• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná?

6. března 2015 
autor
@simca190 dneska jsem jela za babičkou do Mladé Boleslavi na Petkova, tak jsem na Tebe myslela :slight_smile: Jak se cítíš ? Co nového ?
15. črc 2014 ve 22:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lencak80 JoJo měla jsem jít dneska, ale nakonec se všechno tak semlelo, že jsem nestihala a pak jsme vezli brachu k babice na Mladou Boleslav :slight_smile: Tak snad si to na gyndě vydupu v pátek :slight_smile:
15. črc 2014 ve 22:17  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dasenka888 ahojky :blush: já jsem dneska 1DC :disappointed: skoda no...le udělala jsem si radost s tetováním...prilozim foto :slight_smile:
16. črc 2014 v 00:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak fotka mi nejde nahrát...:unamused:
16. črc 2014 v 00:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@simca190 můžeš nahrát sem :slight_smile:)
16. črc 2014 v 06:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
16. črc 2014 v 10:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@alenulkaaa U mě se po vyvolávačce MS vždy do týdne dostavila, takže envím, co by tam mohlo být...
16. črc 2014 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@simca190 jinak Ti tu menstruaci zavidim, alespoň vychytate ovulaci :slight_smile:) Já dneska mám zase výtok, hrozně mě bolí bradavky a mám pocit, že jsem to dostala každou půl hodinu... :( jinak teplota stále zvýšena, dneska 36,7 o malinko klesla, ale porad se drží nahoře, dneska už mi je tuplem zle... V pátek poletim na gyndu :slight_smile:
16. črc 2014 v 18:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@alenulkaaa ahoj me meskala skoro mesic e ted sem to konecne dostala myslim ze u me bude problem s hormony u tebe nevim mozna anovulace moc se v tom este nevyznam ale mela sem jak priznaky tehu a testy nega takze nic se to proste hodne dlouho tahlo a nebo to taky muze byt ze se ovu o dost posunula
16. črc 2014 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nynus jaktoze neměříš bazalku ? :D všechno vidím :D
16. črc 2014 ve 21:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 merim merim kazdy den :slight_smile: ale uz sem to konecne dostala jinak sem mela dnes i vcera 36.4 ale to je normalni ne ldyz mam ms??? :dizzy_face:
16. črc 2014 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 a jak tomuzes videt????
16. črc 2014 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nynus koukala jsem na ten link co jsi sem dávala předtím :slight_smile: tak to potom jo :slight_smile: já to nejspíš brzy dostanu jinak mi exploduje břicho :D
16. črc 2014 ve 22:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 no ja dostala to vcera myslela sem ze to nebude nak silne ale docela je teda a ted koukam koukam a tmave kusy nevim nevim treba jsem fakt mohla byt tehotna ale neudrzelo se to tak ja nevim ze zacatky sem jen spinila den druhy norml ms ale takova jak vodnata krev a ted todle doprcic ja se asi zblaznim uz z toho co to je ???? Snad ne to nejhorsi ale jiak stavove je i dobre cetla sem komenty jinde a tam psaly ze bud je to silna sliznice a kdyz se jedna o potrat tak sou u toh docela velky bolesti tak nevim
16. črc 2014 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@nynus Klid, to je normální. Pokud by nebylo, tak "potrácím" každý měsíc :wink:
16. črc 2014 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@werumka jojojo ted to taky hledam na netu co tam pisou holky ze by musely potracet kazdy mesic :grinning:
16. črc 2014 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nynus to já mám při menstruaci také :slight_smile:)
16. črc 2014 ve 22:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 no ja to mam ted asi po druhe co sem to zaznamenala tak sem se zdesila a este po tom mesici porzitem v nejistote vis
16. črc 2014 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ten clostil se dava jen na predpis ze asi ho tady jen tak nesezenu v lekarne
16. črc 2014 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Clomifen citrat jsem myslela ne ten clostil
16. črc 2014 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
clostylbegydem A /clomifen citrát
Holky to je to same????? Nebo je to kazdy zvlast lek??
16. črc 2014 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nynus ahaaa to chápu... :(
16. črc 2014 ve 22:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tklhe vypada ten klomifen citrat je to ono
16. črc 2014 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@nynus jj, to je on.
16. črc 2014 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 neva uz sem v poho hlavme ted muzu zacit na novo jak se snazit po ms obden co sme si reklia hlavne sledovat bz a delat ovu testy kazdy den aspon uvidim jak sem na to a hlavne jestli vubec mam ovu asi zrejme budu mit problemy tak nevim doktor my poslal maila o mem spisu a psal neco jako ze mozna policysticka ovaria tak to budu ted vse sledovat
16. črc 2014 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@werumka heled a oni ho berou i kulturisti a da se objednat online nemel by byt jen. Na predpis??? Ja bych si ho mohla obednat ale zase mam strach abych pak neco nepokazila si v tele je to nebezpecny ??neni ne
16. črc 2014 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@werumka muzu si to nadavkovat sama sobe?
16. črc 2014 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@nynus No jsou určité nebezpečné varianaty tohohle léku - dovážejí se bůhví odkud. Tady na fóru ale holky v diskuzi Mám-nemám léky na IVF nabízejí nenačatá balení Clostilu, tak se zkus spíš mrknout tam. Ale to dávkování nevím, jestli se dá určit od oka.
16. črc 2014 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@werumka aha takze to je naprd abych si tim neco nerozhazela nevim teda co by se tim mohlo pokazit ale dr je jistota no tak kdyz to sezenu na .com tak to urco bude i tady u doktoru
16. črc 2014 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@werumka to tema je uzamcene a zrusene
16. črc 2014 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek