Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mestruace nebo zahnizďování embrya? Kdy udělat test?

alice2720
23. kvě 2012

Dobrý den,
Nikdy jsem problémy neřešila touhle cestou a jinou nemá (manželova mamka zemřela před nějakým časem a jinou blízkou osobu jsem neměla a manžel mi s tím neporadí 🙂, tak se cítím trochu blbě, ale byla bych moc vděčná za radu. S manželem se o miminko přímo nesnažíme, ale nebráníme se…Používáme jako "antikoncepci" koitus intteruptus. Tenhle měsíc mám zpoždění, neptám se, jestli jsem těhotná, ale kdy jsi, mám udělat test?
Moje perioda skočila 30.03.2012 a po 15-ti dnech (cca týden po styku) jsem měla něco jak menstruaci, krvácela jsem 4 dny (rudou krví s ostrou bolestí), ale normální menstruaci nepřipomínala (něco víc jak špinění).
Mám si proto test udělat po týdenním zpoždění toho 4 denního krvácení nebo zítra ráno?
Ke gynekologovi se mi moc nechce, byla jsem tam před 2 měsíci s trošku jinou situaci a začala jsem mu špinit na koze, samozřejmě, že test krve byl negativní, jenom už nemám chut poslouchat to jeho: ´´na štěstí nejste těhotná´´ (to že mi je 21 neznamená, že jsem u odběru krve nezářila štěstím)
A když už by se jednalo o něco vážnější jak je negativní test…
Kdy bych měla zajet ke gynekologovi?
Budu ráda za jakékoli rady a zkušenosti.
Děkuji

alice2720
autor
23. kvě 2012

zahnizďování zygoty 😉

draczech
23. kvě 2012

@alice2720 ideální je udělat si test nejdříve v den vynechání menstruace nebo 14 dní po styku. Nebo si můžeš dojít na krev a za těhotenský test - hladina hcg v krvi zaplatíš něco kolem 200,-Kč a výsledek je většinou do 24 hodin.

Sem začni psát odpověď...

Odešli