarihy
23. led 2008

Ahojky, tak já se přiznám, že já to vůbec nepoznala...až když MS nedorazila 3 dny, tak jsem zkusila test....DOufám, že to všechno bude OK...

uci
24. led 2008

ja som sa teda v den ked mala dorazit mrcha rozrevala kvoli blbosti a to este na verejnosti - bulila som asi pol hodiny a nemohla som vobec prestat 😀 no a kedze mrcha neprisla tak som to na druhy den skusila a boli //

markulina
24. led 2008

ahojky, já měla před každou mrchou typické těhu příznaky a myslela si že teď už... ale když jsem byla opravdu těhu, tak žádné nebyly, cítila jsem se perfektně, žádná únava, prsa nebolely, jen v den očekáváné mrchy mě lehce bolelo břicho jako na mrchu, ale ta nepřišla 😎 a test byl pozitivní 😵

nemo1985
24. led 2008

Ahojky holky, já MS čekám v pondělí 28.1.
O první mimi jsem přišla v 8tt (zamlklé těhotenství)
Hrozně mě bolí prsa, každý den vypiji půl litru mléka, a to mléko já nemusím, pobolívá mě trošku v podbříšku.
Je to už půl roku, co jsem po revizi. Včera jsem zkoušela test, a je tam jen jedna čárečka.
Ale předtím mi test ukázal až 3dny po zpožděné MS

effi
29. led 2008

ahojte holky, nemely jste nahodou nektera spineni tyden pred terminem MS ??

ivanalysonkova
30. led 2008

Ahojte, chci se zeptat. Kdy vás začalo bolet v podbřišku?Až když jste to měli dostat, nebo už dřív? Jsem 5DPO a docela mě bolí břicho, jako bych to měla dostat.Díky

mucosin
31. led 2008

Ahoj holky, nezkoumala náhodou některá z vás před zjištěním těhu čípek?

linka
31. led 2008

effi-ja som mala ruzove spinenie tyzden pred ms,ale tehu to bohuzial nebolo,lebo ms prisla...

jovi
31. led 2008

ivanalysonkova, tak jsme nas tom podobně.. já jsme 7DPO a celý včerejšek mě pobolíval podbřišek. Nejdříve to byla taková ostrá bolest, že jsem si myslela, že mi snad praskl slepák, ale pak se ta bolest změnila na tlak v děloze. Ale ještě je brzo na testnutí. Jen doufám,že to vyšlo, také na sobě pozoruju nafouklé břicho a nalitá prsa.

mucosin
31. led 2008

jovi: a čípek jsi náhodou nezkoumala? Já jsem dneska 10DPO, ale mám podle čípku dojem, že i když teploty vypadají fajn, mrcha se asi blíží 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru