Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dasenka888
autor
27. čer 2014

Také to mám nepravidelně... 🙂 Takže cca jaký den po oplodnění Ti začalo být zle ? 🙂 jen tak informativně 🙂
@majka1niky

p3tulkaa
27. čer 2014

@dasenka888 mně se BT před ovu pohybuje 36,7 a po ovu 37,2 - ale jak tu bylo psáno, tak je to hodně individuální, co já jsem viděla, tak spíš patřím do té skupiny holek, které mají teploty vysoké 🙂

majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuhra
27. čer 2014

@dasenka888 pokud jsi hodne nervózní a nechceš čekat,tak si nech někde odebrat krev, jak psaly holky. Držím palce😉

dasenka888
autor
27. čer 2014

Děkuji děkuji 🙂)

simca190
28. čer 2014

Ahoj pridam taky svou prihodu 🙂 posledni MS byly 14.6. Ale po mesicnim cyklu... Hodne mi znepravidelnel po vyřazení ni prasku... Prasky neboru 3/4 roku... Obcas me takhletreba dva dny boli v podbrisku... Vcera jsem si na sobe vsimla ze mi ztezkly prsa.. Nezvetsily objem ale klesly... Ted me obcas poboliva v podbrisku... 2 dna zpatky jsem mela na kalhotkach kapicku krve... Je mozne ze jsem mela z neprav.cyklu driv ovulaci a byla bych tehotna? 🙂

dasenka888
autor
28. čer 2014

@simca190 tak to opravdu netušim ☹ Já jsem taky na trní, ted me začali bolet prsa... :( Nejdříve levé.... A po dvou hodinách i pravé...

simca190
28. čer 2014

@dawwnka888 me teda prsa zatim neboleji ale mam je citlivy... Jinak spatna nalada... Boli v krizi.. ☹ ale mohlo by to byt 🙂

kackarebicerova
28. čer 2014

Zdravim..holky co myslite? Mam mrchu sice o 2 dny pozdenou ale porad je mi nejak divne...O mimi se snazim uz od prosince a stale se nedari a pritel pritom uz jedno dite ma jsem na nervy...ale verim ze to jednou prijde...co myslite o mensteuaci behem tehu?? A kdyby to opravdu bylo jak to poznam kdyz menstruuju?

ivet1987
28. čer 2014

@kackarebicerova tak udělej test až menses skončí 🙂

nynus
30. čer 2014

slysela jsem ze kdyz jsem tehotna mam stale zvysenou teplotu 37 je to tak a kolik dni musi byt zvysena mam totiz 37 uz par dni tod 4 dny

dasenka888
autor
1. črc 2014

@nynus měla by SIS dělat graf a nebo zapisovat 🙂 Musí se 37 držet několik dní nebo alespoň okolo těch 37 🙂 Jakou jsi mela předtím ? A kdy měříš ? Ideálně bys měla ráno jak se probudíš hnedka v posteli 🙂 než pujdeš na WC 🙂

nynus
1. črc 2014

@dasenka888 to zas az takhle hrotit nechci abych blaznila s bazalni teplotou vis a merila a zapisovala odedneska jsem si rekla ze na to prdim moc silim sleduju testuju de mi z toho uz hlava sejdrem a jsem z toho uz unavena jak moc chci dite vis necham tomu ted volnej prubeh a uvidime uz moc dlouho si preju dite a mysl je silnejsi moc na to myslim vis nekdy si pripadam jak nemocna nebo posedla jen tim jednim a asi uz to prehanim ja vim ze se to krasne pise ale uvidime jak na tom zapracuju s mysli.promin ze sem tak rozepsala vis uz 14 dni sem to nedostala a menses mam od ledna pravidelnej a neska sem si delala dalsi test a nevim jestli blaznim a vsugerovavam ale videla sem dve carky ale ta druha byla tak slaba ze ani nevim jestli tam byla 🙂 az sem se z toho vseho rozbrecela a taky si myslim ze sem mam naky priznaky unava teda fakt velka moceni atd. neska koupim naposled kvalitnejsi test udelam si ho za tyden a pak pokud bude stale negativni s tim koncim uz sem z toho na palici je to ho na me uz moc anecham to na prirode at ona sama urci kdy sem na to pripravena

dasenka888
autor
1. črc 2014

@nynus Můžu Tě uklidnit, že to stejné mám i já... 🙂 Dokud se mi pravé prší nezvětšilo i s bradavkou o dost, mela jsem i bolesti prsou, tak jsem si říkala jak je brzo na takové příznaky, a dneska cítím jen bolest prsou a občas pichnuti z leva na vaječníkách, jinak mi není ani nevolnost, tak si říkám , že si to taky podvědomě namlouvam... Jenže jde i podvědomě namluvit tělu bolesti prsou ? :-O Jsem na to zvědavá... A to hodně 🙂 Držím nám všem palce a chtěla bych se umět taky snažit na to nemyslet jako Ty 🙂) Klobouk dolů, já to nedokáži 🙂)

simca190
1. črc 2014

Holky poradite? E jsem z toho zmatena... Mam hodne nepravidelnou menstruaci za posledni pul rok jsem to mela dvakrat... Naposled 14.6.po 54 dnech ☹ uz asi 14 dni me neskonale boli v podbrisku... Je to takova tupa bolest.. Nic vyraznyho... Podobna jako pred MS... Obcas me pichne na leve strane... D es jsem se probudila a takhlemi vylezll bricho... Kdyz se postavim tak ho nezastrcim jako vzdycky... Nemela jsem ho ploche... Sadelko tam bylo 😀 ale vzdy sem ho dokazala drzet u sebe. Ted ne... Mam uplny dilema ☹ 😀

dasenka888
autor
1. črc 2014

@simca190 já už taky dobrý týden nezastrčím, páč je nafouklé 😀

simca190
1. črc 2014

@dasenka888 no ale ja nevim proc... Mam 17 dni po mrse... Jen mozny ze bych dostala ovu driv kvuli neprav.cyklu? Dostala sem to po 54 dnech 😀 bojim se na test ze bude negativni... Nikdy me pred MS nebolely prsa.. Ted pri posledni me bolely ale ted zase nic tak nrvim co si o tom myslet... Bojim se zklamni ☹

dasenka888
autor
1. črc 2014

@simca190 lepší počítat se zklamáním, nežli očekávat :( bohužel :( já budu testovat nejdříve za týden, mám už toho plnou hlavu a nedělá mi to dobře 🙂)

nynus
1. črc 2014

@dasenka888 ahoj no to ja prav nevim nevim jestli to dokazu na o nemyslet vis

dasenka888
autor
1. črc 2014

@nynus to já taky nedokážu, ale budeme se muset pokusit holky :-*

simca190
1. črc 2014

No ja prave neumim si nepripoustet takovy veci... Neconse deje semnou a ja vim ze jsem e se snazili kazdy den tak to ve me budi to ze by se to mohlo povist... Chvili si rikam he ne.. Pak ze jo a uz jsem z toho zmstena... 😀. Kor z toho bricha... Kolikaty den jsi a kdy to mas dostat?
@dasenka888

nynus
1. črc 2014

@dasenka888 to my vsechny

nynus
1. črc 2014

@dasenka888 🙂 🙂 🙂 🙂 to jo ja este pockam a v pondeli su udelam dalsi test jestli to co sem neska v nem videla ten dousek co tam byl se potvrdi nebo ne

nynus
1. črc 2014

@simca190 ja uz taky ty jo cekam 15 dni na MS a nic neska sem testovala neco videla 🙂 ale nevim tak dalsi pondeli testuju znova jestli se to potvrdi hrabe mi z toho uz ale

dasenka888
autor
1. črc 2014

@simca190 hele jsem 25DC a letos jsem to dostala po druhé, poprvé v Únoru... :-/ Takže jsem na tom podobně co Ty... Ale taky cejtim změnu a jsem z toho nervózní... :(

nynus
1. črc 2014

@majka1niky ahoj ja to mam presnejak ty pises 14 dni meskam cekam neska testuju neco sem zahledla ale nejsem si jista pristi tyden v pondeli to bude tri tydny co cekam na ms tak budu zase testovat a uvidime no snad se mi to vyplni presne jak tobe 😉

simca190
1. črc 2014

@nynus ja zatim netestuju... Podle prav.cyklu bych to mela dostat 13.7 ale to nebude pac to mam nepravidelne ☹ strasne bych si miminko prala proto me to brisko nenak znepokojilo. Cetla nsem ze pri rannem těhotenství muze byt. Nafoukle brisko tak mi to mohlo byt ale zase me zastqvi to ze meneboli prsa ☹ jen mam citlive bradavky na dotek a to pritele desne bavi me tim provokovat protoze to lehta 😀

dasenka888
autor
1. črc 2014

@nynus ty jooo hezky pěkně 🙂)) tak to na Tebe budu myslet ať Ti to dopadne,dej po testování hlavně vědět 🙂)

simca190
1. črc 2014

@dasenka888 25 to jde... Me znepokojuje ze uz me dlouho boli v podbrisku... Nikdy jsem tonemela takhle... Obcas me pichne na leve strane ji ak to ne takova tupa dloubava bolest co umi dobre zkazit naladu ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru