Jsem těhotná ??

kristy28798
27. srp 2018

Dobrý den, už delší dobu mě trápí silné bolesti v podbříšku jako když mám dostat menstruaci přitom MS mám dostat až za delší dobu. S přítelem máme nechráněný sex a poslední dvě menstruace byli zvláštní strašné křeče a první dva dny krev bílo růžová a to jsem nikdy neměla. Nevíte co by to mohlo být dělala jsem si dva testy před týdnem a byli oba negativní.

ruzicka06
27. srp 2018

@kristy28798 Doporučuji návštěvu gynekologa. Může to být těhu, ale pokud máš bolesti v podbřišku, může to být cokoliv (třeba cysta).

leniczka23
27. srp 2018

Muze to byt cysta, endometrioza..tehule.nebudes..mavsteva gyn by byla fajn.

kristy28798
autor
27. srp 2018

Mě se právě cysty dělají pořád dokola ale takový bolesti jsem při ní nikdy neměla ale asi mě nic jiného nezbyde než tam zajít. Děkuji za odpovědi

astyna
28. srp 2018

Vypadá to na endometriozu a cysty. Já měla oboje a bylo to, jak píšeš. Počít ale nebyl problém 🙂

kristy28798
autor
29. srp 2018

Zítra jdu na gyndu tak dám vědět jak jsem dopadla. Děkuji 🙂

kristy28798
autor
31. srp 2018

Tak jsem včera byla na gyndě a mám křečové žíly okolo vaječníků dostala jsem léky a za tři měsíce na kontrolu jestli nezabrali bude potřeba chirurgický zákrok

vcelka12
1. zář 2018

Ahoj holky minulý týden v pátek to bylo 14dni po a najednou jsem začala byt šíleně unavená , menzes trval jen den a půl břicho mě nebolelo celý víkend jsem skoro prospala chodím furt na malou břicho bolí jak na menstruaci , v pondělí jsem nemohla cítit pánský parfém jak mi zvedal žaludek bolesti hlavy včera jsem nemohla vidět vůbec jídlo a šílená únava už od minulé Soboty . Test jsem zkoušela a zatím byl negativní . Dneska jsem zaregistrovala že se nějak zmenšila podprsenka . Co myslíte můžu být tehu nebo ne ? Díky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru