• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je možné, že jsem těhotná? Užívám antikoncepci

5. března 2013 
Ahoj holky a maminky, je to 8mesicu co beru antikoncepci Diane 35...musim ji brat opravdu presne protoze jakmile se o par hodin opozdim staci i o 3-4hod tak se mi automaticky spusti menstruace a trva tak 2-3dny nez zase vymizi....v patek jsem vzala posledni prasek z plata a vecer nebo nejpozdeji v sobotu rano ocekavala men struaci....je pondeli vecer a nic...zadne bolesti ani krev...jen opravdu slabe spineni....je moznost otehotnet i v tomhle pripade nebo se jedna jen o nahodu a treba splasene hormony :slight_smile: vsem kdo odpovi moc dekuji a preji krasne dny :slight_smile:
4. bře 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Četla jsem o mamince, která otěhotněla několikrát i přes HA, ale byla by to asi velká náhoda, zvlášťě pokud ji bereš takto přesně na čas.
4. bře 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si zkus udělat těhotenský test :wink: Určitě už na něm bude něco vidět ... Ale stejně, ať výsledek bude jakýkoliv budeš muset asi navštívit doktora :wink:
4. bře 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já bych tomu moc nevěřila, pokud jsi nebrala antibiotika nebo jiné léky, které snižují účinnost. Proč bereš Diane 35? Teď jsou mnohem modernější a vyvinutější preparáty. Před 15 lety se doporučovala na špatnou pleť.
5. bře 2013 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek