Je tam duch?

kocickanaty
11. led 2019

Ahoj všichni, chci se zeptat, je na testu duch nebo ne? Já mám pocit, že je vykoukanej, přítel říkal, že tam slabou čárku taky vidí... Ovulace byla 1.1. 2019 a 13.1. 2019 by měla být menstruace. Test jsem si dělala ve čtvrtek (10.1.) ale když test uschl, tak mám pocit, že tam ta čárka není už vůbec... Dnes ráno (11.1.) jsem ji test dělala znova a podle mě tam čárka nebyla vůbec... :( Mám zkusit citlivější test? Nebo počkat, jestli menstruace vůbec dojde?

jitka_cv
11. led 2019

@kocickanaty slabou čárku vidím.

dasenka12018
11. led 2019

@kocickanaty také něco vidím,zkus za pár dní opět a nebo zkus 10tkovy test🤔🍀

jitulka87
11. led 2019

Carka po zaschnuti vzdycky vybledne. Drzim pesti at sili

kamila4492
11. led 2019

@kocickanaty já ho vidím 🙂 a závidím, muj je téměř neviditelný 👻

mona91
11. led 2019

@kocickanaty já bych pockala jsou to dva dny

kocickanaty
autor
11. led 2019

Já jsem ve strašném nervu... :( Bojím se, že ta menstruace dorazí... Zkusím udělat clearblue, prý je dobrý, tak uvidíme...

jaja01k
11. led 2019

Slabá čárka vidět je. Držím palce, ať sílí 🙂

kocickanaty
autor
11. led 2019

Děkuji, snad bude... Vyšlo by to na první pokus, příznaky už mám taky, ale zase jestli je nemám jen v hlavě, snažím se na to nemyslet, ale je to těžký 😀... Jinak jsem ráda, že ta čárka tam aspoň slabá je a že jsem si ji nevymyslela...

barulina
11. led 2019

@kocickanaty prosim te muzu vedez jake mas priznaky? A jaky sis delala test. Ja totiz v jsem ted 25 den od 1.dbe posl menstruace a 22 jsem minimalne zaspinila a od te doby nic . Tak cekamnconse z toho vyklube. A prave me boli zaludek, prsa, jebze ty me bolivaji i pr ms, a jsem takova ze vseho utahana;D ale ja jen jestli to nemam jen v hlave, a my jsme tak priblizne dzejne tak me zajima co citis ty. Ja teda jeste netrstovala, prosze pockam do pondelka

mamam11
11. led 2019

@kocickanaty Ahoj. Jsem na tom úplně stejně. Ovulace byla s největší pravděpodobností 1.1. a dnes mi vyšel duch, ale na testu, který prý dělá falešné duchy, tak si radši nedělám velké naděje. Držím pěsti😊

kocickanaty
autor
11. led 2019

No před menstruací mě vždy bolí prsa, v podbřišku a jsem taková náladová... To jsem i teď + mě boleli strašně záda... To jsou věci, který nastoprocent mám a teď se k tomu přidali: chutě, mám chutě na různý kombinace, když jsem nakládala maso, tak mi to strašně smrdělo, a občas se mi i navalí že se pozvravím, ale nepozvravím... To jsou příznaky, který jsem si možná udělala v hlavě. Jinak jsem ve středu myslím, našla na toaletním papíru pár kapek krve, což by mohla být nidace.. Jinak unavená taky jsem a docela dost...

kocickanaty
autor
11. led 2019

@mamam11 Já tobě taky... Snad to vyjde ☺️

kocickanaty
autor
11. led 2019

@barulina jinak těhotenský test je od značky Adiel

krizovakri
11. led 2019

Ahoj všichni. Dneska děláno po týdnu zpoždění MS. Já ji vidím, ale pořád si říkám, že mě šálí zrak 😊

jitulka87
11. led 2019

@krizovakri nejde nevidět

balogis
11. led 2019

@mamam11 stejný test a nejsem těhotná ač to vypadalo jako duch 😟

6miska4
11. led 2019

@kocickanaty zkus ten ClearBlue. Mě taky jeden den ukázal papírkový test slabého ducha a druhý den ClearBlue mít potvrdil těhu. Tak hodně štěstí 🙂

kocickanaty
autor
11. led 2019

@6miska4 v lékárně mi poradili i test livsane, prý je taky dobrý... 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Akorát mají citlivost 25, tak ještě počkám...

mamam11
12. led 2019

@balogis To mě mrzí 😞 Já zkusím zítra jiný, pořád ještě doufám 🙏

kocickanaty
autor
12. led 2019

Tak dneska ráno ten livsane... 😮

mona91
12. led 2019

@kocickanaty to vypadá nadějné jeďte bych se neradovala vydrž až na termín MS. Ale držím palce

monika76301
12. led 2019

@kocickanaty tenhle je nejlepší a na to ze je 25 je čárka krásná držím palce

jaja01k
12. led 2019

@kocickanaty Tak tohle už je jasný, gratuluju a držím palce, ať čárka dál sílí 🙂

kocickanaty
autor
12. led 2019

Holky díky, jste taková moje opora 😀... Uvidíme zítra, snad ta mrcha červená nedojde...

evka_jurca
12. led 2019

Já takhle test přemlouvala hodně dlouho, aby se tam ta čárka konečně ukázala,protože já už měla dávno jasno :D Myslím že až snad týden po předpokládané ms se tam ukázal nějaký silnější duch.

kocickanaty
autor
12. led 2019

@evka_jurca Já mám už od 3 dne po ovu, divný pocit a jako bych to cítila, že se to povedlo... 😀 Tak doufám, že mě můj 6 smysl nezklamal.

dasenka12018
12. led 2019

@kocickanaty to vypadá že můžeme tiše gratulovat 😊❤️ Ať sílí!!

balogis
12. led 2019

@kocickanaty to vypadá dobře 👏

barulina
12. led 2019

Tak u me nic, zacla jsem spinit

kocickanaty
autor
12. led 2019

@barulina to mě mrzí... 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru