Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

nynus
7. črc 2014

@dasenka888 aho no ja uz ovu testy nemam tak netestuju mela sem dva a sem leniva si dalsi koupit ale zitra my dorazi postou konecne tak zkusim a bazalku vzdy zapomenu merila sem az neska a od zitra zacnu zapisovat do grafu tak uvidime no snad se uz postesti 😎

nynus
7. črc 2014

@denisska jojo jenomze ja uz se bojim testit radsi pockam tento tyden este a pak to zacnu resit

simca190
7. črc 2014

@dasenka888 me je celkem fajn... Vubec na to nemyslim.
Uvidime jestli. Se podari 🙂 ted se mi v nejblizsi dobe dostane snubak na ruku O🙂 🙂

denisska
7. črc 2014

@nynus 😉))), ja od mala asi 7 krecku, 3 kralicky, 3pejsky, nepočítám rybičky, krevety, motylky, vypadne ptáčky z hnízd ....😀DD

denisska
7. črc 2014

@denisska jojo to chapu, nejhorsi to zklamaní ze?;(

denisska
7. črc 2014

@nynus
jojo to chapu, nejhorsi to zklamaní ze?;(
Dnes v 11:04 • snaží se • Odpověz • •

dasenka888
autor
7. črc 2014

@nynus hezky 🙂) Já včera mela nízkou BT, tak jsem si myslela, ze přijde menstruace mám na to i příznaky tak cca 3 dny a pořád mrcha nikde :D a dneska se BT zase zvedla, tak netuším, co se zase děje :D Ale měřím a zapisují do grafu a dělám ovu testy 🙂 jinak sexujeme nějak častěji nežli předtím, ani mi to nevadí a není to jen kvůli mimikou, ale celkově je všechno lepší 🙂) Tak pak dávej vědět jak jde měření apod 🙂

@simca190 Jeee gratuluji 🙂)) Jak dlouho jste spolu ? 🙂)

nynus
7. črc 2014

@denisska jojojo tak to ja to same zachranene mysky pre kocourem ,tez vypadle ptacky z hnizd slepice hahahah ty ma babicka dodnes pak pejsky novofundlandaka a ted zlatyho retrivra a mam mopsika krizenyho s jezevcikem a nakym spicem ale ten zustal v cechach jelikoz nam nevysla cesta s nim do uk rekli z ho mam spatne ockovanyho a nacipovanyho tak musel jet zpet do cr a nasi si ho milujou ze my ho nedaj 😖 🙂 ale nevadi no poridim si dalsiho jinak proste dite z lesa doslovne

nynus
7. črc 2014

@dasenka888 ja mela dneska 36.6 nevis jak se v tom vyznat znamena to neco a pred dvema dnu byla 36.5 a dva dny sem zapomela jinak MS taky stale nic tak vyckavam a v pondeli pristi udelam dalsi test a uvidi se no a jestli mam ovulku tak taky zkousime treba se fakt opozdila tak abych ji nepropasla

nynus
7. črc 2014

@simca190 jeeeee vazne tak f#gratuluji a treba se zadari uvidis jak nam snazilkam vid jednou to prijit musi

dasenka888
autor
7. črc 2014

@nynus ono to vykoumat lze,ale opravdu se musí měřit více dní za sebou 🙂

bubikata
7. črc 2014

Ahoj Holky taky to mám podobné jako vy , akorát mi hrozně skáče bazálka měla by byt stejná myslím, jenže mě skáče od 36,6 do 37,3 :(, a MS zpozdění 8 den, test 3 den od vynechání negativní ale ještě počkám.. moje první zpozdění delší jak týden tak nevím jestli nemám koupit dnes test a zkusit nebo vyčkat jaký test je nejlepší podle vás Díky 🙂 a hezké pondělí 😉

nynus
7. črc 2014

@dasenka888 hm ja vim kdyz ja sem trdlo rikam si vecer dam si teplomer pod polstar abych nemusela vftavat rano azapomenu na to 😀 a rano zase tak rychle vstanu z postele ze mi to trkne az pozde

denisska
7. črc 2014

@nynus a kdo ma rad zvirata ma rad lidi😉! Pro me pes je jako clovek;)

nynus
7. črc 2014

@bubikata ahoj to ses na tom jak my 😀 ja bych pockala az to bude ta 14 dni nevim no jak ja ja ma taky od ledna prvni zpozdeni ale uz sou to 3 tydny 😉 😉 a testy nega tak taky nevim v po budu testovat

nynus
7. črc 2014

@denisska pravda pravda kdo ublizi zvireti ublizi i cloveku

nynus
7. črc 2014

@denisska ja zvirata miluju jakekoliv i mravence 😀 😀

bubikata
7. črc 2014

@nynus ještě týden ju?? ty jooo a co myslíš Ty že jsi ?? cítíš na sobě něco??

nynus
7. črc 2014

citila 14 dni ale ted uz nak nic jen ovu test sem mela pozitivni dva dny zasebou pak dosly 😀 a ja byla leniva koupit tak mam objednano pres net 🙂 a zitra zacnu testit ja nevim no ja bych pockala je to na tobe muzes zkusit i ted a pak i dyl treba po tydnu uvidis.ja si preju abych byla ale nak nevim jestli to neni fsugesce

werumka
7. črc 2014

@dasenka888 A kolik máš teplotu dneska? Pokles bývá při zahnízdění.

bubikata
7. črc 2014

Taky si říkám, že to vsugeruji a bude prdlačka,taky sjem si vzala jeden včera ovu test a byla slaboučká čárka sotva viditelná, takže netuším počkám do středy ráno a zkusím si udělat test těhu dnes jsem 37.den cyklu menstr, měla být 30.6. a nic , jednou se zpozdila o 2 dny ale hned přišla, a to je rok zpět a ted nic, ovu nevím kdy jsem měla testuji snad 4 měsíce bazálku a tento měsíc jsem jí měla od 10-26.6 okolo 36,3-36,5 a ted najednou poslední 2 dny jí mám 37,3 i večer i ráno i přes den ráno v neděli byla jen 36,5 tak fakt netuším co si mám myslet... jak na houpačce

denisska
7. črc 2014

@nynus stejny uchyllll;) tak k te lasce musime mit //, aby nam nehrablo;)

simca190
7. črc 2014

@nynus
@dasenka888 dekuji 🙂 jsme spolu 3roky...🙂 jen tqk jsme vcera lezeli u tele TV a on najednou jestli bych si ho vzala... Zaskocil me... Rekla jsem mu ze ano a on se jen tak pousmal 🙂 neco kuje... Poznam to na nem 😀

nynus
7. črc 2014

@simca190 jezis to je krasne ja sem s tim mym 6 let a myslis ze se vyslovil to urco ja se chci taky vdavat furt o tom melu kdy si me jako uz vezme a bla bla 😎 a on nic jednoumel chvilku ze jo ale to uz je tri roky zpatky mam sice prstynek na leve a beru to jako ze sme zasnoubeny hahahah ale ma ho uz dob kdy sme spoluzacinaly prvni rok darek k vanocum 😉 a hlavne sem zastance ze mimi do uplne rodiny kde jsou prijmeni stejny 😀 moc moc gratuluji a tise zaviidim ,hele ted uz zbyva abys byla tehu ,fakt.ja si myslim ze budes brzo

nynus
7. črc 2014

@denisska presne prave ze ja se chci uz o neco hrozne starat , tak uz by tam vazne mohli byt ty dve carecky ja bych byla jak v sedmem nebi

denisska
7. črc 2014

@nynus a jak dlouho
Se snažíte?;)

nynus
7. črc 2014

@denisska tento rok a ty ??

denisska
7. črc 2014

@nynus vysadila jsem v květnu;)

nynus
7. črc 2014

@denisska tak to je este kratka doba ne ja jak to tady ctu tak tady sou same holky co se snazi chvilku a ja takovou dobu ty jo a oni pak sou brzo tehotny a ja stale nic ach jo ale dnes se chystam k doktorce tak se objednam

nynus
7. črc 2014

@bubikata me tady rikala myslim ze werumka ze bazalni teplota by semela drzet nejdele po 18 dni nak tak furt stejne na 37 a vyse ze pak je to tehu tak zkus merit a kdyz bude se ti drzet furt stejne nad 37 tak uvidis nevim ja se v tom este moc nevyznam ale tak nejak kdutak ji napis tady na foru

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru