Používáme cookies. Více informací zde. OK

Je test pozitivní nebo špatně udělaný?

evusa2
4. črc 2015
Co by jste rekli na ten test
anetka1701
4. črc 2015
já bych koupila ještě jeden.. může být to i to - vypadá to na tovární chybu...
elana
4. črc 2015
@evusa2 určitě zopakovat...je neplatný 🙂 Ta druhá čárka je moc daleko od první a mezitím ty šmouhy...asi to tam nějak blbě nanesli a celé to zreagovalo špatně. Tak snad ten druhý bude jasnější a hlavně (pokud je takové přání) pozitivní 😉
sarriku
4. črc 2015
tipuju že je to mamatest 😕 ten mi tohle dělá furt, seš si jistá, že si to dala do kelímku s močí a ne jen tak počůrala?
svlocka
5. črc 2015
@sarriku ahoj mozna se ptam hloupe ale je nejaky rozdil kdyz to ponoris do kolimku nebo pocuras ten test?nejak by to vysledek neovlivnilo ne?
vera_vila
5. črc 2015
@svlocka rozdíl je veliký... Jsou testy ponořovací a jsou testy "čůrací" a tyhle proužky jsou vždycky ponořovací... Jsou na to tak dělané a aby se moč do toho testu vsákla a tím vzlínáním se uvolní látky, které "způsobují" signalizaci na testu... Takže poku jsi ho opravdu počůrala, tak je to špatně... Takže znovu a kelímek, nebo koupit "čůrací" test (které jsou jinak vyráběné, ale taky stojí trochu víc)... Doporučuji si vždy přečíst návod, jak se má postupovat... stejně tak je u každého testu napsáno, jak má vypadat test pozitivní, negativní nebo neplatný...
nonnni
5. črc 2015
@svlocka tah hlavne primarni rozdil je v tom, ze pocuravaci testy maji daleko vetsi plochy na nasati moci + jsou pevne, v plastu, takze se od proudem moce nepleskaji ze strany na stranu (efektinvne nenasavaji, co maji)...ty ponorovaci jsou principialne stejne, ale diky tomu, ze jsou jen v tom nejzakladnejsim nutnem provedeni, tak maji mensi nasavaci plochu (protoze to v tom kelimku mas tech x vterin, narozdil od mozneho moceni) + se ti ten test mrska, kdyz na nej mocis (jsme zpet u efektivnosti).

Kdyz rozdelas pocuravaci test, tak v nem najdes zabudovany nepocuravaci s tim, ze misto do kleimku jde ta nasavaci plocha do vetsi nasavaci plochy, jako zdroje moci.
svlocka
5. črc 2015
@vera_vila takze kdyz jsem ten test pocurala ale neponorila a mam negativni vysledek tak muze i byt falesny?
vera_vila
5. črc 2015
@svlocka pokud jsi měla ponořovací test - tedy tenhle proužek - tak může být výsledek falešný, protože ten test nemusel stihnout vstřebat dostatečné množství moči, aby byl schopný reagovat na hcg... čůrací testy jsou většinou v plastovém obalu a je tam udělaný otvor, na který se má čůrat a pak je tam další otvor kontrolní, který reaguje na hcg a buď tam // jsou nebo ne...
svlocka
5. črc 2015
@vera_vila no mela jsem ponorovaci,ale pocurala jsem ho tak to chapu,mam to dostat zitra ale porad me boli v podbrisku na pravo mam natekle prsa takze muze byt falesny to jsem nevedela.asi mas pravdu 🙂
vera_vila
5. črc 2015
@svlocka na nateklá prsa je ještě docela brzy jako na příznak těhu... Počkej do zítra a pak zkus test znovu.... Ale už podle pokynů u testu 🙂
svlocka
5. črc 2015
@vera_vila no jeste pockam uz nemam a zitra je svatek tak az v utery pokud ms neprijde
svlocka
5. črc 2015
Sice nebyl ponoreny ale mozna tam neco je nevim 😞
lucinka58
5. črc 2015
@svlocka já tam teda nic nevidím......
vera_vila
5. črc 2015
@svlocka myslím, že tam nic není
vera_vila
5. črc 2015
@svlocka myslím, že tam nic není a ponořeny by měl byt po tom Max a nejlépe z první ranní moči. Uvidíš zítra, jestli přijde mrcha nebo ne
luciinka001
5. črc 2015
Tak jsem si z dovolenim stahla tu fotku a at sem upravovala jak sem chtela druha tam neni ... melo by to byt videt na negativu a nic sem nevidela. .treba zitra bude ..
svlocka
5. črc 2015
Asi ne kdyby se zadarilo 🙂tak by to uz melo neco videt ale neni 😞ale diky 🙂
veronicka89
5. črc 2015
@vera_vila to neni pravda ze jsou ty testy ruzne - jen se musi dodrzet bud ponor nebo sekundy curani ... ale ze by testy byly 2 typu je nesmysl 🙂

Jinak test je neplatny - takhle nevypada test co by byl v poradku 🙂
ronyx
5. črc 2015
@veronicka89 že nejsou různé typy testů?A co testy s citlivostí 10 a třeba 20? 😉
veronicka89
5. črc 2015
@ronyx ono nejde o citlivost - ja jsem odpovidala na tema - ze sjou testy jen na curani nebo jen na ponoreni - vyzkousela jsem asu tak 10 druhu / znacek testu a na vsechny byly vzdy popsan postup pro obe moznosti 😉
vera_vila
5. črc 2015
@veronicka89 tak Já se nikdy nesetkala s tím, že by se test na ponoření dal počůrat stejne jako s tím, že by se test do proudu moči dal ponořit. A taky vím, že se mně vždy v lékárně ptali, jaký test chci, zda stači ten proužek nebo chci lepší...
veronicka89
5. črc 2015
@vera_vila takovy co je na uvodnmi fotce v diksuzi se vzdycky namaci .. u tech druhych testu je to uplne jedno - bud pocura nebo namoci 🙂
veronicka89
5. črc 2015
test pro oba zpusoby :
Před použitím vyberte testovací paličku z fólie. Odstraňte čepičku, abyste odkryli absorpční tyčinku. Testovací paličku uchopte tak, aby absorpční tyčinka směřovala dolů. Vložte absorpční tyčinku do proudu moče dokud není úplně nasáknutá (nejméně 5 sekund). Nepropustná fólie ochrání výsledné okénko před přímým stykem s tekutinou.
V případě, že upřednostňujete vymočení se do pohárku, použijte čistou a suchou nádobu. Ponořte absorpční tyčinku do moče, nejméně na 5 sekund.
Položte paličku na rovnou podložku, výsledným okénkem směrem nahoru a čekejte na výsledek.
Pokud chcete, můžete zpět nasadit na absorpční tyčinku čepičku.
Začátek účinkování testu zjistíte tak, že v testovacím

test co pouzila zakladatelka by se mel namacet - pkud pouzila spravne , nechapu proc ho ma sice takovy cely odlepeny... :

Jak GS Mamatest 10 funguje?
Těhotenský test obsahuje protilátky, které specificky reagují hormonem (hCG). Po ponoření proužku do vzorku vzlíná moč podél membrány. Jakmile moč obsahující hCG dosáhne testovací oblasti v membráně, dojde ke vzniku barevného proužku.
vera_vila
5. črc 2015
@veronicka89 no, tak s testem pro oba způsoby jsem se nesetkala, ale jinak jsem měla pravdu... proužky jsou vždy jen na ponoření... to je jeden typ a další typ je do proudu moči...
nonnni
6. črc 2015
@vera_vila kazdy pocuravaci typ muze byt teoreticky puzit i pro namaceni v kelimku....ale ne naopak.
svlocka
6. črc 2015
@vera_vila tak zatim ms nikde,zatim nespinim tak jeste pockam tak muzu mit treba falesny vysledek kdyz jsem to pocurala a nezachytilo to?
shine2015
6. črc 2015
@svlocka nejspolehlivější je koupit digitální,sice prý citlivost 20, ale pokud digi ukázal,že těhotná nejsem, tak jen nebyla i pres ostatní testy,které dělaly duchy a pokud ukázal i 4dnypred MS pozitivní tak jsem těhotná byla.

12dni po oplodnění ti už spolehlivě ukáže podle mě. A než hledat duchy.....a v lékárně stojí asi 100kc.....nebo i na netu. Duch nic moc ještě neznamena......

Hodně stesi
vera_vila
6. črc 2015
@svlocka já bych ještě klidně počkala... V den MS už bys mohla mít výsledek dobře viditelný... Záleží, kdy byla OVU, může být ještě brzy... ClearBlu je digitální a relativně citlivý, i když je dražší, ale řekla bych, že je poměrně spolehlivý... Zatím bych čekala a klidně testovala až za týden (i když chápu, že je těžké to vydržet)... Lepší než být zklamaná radši dýl počkat...
svlocka
7. črc 2015
@vera_vila ahoj tak zatim nic pockam tim nic nezkazim bud dorazi nebo ne 🙂
svlocka
7. črc 2015
Patek sobota jsem mela mensi bolesti tak jsem myslela ze to v pondeli prijde a nic nespinim a boli me v krizi vcera dost tak nevim no mam cyklus 28 max29 ted jsem 30 . Neda se nez cekat 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli