• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná?

6. března 2015 
tak já dnes trpím jak pes, proč mi musí být vždy tak mizerně první den MS... fakt hnus.... bolest zad, celkově hnus....
11. srp 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lencak80 a co brufen ? Mě teda pomáhá nejvíc ataralgin :slight_smile:
11. srp 2014 v 19:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jedu na algifenu... ale jen pokud už to nede jinak, ta bolest se dá, ale mě vadí, že je mi celkově blbě....jak nějaká troska... zítra snad už bude fajn...
11. srp 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lencak80 to mě dneska popichuje na levé straně pupiku a extrém :D a na menstruaci se také netěším... Jinak čípek měkne, tak buďto bude ovulace nebo menstruace :D
11. srp 2014 ve 20:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lencak80 to mě dneska popichuje na levé straně pupiku a extrém :D a na menstruaci se také netěším... Jinak čípek měkne, tak buďto bude ovulace nebo menstruace :D Ale podle hlenu ovulace :slight_smile:) a dneska mě i píchá pravé prso :slight_smile:
11. srp 2014 ve 21:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi to ja mam taklhe taky presne furt stejna carka a nic nevim no co stou ovu bude :frowning2:
11. srp 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysackovi zkoušej pořád ovu testy :slight_smile: jinak co gynex a jeřáb ?
11. srp 2014 ve 21:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus tomu nerozumím.....že jsou ty testy pořád takový :-/ .....to by nemělo asi?
11. srp 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 jj budu...zítra si mám volat pro výsledky z krve, tak jsem zvědavá co mi řeknou....doufám, že jen dobré zprávy....v lékárně mi doporučila počkat až se dostaví ms a pak nasadit....teď jsme ještě koupila mamavit :slight_smile:
11. srp 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysackovi ten jsem taky zobala, ale pak mi přišlo, že k tomu že nejsem mi to neprospívá... Tak jsem přestala zobat... Sice je určený na užívání před otěhotněním :slight_smile: ale pro mě bylo lepší ho zatim nebrat :slight_smile: Než jsem vychytala kdy ho užívat aby mi nebylo po něm nevolno byl taky pěkný boj :D
11. srp 2014 ve 22:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 to ti bylo blbě po tom mamavitu?....já ho užívám teprv týden.....tak jsem zvědavá :slight_smile: a kdy je lepší užívat?
11. srp 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi asi proste ovu este nedorazila ,hold musime pockat
11. srp 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mysackovi JoJo no musela jsem sníst bílej jogurt a pak se to dalo :D když jsem snědla cokoliv jiného, tak mi bylo na zvracení :D
@nynus Mě ovu asi dorazí už mám na to hlen i čípek :D tak přeji , aby dorazila i k Tobě :slight_smile:)
11. srp 2014 ve 22:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dasenka888 ja si ho beru vetsinou v poledne...a je mi trochu divne druhy den...tak jako bych byla po flamu tak nevim.....kez by se nsm brzy zadarilo a mohli se bavir o lepsich a prijemnejsich vecech :wink:
11. srp 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nynus to cekani me neba....no prej jde i na ovu testech poznaz tehu....ale v tom pkavu jeste vic :grinning:
11. srp 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi jo da no ale ja mam furt ducha uz po ms tk nevim a telpota celej cyklus doted 36.5 max o stupen vys a niz tak nevim co to je kdybych byla tehu treba uz dyl tak teplota by byla jina ne???
11. srp 2014 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi joo a nedokazu rozlustit ten konec zpravy please o preklad :grinning: :grinning:
11. srp 2014 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus kdybys byla teplota se zvyšuje a je kolem 37... To přijde :slight_smile:)
11. srp 2014 ve 23:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 a to je i po dobu tehotenstvi ,zajimalo by jestli nekdo meril i pri tehu treba pvni mesic,zda meli stale teplotu nad 37 nebo kolisala,da se tu nekde neco vyhledat treba grafy holke co merili i pri tehu :sunglasses:
12. srp 2014 v 01:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysackovi dej pak vedet jak ti dopadly vysledky ju
12. srp 2014 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus jojo kolísala jim prvni čtyři dny po oplodnění okolo 39,8 a 39,9 a pak se zvyšovala na 37 a výše co jsem viděla grafy :slight_smile:)
12. srp 2014 v 08:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus hih ...to byl překlep...mělo to být ,,Plavu" ....to je ta moje závislost, jsme psala z telefonu :grinning:
tak jsem volala na výsledky a dobrý....jak jsem šla z poslední návštěvy rozhozená a negativně naladěná, tak teď je to lepší....krevní výsledky dobrý....mám na hraně jen mužský hormon, což je prej šance, že budu mít jednou chlapečka :slight_smile:... takže bych mohla i otěhotnět....jupííí :slight_smile:...kdyby se nepovedlo do 3 měsíců, mám přijít...ale říkal že by se to mohlo podařit...obzvlášť když beru teď ten utrogestan.....jinak si snad všichni o mě myslí, že jsem těhotná :grinning: ....je fakt že jsme teď docela přibrala a roste mi břucho a má těhu příznaky....ale nechci si to radši připouštět abych nebyla zklamaná :slight_smile:
12. srp 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mysackovi kdybys byla už by Ti to z výsledků hlásily :slight_smile: Jednou to přijde :slight_smile: A asi to ani nebude tak dlouho trvat, ale chce to čas :slight_smile:
12. srp 2014 v 15:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě asi fakt startuje ovulace :slight_smile:) hlen i čípek na to je :slight_smile:) a dneska mě festově pichá levá strana :slight_smile:. http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-8587996012854775808
12. srp 2014 v 15:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 jj máš pravdu....já jsem hrozná....vždy jsem až moc optimistická a pak jsem zklamaná....ale přeci jen si říkám, že jsou vyjimky atd...známé to na začátku ani z krve nepoznali :-/
hlavní je, že jsem plodná....to je teď nejduležitější :slight_smile:
12. srp 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@mysackovi souhlasim :slight_smile: dej tomu čas :slight_smile:). Bude všechno jen si všichni musíme počkat :slight_smile:
12. srp 2014 v 17:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak já nevím holky :slight_smile:
12. srp 2014 ve 21:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Nynus/grafy?c=-8587962316854775808 holky nevim nevim ale ovu asi nebyla mela sem to uz dostat dnes a nic no je to na pytel sice mi to krasne vyskocilo jenze mam problem se zubem s osmickou otekla dasen takze to bude asi kuli tomu tak ja nevim
15. srp 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus Uvidíš, jestli se ty teploty budou držet nahoře i dál, nebo spadnou...

@dasenka888 A co teplota, zvedla se?
15. srp 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werumka včera se výrazně zvedla, ale dneska klesla, jenže jsem vstavala k psovi bylo mu zle ve dvě hodiny ráno a pak ve čtyři, tak asi možná i to k teplotě nepřidalo... http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-8587955404854775808 jinak mám mít za pět dni menstruaci a čípek je uzavřený... A docela dost tvrdý... Včera jsem měla mravenčení v prsou , ale to asi na těhotenství nevypadá... Běh na dlouhou trať to rozhodně bude :slight_smile:
15. srp 2014 ve 12:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek