• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná?

6. března 2015 
autor
@nynus podle mě 28meho :slight_smile:
29. črc 2014 ve 13:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasenka888 jooooooooooooooooo ze jako uz byla???? nic sem teda necitila mozna rano krapet pichnuti tod vse
29. črc 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus podle mě 28.7. byla ovu
29. črc 2014 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus ale až další dny to potvrdí
29. črc 2014 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já holky nevím už...........17.7. mi píchl injekci na vyvolání ms, dostala jsem to 23.7. ...a to tím že první den jen špinění a pak už jen dva dny krvácení a pak nic :-/.....to mi ta sliznice asi moc nenarostla chjo emoticon .....nebo že by se poštěstilo a přeci jen se jednalo a těhu?
29. črc 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysackovi zkusila jsi gynex ? :slight_smile:
29. črc 2014 v 16:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus no podle mě ano :slight_smile: uvidíš :slight_smile: chce to naměřit vice teplot :slight_smile:
29. črc 2014 v 16:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888
@pindriste
Aha takze ty teploty když se teď budou zvyšovat nebudou furt na stejně teplotě tak to znamená že teda ovulaci fakt byla,♡♡no snad nevadí že v době snažení sem nedělá nohy nahoru :-@ :slight_smile: tak uvidíme no a díky holky :hearts::hearts:
29. črc 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasenka888 nezkoušela....ty jo?....je dobrý?
29. črc 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus nemusi stale rust, ale jeste drobet povyrust a pak se drzet nahore nejakou dobu.
29. črc 2014 v 18:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mysackovi zkus caj baby kamenicke, jde objednat na net nebo nechat namichat v bylinne lékárně, je to na podporu rustu sliznice, pripadne materi kasicku. Predtim vsim udelej test. Vyvolavacka by pripadnemu tehotesnstvi neublížila, je to progesteron.
29. črc 2014 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
děkuju.....mě dělal toho 17.7. ultrazvuk a nic tam neviděl, tak těhu asi nejsem...já měla pocit, že jsem :frowning2: ....ale kamarádce doktor i na konci 7tt říkal, že tam nic nevidí.....což je divný....pořád tajně doufám :slight_smile: a ten čaj se může pít i v těhotenství?
29. črc 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi :slight_smile: to skoro popisuješ moji normální MS :grinning: 1 den špinění, 2 dny krvácení a pak už nic :grinning:
jsem se na to kdysi ptala doktora a ten mi řek, že je to v pořádku.
29. črc 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka aha...tak to je škoda:frowning2:
29. črc 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi :frowning2: jsem tě moc nepotěšila... ale jinak už jsem i četla, že některé měli nozmální MS a i přesto byly těhotné, takže naděje stále je :grinning:
29. črc 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka radši bych slyšela, že jsem těhu to je pravda :slight_smile:.....mě zarazilo že jsem to měla tak málo a krátce....předtím jsem vždy po injekci měl ms silnější.......doufám, že se nám brzy zadaří :slight_smile:
29. črc 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi co ty víš, třeba se zadařilo :slight_smile: Já na injekci ještě nebyla, tak nevím co je normální :slight_smile:
29. črc 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jj třeba jo :slight_smile: .....od doby co neberu ha to mám nepravidelný a bez injekce nebo hormonu mám problém, aby ms dorazila :frowning2:
29. črc 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysackovi výborný dostala jsem to a to mám nepravidelný cykly ,ale stojí kolem čtyř až pěti stovek, ale skoro 98% ženských si ho chválí :slight_smile:) a že po něm hlavně otěhotněly hnedka :slight_smile:)
@nynus myslím na Tebe brouku ať se zadaří :slight_smile:)) ! Koukej teď měřit ráno :slight_smile:)
29. črc 2014 ve 20:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
29. črc 2014 ve 20:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
děkuju, tak to asi zkusím :slight_smile:
29. črc 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jojo neboj budu merit a dekuji :wink:
29. črc 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten caj v tehu ne.
29. črc 2014 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus joo tak to je paradka, ja byla dnes na gyn nechat nabrat krev tak ve ctvrtek se snad dozvim vic. :slight_smile:
29. črc 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medulka24 tak pak dej hned vedet jak si dopadla ju
29. črc 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj, jsi tu?
30. črc 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,tak jsem tu zas po dlouhé době :slight_smile: ,ještě jsem to nedostala a poslední ms byla 28.6. cyklus mám 25,26 dnů .Před 3 měsíci jsem byla na diagnost.laparoskopii kde mi odstranily cysty,zánět a pročistili vejcovody,tak jsem zvědavá na to ...jsem slyšela,že prý po té operaci to jde někdy líp ,no uvidíme ,zítra jdu pro test :slight_smile:
30. črc 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem zase tady. Vojta měl teď dva dny horečky, tak jsem spíše jen nakoukla co je nového.
S dětmi je stále něco....
Dnes v noci se mi zdálo, že jsem měla na těhu testu dvě čárky a byla jsem z toho mimo, přece jen 3-tí mimčo není první, ale my bychom chtěli, jen uvidíme kdy.... teď bych měla nastoupit do práce a uvidíme, nejraději bych to měla jako náhodou...
dnešní teplota už 37,2, takže se to drží nahoře.... a tak to bude asi až do MS a co vy? Nynus? jaké máš teď teplůtky?

@bublinka74 tak držím palce, ať to vyjde... bylo by to super! alespoň něco pozitivního!!!!
30. črc 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lencak80 děkuji uvidíme,také už děti mám,teda syny :slight_smile: ...je to záhul na psychiku,když kluci šli výborně bez problémů a nyní se přes půl roku snažíme,pak ta operace,mně nic nebylo a pak tam objevili takových problémů ,noo ale člověk na to opravdu asi nesmí tolik myslet ,ale je to tuze těžké !!! Taky držím palečky :wink:
30. črc 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lencak80 koukám si měla taky pěknýho cvalíka :grinning: ,já taky kluci měli přes 4kg,ten druhý 4,80 a nyní je jak vyžle :grinning:
30. črc 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek