Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

dasenka888
autor
19. srp 2014

@nynus to mě mrzí, ale pořád držím palce, aby ne !

werumka
19. srp 2014

@dasenka888 To neposlouchej tyhle řeči, já mám větší prsa před každou menstruací 😀 Když jsem byla těhotná, tak mi naopak nebylo vůbec nic a podle toho jsem to poznala 😀 Nech to KOŇOVI a uvidíš, ono to uteče a budeš vědět!

nynus
19. srp 2014

@dasenka888 to nevadí ale štve me že tam zítra nemůžu

werumka
19. srp 2014

@nynus Ach jo, to je trápení.... ona jestli nebyla ovulace, tak ani ta menstruace nebude silná, protože není silná ani sliznice... mrzí mě, že to musíš odpískat... ale nemohla bys tam třeba "jen" na konzultaci skrze další cyklus? Kdybys jim třeba řekla, že neovuluješ, jestli by Ti nemohli dát už ten Clostil?

dasenka888
autor
19. srp 2014

@werumka hezky! :D to bych taky chtěla :D
@nynus to chápu 🙂 ale pak to vyjde ani nebudeš tušit, já když si řeknu že to dostanu tak nic, ale když si říkám že to nedostanu tak sup a druhy den se to rozjede, je to trochu i v hlavě... Si myslím 🙂

nynus
19. srp 2014

@werumka tak to nevím to sem se dozvěděla že se musím objednávat zvlášť takze tam stejně půdu to zrušit zase se objednat a objednat na šipek a pak se objednam na konzultací skrz problém s otehotnenin hold to není jak v čr tady je všechno zvlášť a na dlouho takze na prášky si asi pěkně počkám tří měsíce co tu psaný holky z uk

mysackovi
19. srp 2014

@dasenka888 nooooo tak to můžeš být....to jsou i těhu příznaky...ty prsa, žáha atd..... 🙂
tady za chvíli zůstanu sama.....tak pak na mě budete plivat těhu bacil 😀

dasenka888
autor
19. srp 2014

@mysackovi až jednou budu tak si dáme sraz a klidně ho na Tebe poplivu i osobně, když to zabere :D

mysackovi
19. srp 2014

@dasenka888 ok...ani to nemáme moc daleko od sebe 😀

dasenka888
autor
19. srp 2014

@mysackovi :D tak domluveno :D !

dasenka888
autor
20. srp 2014

Holky tak co bude s tou BT ? 🙂). http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-...

werumka
20. srp 2014

@dasenka888 Já myslím, že tam máš hezkou poovulační křivku 🙂 Měla by ještě chvilku vydržet, ale vypadá to dobře!

dasenka888
autor
20. srp 2014

@werumka snad ano 🙂) dneska jsme všichni nějak unavený 🙂 a žáha stále pálí :(

lencak80
20. srp 2014

@dasenka888 Tak teď musím vydržet a počkat, jak se to vyvine, držím palce, ať to klapne!!!

dasenka888
autor
20. srp 2014

@lencak80 já Tobě taktéž 🙂 ! Mohlo by se zablýskat pro nás všechny 🙂))

damae
20. srp 2014

@nynus Uplně jsem byla napjatá, jak ti to u toho doktora dopadne a ono tohle! Tak doufám, že příště už ti to vyjde a držím palce.

mysackovi
21. srp 2014

ach jooo...už tomu nerozumím...min měsíc injekce na rozehnání ms, která byla sotva dva dny a pak už nic ani špinění, další ms teď po 25DC...sice už 4 dny (užívala jsem utrogestan 15.-25.DC) dnes už není ms ani nešpiním...ale břicho mě bolí, píchá na obou stranách střídavě...min měsíc jsme si dělala ovu testy od 13.Dc a nebyla...testy jen s duchem...tak budu mít asi ovu někde na začátku.....dnes je čípek skoro nenahmatelný a měkký...na ovu testu opět jen slabounký duch :-/
asi se v tom už nevyznám ☹

dasenka888
autor
21. srp 2014

@mysackovi takový mám, když mám menstruaci 🙂

dasenka888
autor
21. srp 2014
sarkad2856
21. srp 2014

@mysackovi A jen testuješ a sleduješ čípek?Já i do toho měřila BT a po pár měsicích jsem věděla jak po pohmatu tak celkem i teplptou....Samo že jak jsi nachlazená tak BT je rozhazená 🙂

mysackovi
21. srp 2014

@dasenka888 oooo děkuji....super stránka...opravdu krásně vysvětlené...... 🙂 ....tak to se mi asi opravdu blíží ovu..... 🙂....jen teda nemám žádný hlen a je suchý...uvidíme....ale jestli se tenhle cyklus nezadaří, tak už se vyprdnu na jakékoliv sledování atd .... 🙂

mysackovi
21. srp 2014

@sarkad2856 nejdříve jsem jen měřila, ale z toho jsme byla jelen...a hlavně jsme měla pořád jen vysoké teploty, tak jsem začala sledovat trochu ten čípek, ale né ňák intenzivně....nejsem vtom všem etě zaběhlá ....jen jsem si všimla, že se mění.....🙂

sarkad2856
21. srp 2014

@mysackovi Právě že tu teplotu muže ovlivnit více faktoru jako zánět i atb atd Ale pul roku jsem i měřila BT a i čípek sledovala 🙂
Ten čípek je nejlepší a více řekne 😉

mysackovi
21. srp 2014

@sarkad2856 no zánět to asi nebyl, byla jsem na gyndě a dělal mi komplet vyšetření a i odběr krve....kamarádka když se měřila, tak měla taky pořád vysoké teploty a má už chlapečka 🙂

dasenka888
autor
21. srp 2014

@mysackovi tak si zkus jen zapisovat jaký mas hlen a polohu čípku plus jaký je opravdu Ti to řekne hodně 🙂

mysackovi
21. srp 2014

@dasenka888 jj asi začnu zapisovat 🙂...ať v tom má větší přehled 🙂

dasenka888
autor
21. srp 2014

@mysackovi hele já to mám na womenzone.cz a kdybys chtěla poradit s něčím co budu vědět tak řekni 🙂

nynus
22. srp 2014

holky tak menses nemeses skoncil pred dve dny a predevcirem byla teplota 36. vcera jen 36 a neska 36.3 vcera jsem drobet este spinila ovu testy sem delal ale negativni teda jako carka tam byla drobet vyrazna ale ne jak ta nahore,sem teda zvedava co to jako bylo za dny nejake divne ty teploty 🙂
@dasenka888

dasenka888
autor
22. srp 2014

@nynus abys nebyla ten případ co může otěhotnět ale v době menstruace 🙂 občas se to stává 🙂 já furt čekám ráno jsem dělala test a negativní 🙂 no děsný :D ale teplota se mi třetí den ustálila... Jen nevím jestli to není tím že na mě něco lezlo... Ještě mi pod nosem naskočily opary :(:( jinak čipek stále tvrdý a uzavřeny... Hlavně delej teď furt ovu testy ať to neprosvihnes 🙂 jasný ? 🙂

nynus
22. srp 2014

@dasenka888 no to y byla pecka 😀 dobry je ze sme snazikovali den pred tim nez se mi spustila ms a dnes tak uvidime 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru