• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná?

6. března 2015 
@dasenka888 aho no ja uz ovu testy nemam tak netestuju mela sem dva a sem leniva si dalsi koupit ale zitra my dorazi postou konecne tak zkusim a bazalku vzdy zapomenu merila sem az neska a od zitra zacnu zapisovat do grafu tak uvidime no snad se uz postesti :sunglasses:
7. črc 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska jojo jenomze ja uz se bojim testit radsi pockam tento tyden este a pak to zacnu resit
7. črc 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasenka888 me je celkem fajn... Vubec na to nemyslim.
Uvidime jestli. Se podari :slight_smile: ted se mi v nejblizsi dobe dostane snubak na ruku O:slight_smile: :slight_smile:
7. črc 2014 v 10:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nynus :wink:))), ja od mala asi 7 krecku, 3 kralicky, 3pejsky, nepočítám rybičky, krevety, motylky, vypadne ptáčky z hnízd ....:grinning:DD
7. črc 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska jojo to chapu, nejhorsi to zklamaní ze?;(
7. črc 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus
jojo to chapu, nejhorsi to zklamaní ze?;(
Dnes v 11:04 • snaží se • Odpověz • •
7. črc 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus hezky :slight_smile:) Já včera mela nízkou BT, tak jsem si myslela, ze přijde menstruace mám na to i příznaky tak cca 3 dny a pořád mrcha nikde :D a dneska se BT zase zvedla, tak netuším, co se zase děje :D Ale měřím a zapisují do grafu a dělám ovu testy :slight_smile: jinak sexujeme nějak častěji nežli předtím, ani mi to nevadí a není to jen kvůli mimikou, ale celkově je všechno lepší :slight_smile:) Tak pak dávej vědět jak jde měření apod :slight_smile:

@simca190 Jeee gratuluji :slight_smile:)) Jak dlouho jste spolu ? :slight_smile:)
7. črc 2014 ve 12:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska jojojo tak to ja to same zachranene mysky pre kocourem ,tez vypadle ptacky z hnizd slepice hahahah ty ma babicka dodnes pak pejsky novofundlandaka a ted zlatyho retrivra a mam mopsika krizenyho s jezevcikem a nakym spicem ale ten zustal v cechach jelikoz nam nevysla cesta s nim do uk rekli z ho mam spatne ockovanyho a nacipovanyho tak musel jet zpet do cr a nasi si ho milujou ze my ho nedaj :confounded: :slight_smile: ale nevadi no poridim si dalsiho jinak proste dite z lesa doslovne
7. črc 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 ja mela dneska 36.6 nevis jak se v tom vyznat znamena to neco a pred dvema dnu byla 36.5 a dva dny sem zapomela jinak MS taky stale nic tak vyckavam a v pondeli pristi udelam dalsi test a uvidi se no a jestli mam ovulku tak taky zkousime treba se fakt opozdila tak abych ji nepropasla
7. črc 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 jeeeee vazne tak f#gratuluji a treba se zadari uvidis jak nam snazilkam vid jednou to prijit musi
7. črc 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nynus ono to vykoumat lze,ale opravdu se musí měřit více dní za sebou :slight_smile:
7. črc 2014 ve 12:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky taky to mám podobné jako vy , akorát mi hrozně skáče bazálka měla by byt stejná myslím, jenže mě skáče od 36,6 do 37,3 :(, a MS zpozdění 8 den, test 3 den od vynechání negativní ale ještě počkám.. moje první zpozdění delší jak týden tak nevím jestli nemám koupit dnes test a zkusit nebo vyčkat jaký test je nejlepší podle vás Díky :slight_smile: a hezké pondělí :wink:
7. črc 2014 ve 12:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 hm ja vim kdyz ja sem trdlo rikam si vecer dam si teplomer pod polstar abych nemusela vftavat rano azapomenu na to :grinning: a rano zase tak rychle vstanu z postele ze mi to trkne az pozde
7. črc 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus a kdo ma rad zvirata ma rad lidi:wink:! Pro me pes je jako clovek;)
7. črc 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubikata ahoj to ses na tom jak my :grinning: ja bych pockala az to bude ta 14 dni nevim no jak ja ja ma taky od ledna prvni zpozdeni ale uz sou to 3 tydny :wink: :wink: a testy nega tak taky nevim v po budu testovat
7. črc 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska pravda pravda kdo ublizi zvireti ublizi i cloveku
7. črc 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska ja zvirata miluju jakekoliv i mravence :grinning: :grinning:
7. črc 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nynus ještě týden ju?? ty jooo a co myslíš Ty že jsi ?? cítíš na sobě něco??
7. črc 2014 ve 12:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
citila 14 dni ale ted uz nak nic jen ovu test sem mela pozitivni dva dny zasebou pak dosly :grinning: a ja byla leniva koupit tak mam objednano pres net :slight_smile: a zitra zacnu testit ja nevim no ja bych pockala je to na tobe muzes zkusit i ted a pak i dyl treba po tydnu uvidis.ja si preju abych byla ale nak nevim jestli to neni fsugesce
7. črc 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 A kolik máš teplotu dneska? Pokles bývá při zahnízdění.
7. črc 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si říkám, že to vsugeruji a bude prdlačka,taky sjem si vzala jeden včera ovu test a byla slaboučká čárka sotva viditelná, takže netuším počkám do středy ráno a zkusím si udělat test těhu dnes jsem 37.den cyklu menstr, měla být 30.6. a nic , jednou se zpozdila o 2 dny ale hned přišla, a to je rok zpět a ted nic, ovu nevím kdy jsem měla testuji snad 4 měsíce bazálku a tento měsíc jsem jí měla od 10-26.6 okolo 36,3-36,5 a ted najednou poslední 2 dny jí mám 37,3 i večer i ráno i přes den ráno v neděli byla jen 36,5 tak fakt netuším co si mám myslet... jak na houpačce
7. črc 2014 ve 12:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus stejny uchyllll;) tak k te lasce musime mit //, aby nam nehrablo;)
7. črc 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus
@dasenka888 dekuji :slight_smile: jsme spolu 3roky...:slight_smile: jen tqk jsme vcera lezeli u tele TV a on najednou jestli bych si ho vzala... Zaskocil me... Rekla jsem mu ze ano a on se jen tak pousmal :slight_smile: neco kuje... Poznam to na nem :grinning:
7. črc 2014 ve 12:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 jezis to je krasne ja sem s tim mym 6 let a myslis ze se vyslovil to urco ja se chci taky vdavat furt o tom melu kdy si me jako uz vezme a bla bla :sunglasses: a on nic jednoumel chvilku ze jo ale to uz je tri roky zpatky mam sice prstynek na leve a beru to jako ze sme zasnoubeny hahahah ale ma ho uz dob kdy sme spoluzacinaly prvni rok darek k vanocum :wink: a hlavne sem zastance ze mimi do uplne rodiny kde jsou prijmeni stejny :grinning: moc moc gratuluji a tise zaviidim ,hele ted uz zbyva abys byla tehu ,fakt.ja si myslim ze budes brzo
7. črc 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denisska presne prave ze ja se chci uz o neco hrozne starat , tak uz by tam vazne mohli byt ty dve carecky ja bych byla jak v sedmem nebi
7. črc 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus a jak dlouho
Se snažíte?;)
7. črc 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska tento rok a ty ??
7. črc 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus vysadila jsem v květnu;)
7. črc 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisska tak to je este kratka doba ne ja jak to tady ctu tak tady sou same holky co se snazi chvilku a ja takovou dobu ty jo a oni pak sou brzo tehotny a ja stale nic ach jo ale dnes se chystam k doktorce tak se objednam
7. črc 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubikata me tady rikala myslim ze werumka ze bazalni teplota by semela drzet nejdele po 18 dni nak tak furt stejne na 37 a vyse ze pak je to tehu tak zkus merit a kdyz bude se ti drzet furt stejne nad 37 tak uvidis nevim ja se v tom este moc nevyznam ale tak nejak kdutak ji napis tady na foru
7. črc 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek