První příznaky těhotenství, jaké to jsou?

sim97
16. srp 2015

Chtěla bych se zeptat jaké jsou uplně první příznaky těhoteství.. Pohlavní styk jsem měla v úterý uplně bez ochrany.. přítel se udělal na mě, ale není si stoprocentně jist zda to stihl uplně.. Tak se docela bojíme. Popřípadě kolik dní potom si [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | mohu udělat test]]?

terez225
16. srp 2015

@sim97 První příznaky těhu jsou u každého jinak a je na ně moc brzo . Nejde přesně říct jaké jsou ty správné a mnohokrát bývají i vsugerované. Testik bych dělala až po vynechání MS. 🙂

sim97
autor
16. srp 2015

Dobře děkuji 🙂 Ale mám takový divný pocit v bříčku, jakože jsem hrozně plná.. myslíte si, že to s tim může souviset?

terez225
16. srp 2015

To může být i stravou 😀 popř. Strachem vsugerované, ale neplasila bych předem. Raději zkuste popřemýšlet o antikoncepci ať se nemusíte příště bát když ještě mimi nechcete. 🙂 hodně štěstí ať to dopadne dle přání.

sim97
autor
16. srp 2015

No hlavně tim strachem asi:D Protože doma by mě asi zabili, je mi teprve 17.. Vím, že jsem udělala chybu, že jsem se nechránila, ale poučila jsem se. Já brala antikoncepci asi 6 měsíců, ale teď asi před třemi tejdny jsem ju vysadila.. chyba

terez225
16. srp 2015

Tak chybami se člověk učí 🙂 tak ať vám to dobře dopadne. :-P

sim97
autor
16. srp 2015

Modlím se a děkuju 🙂

urum
16. srp 2015

V dnešní době je ideální první příznak pozitivní těhotenský test 🙂 nevím, jaký máš cyklus, ale před první menstruací mohou být všechny příznaky i příznaky blížícího se cyklu.
Příště, pokud se to stane, tak si dojdi na gynekologii pro "pilulku potom", tedy postinor a mají i jiné, než takhle riskovat.

kambelinka
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru