• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná?

6. března 2015 
31. črc 2014 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
31. črc 2014 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@werumka hahaha,nekdy si rikam zda to ma vubec smysl merit jak blazen a nechat spis tak jak je to,ze az to pride tak to pride ,ale v hlouby si to nedokazu neodeprit a nemerit ,raci budu merit jak silena :grinning: a vedet kdy to pride a poznat sama sebe vic :wink: ,chlap ma na to ,ale presne ten nazor co sem psala na zacatku nechat to a ze to pride samo :confused: to se rekne samo ,samo asi ne,no jo je to s nima tezke ale bez nich to nejde :grinning:
31. črc 2014 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jj přesně tak...já taky všude slyším, hlavně na to nemysli a neupínej se...jduu do krámu a nekoukám po hadrech po sebe, ale pro mimi, po výbavičce, atd....no hrůza....asi mi z toho za chvíli hrábne a budu potřebovat chocholouška....nechci na to myslet, upínat se. ale prostě to nejde :frowning2:...k tomu všemu spousta kamarádek buď mají už mimi a nebo každou chvíli čekají.....
pořád jím melouna, mám na něj neustálou chuť...až se vždy přecpu....manžel mi dnes říkal, jestli to s tím melounem nepřeháním...ale co mám dělat?.....
31. črc 2014 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pindriste No, že Ti ty teploty taky skáčou :slight_smile:

@nynus Nechat to až přijde samo... ono to jde ve chvíli, kdy ten pár nemá žádný zdravotní problém. A i tak si myslím, že když chce někdo dítě, tak je pro něj mnohdy větší stres souložit každý den, aby něco neprošvihnul a pak zpětně počítat, jestli to mohlo vyjít nebo ne. Myslím, že v dnešní době celkově ženy podceňujou tu potřebu znát svůj cyklus. Není to známka toho, že se moc snažíš. Myslím, že není cílem ani jednoho z vás, abys do sebe musela cpát hormony, které by byly zbytečné.
31. črc 2014 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
noo tak ted si to vystihla ani ja to takto podat neumim,hned poreferuji muzi :wink: je to pravda do ted sem o tele vlaste skoro nic nevedala a ted se zacinam s tim pomalu seznamovat a vedet na co se pripravit ,je to dobre pro me, akorat ta druha polovicka to moc nebere,sice uz nic nerika jak mam rano v puse teplomer :grinning: ale ze zacatku mektal.ted uz nic nerika a kdyz neco vypravim ohledne meho tela a jak to funguje,rekne jen ze to moc resim a nic nechape :grinning:
31. črc 2014 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysackovi jo presne tak,obcas mi pride jak kdyby nas vsichni odsuzovali za to ze se snazime a nejde to,furt jen nemysli na to,neupinej se k tomu tolik,neres to furt dokola,neplanuj atd atd, a pak vsude vidis maminy co maj male a je ti to lito,ja teda nevybiram hadriky ale nedavno sem byla se znamou v detskym neco kupovat a vsude tak krasne oblecky na male deti ze se strasne tesim az to budu nakupovat konecne taky ja ,je to nekdy smutne tak moc si to prejem a stale nic,vid
31. črc 2014 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nynus přesně tak :frowning2: ....ale doufám a věřím, že i pro nás nastane jednou ten den.....jestli se já do té doby nezblázním.......ale řekla jsem si že od zítra manželovi začíná 14 dovolená....nebudu o tom mluvit, řešit, někam vyrazíme a uvidíme......snad to dodržím :grinning: .....se mi v hlavě nehoní nic jiného....se probudím a první myšlenky na mimi....nic mě nebaví, jen stále študovat a zjišťovat různé metody a finty....:-/
31. črc 2014 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nynus Víš co, i on si musí na tohle zvyknout. Dnešní doba funguje tak, že žena bere hormonální antikoncepci, která nastaví nějaký umělý cyklus. Kromě braní tabletek ve své podstatě není potřeba vůbec nic. A tak i ti chlapi jsou zvyklí, že pro to, aby se neotěhotnělo není z jejich strany potřeba skoro nic a stejně tak proto, aby se otěhotnělo. Ve chvíli, kdy žena prášky vysadí, tak najednou zjistí, že její cyklus nějak funguje, musí s tím umět žít, počítat, sledovat - protože je to něco, co jí zasahuje do života, není to "vedle". Žena si dobře uvědomuje, že může otěhotnět jen "jeden" den v cyklu a je v jejím zájmu vědět, kdy ten den je. Protože když to vědět nebude, potáhne se to vždycky dál. Ať už v tom, že lékař bude střílet lékama od boku a zkoušet, jestli nepomůže to nebo to. Ale pak i v případě těhotenství - když je ovulace posunutá - tak nemusíš být v nervech, že Tvoje dítě nedopovídá tabulkám - čistě proto, žes třeba otěhotněla jindy, než se podle tabulek počítá.
31. črc 2014 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@werumka vis j vysadila prasky pred seti lety ,vlastn od doby kdy jsme spolu zacinaly,vzdycky si daval pozor a tak tento rok a minulej rok uz na e myslim ze i predminule,no tak dva tri roky daval bacha,jednu chvili chtel pak zase ne a furt dokolecka a taj dva roky tri,uz na to prdel na nky davani pozor a ted uz se snazime,sama jsem v nem mela zmatek co vlastne chce ,ted uz to vim jiste ze mimi chce,tim vlasten vypliva ze ani nvim zda ten problem s pocetim nebyl uz driv a zaclo se to resit az ted,pozde tedy urcite neni,ale rikam si ze kdyz neberuprasky uz sest let tak jaktoze sem uz treba nebyla tehotna??jojo uz si zvyka na plodne dny a jak to vlastne funguje,nikdy to neresil a ani nevedel jak to funguje takze se vlastne uci i on
31. črc 2014 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@nynus Podle té zprávy, co Ti poslal Tvůj doktor bych se celkem vsadila, žes tuhle poruchu musela mít už po vysazení. Není to něco, co vzniká najednou, ale většinou k tomu ta žena musí inklinovat. Hormonální antikoncepce to "uspí", ale pak se zase objeví. Někdy ty hormony tu poruchu i nastartují. Každopádně podle toho, jak se Ti teď chová cyklus, bych řekla, že ty hormony bude teď ok - jedním z nejčastějších příznaků totiž bývá neustále pozitivní ovulační test, což Ty nemáš.
31. črc 2014 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@werumka aha tak to asi jo no.a nemam vubec pozitivni test ak snad je vse ok ve stredu se dozvim vic uz se docela tesim a zaroven i bojim a zvedavost je stejne vestis a chtic po mimi
31. črc 2014 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@nynus Teď už bude všechno jen lepší :wink:
31. črc 2014 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@kackarebicerova posílám šperků síly ! To všichni zvladneme :slight_smile:)
@nynus tenhle měsíc to musím dát jinak v práci umřu :D
31. črc 2014 ve 22:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@nynus vidíš, tak holkám to skáče, tak uvidíš, je pravda, že každá jsme jiná....
a chtěla jsem se zeptat, jestli máš anglického přítele nebo českého, jsem zvědavá, jak stará Blažková, co?

přála bych vám to holky, moc a moc.... když jsem byla poprvé těhu, tak jsem byla snad nejkrásnější a nejspokojenější a nejšťastěnjší žena na světe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
strašně jsem si to užívala..... u druhého jsem byla také moc šťastná, ale už nebylo tolik času si to vše užívat a vychutnávat, tak to prostě je....
31. črc 2014 ve 23:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888
@lencak80
dobre ranko vsem,rani ptace dal doskace :grinning: ,neee vypravila jsem pritele do prace,tak proto tak brzo vzhuru,jinak je to cech sli jsem za lepsima podminkama nez jsou v cechach a to sme neumeli mluvit aj jen zaklady ze skoly :grinning: ,pritel se uz domluvi ja sem na tom hur :grinning: ,nebavi me se ucit :unamused:. Duvod proc sme odcestovali byl ze v cr je prace o nicem pritel nemoh sehnat praci a ja pracovala v obleceni prace skvela ale plat nic moc,ale tak to ma kazdy,skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes: .taky se na to tesim na me nej obdobi v zivote az bude ve me rust dalsi zivot a az poroste brisko jeeee,to bude nadhera,ja bych chtela postupem casu tri deti aby nebylo jedinacek,ja byla do svych 16let a hrozne sem si prala sestricku a mela jsem ji kdyz uz jsem byla skoro dosplela a hlavne v ty nejvetsi puberte :grinning: takze jsem to ani nejak moc nebrala :frowning2: no a ted kdyz chci vlastni tak mamca chce este jednou prej toho kloucka :grinning: takze chvilema si pripadam jak kdybych s ni soutezila kdo bude driv :grinning: :grinning:
1. srp 2014 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ja mam zkopirovat graf na fertiliti nejak me to nejde
1. srp 2014 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_module.php kouknete na muj graf na fertility tam sem pry mela ovu hned po ms,tak k cemu mam teda prirovnavat ty bolesti vajecniku??? kdyz to teda neni ovu ale uz byla???
@lencak80
@dasenka888
@werumka
@mysackovi
1. srp 2014 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@nynus graf nevidím
1. srp 2014 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pindriste tvůj graf je super a myslím, že velmi nadějný!!!!! klidně bych si udělala už testík a myslím, že by mohl vyjít!!!!
1. srp 2014 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@nynus také nevidím grafík a myslím, že když máš delší cykly, tak nemůžeš mít ovu hned po MS, to by bylo divné, ta první fáze může být delší, ale ta druhá neee
1. srp 2014 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@nynus Ovulace určitě nebyla. Fertility tu ovulaci určuje průběžně podle naměřených teplot a šoupe tím. Ale pokud bys ovulovala hned po menstruaci, měla bys cykly třeba jen 18 dní, což je blbost :slight_smile:
1. srp 2014 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
AHA a jakej graf nevidite ten z fertility???
1. srp 2014 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lencak80 test dnes ráno byl negativní, zkusím asi zas v neděli nebo spíš v pondělí, já mám snad milion těhotenských příznaků (pokud porovnávám s prvním těhotenstvím), ovšem řada z nich mohou být příznaky PMS, tedy pokud nevadí, že s tím otravuju, tak mi už dlouho bolí prsa, určité dny jsem měla cukání v podbřišku, mám takové stavy závratí, ale to si zas říkám, že mohlo být tím počasím, chodím spát dřív než obvykle, protože jsme unavená, i během dne bych to zalomila, no a novinka posledních dvou dní je, že mě budí hlad a i přes den mám úplné "ataky" hladu :sweat_smile: Ono na ten test dnes bylo ještě dost brzy, co jsem tak různě četla i v diskusích a vlastně i na návodech pro testy nebo na té stránce o měření BT, tak lepší testovat tak 14DPO a dál. Já si pamatuju, že opravdu mikroducha, který nebyl pozorovatelný na první pohled, jsem měla při prvním těhotenství 12.dnů po styku, kterým jsme malého vyrobili :grinning:
1. srp 2014 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
1. srp 2014 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lencak80 ja nevim jak s vklada ten z fertility
1. srp 2014 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí

stale to nejde
1. srp 2014 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nynus udělej si na womenzone, ten je přehlednější :slight_smile: já mám těsně před ovulací, respektive bych řekla, že mi už začíná :D Cítím vaječník a čípek se mění :slight_smile: Je sranda to sledovat, jen nebude sranda, jestli to prošvihneme, jedeme zrovna na víkend pryč pod stan :D Ale jinak graf docela ujde ne ? :slight_smile:) http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888/grafy?c=-8587955404854775808
1. srp 2014 v 09:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mysackovi Tak co ?:slight_smile: koupila sis Ten gynex a jeřáb ptačí ?? :slight_smile:
1. srp 2014 v 09:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek