• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mestruace nebo zahnizďování embrya? Kdy udělat test?

23. května 2012 
Dobrý den,
Nikdy jsem problémy neřešila touhle cestou a jinou nemá (manželova mamka zemřela před nějakým časem a jinou blízkou osobu jsem neměla a manžel mi s tím neporadí :slight_smile:, tak se cítím trochu blbě, ale byla bych moc vděčná za radu. S manželem se o miminko přímo nesnažíme, ale nebráníme se…Používáme jako "antikoncepci" koitus intteruptus. Tenhle měsíc mám zpoždění, neptám se, jestli jsem těhotná, ale kdy jsi, mám udělat test?
Moje perioda skočila 30.03.2012 a po 15-ti dnech (cca týden po styku) jsem měla něco jak menstruaci, krvácela jsem 4 dny (rudou krví s ostrou bolestí), ale normální menstruaci nepřipomínala (něco víc jak špinění).
Mám si proto test udělat po týdenním zpoždění toho 4 denního krvácení nebo zítra ráno?
Ke gynekologovi se mi moc nechce, byla jsem tam před 2 měsíci s trošku jinou situaci a začala jsem mu špinit na koze, samozřejmě, že test krve byl negativní, jenom už nemám chut poslouchat to jeho: ´´na štěstí nejste těhotná´´ (to že mi je 21 neznamená, že jsem u odběru krve nezářila štěstím)
A když už by se jednalo o něco vážnější jak je negativní test…
Kdy bych měla zajet ke gynekologovi?
Budu ráda za jakékoli rady a zkušenosti.
Děkuji
23. kvě 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zahnizďování zygoty :wink:
23. kvě 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice2720 ideální je udělat si test nejdříve v den vynechání menstruace nebo 14 dní po styku. Nebo si můžeš dojít na krev a za těhotenský test - hladina hcg v krvi zaplatíš něco kolem 200,-Kč a výsledek je většinou do 24 hodin.
23. kvě 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek