Jsou těhotenské příznaky dřív než ukáže těhotenský test?

bajule
10. zář 2014

Ahojky, všude čtu, jaké jsou první příznaky těhotenství jako je bolest prsou, bílý výtok, nechutenství, únava apod. Ale nikde jsem se nedozvěděla, zda jsou tyto [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | příznaky dřív než pozitivní těhotenský test]], nebo až potom? Jak jste na tom vy?

ejmisek
12. zář 2014

@bajule ahojky, pořád tam čárečky vidím 🙂 nevzdávej to 🙂 posílám foto z prvního těhu. Ta první je den před měsíčkama a pak už jsem to zkoušela obden. Držím pěstí 😉

bajule
autor
12. zář 2014

@ejmisek Nádherný! Kéž by to tak bylo i u mě...

ejmisek
12. zář 2014

@bajule třeba se to Hcg zvyšuje pomalu u tebe.. já testovala včera a taky žádnej zázrak ale zdá se mi že by to duch být mohl 😀

bajule
autor
12. zář 2014

@ejmisek No tak já ho teda vidím! 🙂

bajule
autor
12. zář 2014

@ejmisek U prvního těhu jsem to měla tak, že jsem testovala asi 5 dní před MS a byly tam dvě pěkný čárky! Večer a další den ráno už dálnice...

ejmisek
12. zář 2014

@bajule no kéž by to tak bylo. jsem přes dva měsíce po revizi. první měsíčky jsem měla 17.8. a to s 32DC, normálně jsem mívala 28-30, takže vůbec nevim, kdy to ted dostanu ale jsem už 27den cyklu... plodný dny jsem musela mít poslední týden v srpnu protože pak jsem poprvé zkoušela ovu testy a byly až do ted negativní. U prvního těhu jsem taky otěhotněla týden po měsíčkách.. a ty máš nějaké příznaky těhu?? Já úterý a středa trošku špinila s tečkami hnědé krve a už 4 den mě pálí žáha, což mě pálila naposledy taky když jsem byla v jiném stavu... Jak se cítíš ty??

bajule
autor
12. zář 2014

@ejmisek Mňo 😀 Strašně mě bolí bradavky, je mi špatně, skoro žádný výtok a když tak hustý a bílý, jsem strašně utahaná a to furt... Dnes jsem 36DC, ale já mám cykly 25-45 dní. Na jaře jsem musela i na vyvolávačku...

ejmisek
12. zář 2014

@bajule tak držím pěstí at je to od mimi 😀 ale co jsem viděla testíky tak čárka tam je, sice slabá ale je tam 🙂 třeba zrovna to těhu se ukáže až později než to minulé 😉 jinak ty příznaky mám stejný tak jsem jak na trní jestli to je od ms nebo od mimíska 😀 jinak já mám víc viditelnější tu čárku spíš odpoledne, mělo by to být ráno..jsem z toho už jelen 😠 🙂

bajule
autor
12. zář 2014

@ejmisek Tak testovat a testovat 😀

luciene1
12. zář 2014

Mě jen hrozně bolely prsa a trochu břicho,jinak nic, první příznaky jako nevolnost,nechutenství jsem měla až kolem 8.týdne,když už jsem měla těhu potvrzené 😉

romantika
12. zář 2014

jojo u druhého jsem 2 dny po akci hned poznala ze se něco deje, tehu test pozitivni az za mesic.

ejmisek
12. zář 2014

@luciene1 mě taky bolela prvně hodně prsa i se mi zvětšila 😀 ted mě bolí okolo bradavek a břicho, jak já si přeju aby to nebyly měsíčky ☹ vy už to máte s maličkým téměř za pár vid 🙂

luciene1
12. zář 2014

@ejmisek
Prsa mě začaly bolet fakt hned,tak 3-4dny po "akci",jak píše romantika 🙂 . A břicho mě bolelo jako kdybych to měla dostat,vrtalo mě v podbřišku,ale ono pořád nic . To se zavrtával náš piškotek 😀
Jj,už to strašně utíká,za tři měsíce mě to čeká. Dáreček k vánocům 😉

ejmisek
12. zář 2014

@luciene1 krásnej dáreček !!!!! 🙂

luciene1
12. zář 2014

@ejmisek ten nejhezčí 😉

evaamy
12. zář 2014

Já měla bolesti prsou týden před očekávanou menstruaci. Bylo to jako by mi do nich někdo nakopal.

bajule
autor
12. zář 2014

Tak já už mám krásný příznaky MS, takže tak zítra max, pozítří to je tu. MS už na sobě poznám ☹

beruna84
13. zář 2014

@bajule :/ nevěš hlavu Bajule, když ne teď, vyjde to příště ;)

svobodpetika
13. zář 2014

klasicky příznaky jako před MS jen bolesti prsou nepřešli ale naopak se stupňovali, něco jsem tušila udělala test asi den před MS a byl tam duch za dva dny už čárka silnější kolem 31 DC už jasně pozitivní

bajule
autor
14. zář 2014

1DC 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

ejmisek
14. zář 2014

@bajule Ach joooo ☹ ☹ to mě mrzí!!!!!! No já jsem 29DC a mám už od pátečního večera příznaky, že to dostanu a opět vodnatý výtok ☹ takže jsem opravdu zvědavá! Těm čárkám už nerozumím vůbec.... 😔

luissi
14. zář 2014

ahojky - my se taky pokoušíme už 3 měsíc a stále nic:( ted me čekají plodné dny tak opět hupsnem na to 😉 snad se to tentokrát podaří. Vám vše které se o mimi pokoušejí,hodně štěstíííčka 😉

joniska
19. říj 2019

@romantika
A vynechala vam MS nebo jste ji normálně měla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru