• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná?

6. března 2015 
@ronyx zatím nevím,ale asi v neděli :slight_smile:
co si mslíš o mamatestech?
2. led 2015 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka já právě o mamatestech taky slyšela,že bývaj dost často falešně pozitivní,tak nevím.Každopádně já je používala v prvním těhu a tam nelhaly :grinning:
2. led 2015 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. led 2015 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka tetu-drogerii mam ve stejnem meste jak dmko a co je teta kousek bliz tak tam je nemely..Zatím to nikdo nevi,nikomu to nerikam,hlavne poradne zadnou kamarádku ani nemam-vetsine prijdu jina,protoze jsem vdana,ted se nechci chlubit,ale kvůli tomu me ,,odsoudily,,-mam barak,dve auta,podnikala jsem a ted jsem zena ze me bude nejspis zena v domacnosti a většina mych vrstevnic třeba ještě chodi do skoly,nebo jen randi,deti jsou prekazka a me nechapou.. :frowning2:
2. led 2015 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik oni časem pochopí neboj. v mém okolí jsem jediná kdo ještě nemá rodinu a hodně z nich mne odsuzuje, že ještě nechci (co každému říkám),ale nikdo neví, že moc chci a nejde to. nemám náladu každému zvlášť vysvětlovat proč to nejde. a holky se většinou ozvou jen když něco potřebují, bohužel.jen si to užívej plnými doušyk, vždyťje to radost.a že máš barák a dvě auta? co je komu do toho, je to jen závist, nic víc
2. led 2015 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka A prave zavist je hnusna a snad nelecitelna nemoc.. :frowning2: S nikym ze skoly z ucnaku se nevidam,z drivejska co jsem jezdila cca 25km za kamarádkou uz to taky opadlo,zacla chodit do práce a uz není tolik casu a moje vrstevnice?No mají me za blazna!Rikam si,deti mam,poridila jsem si je brzo,ale nelituju,nemam nutkani vikend co vikend vymetat bary a nedeli stravit s kocovinou,kdyz na vylet tak s detma-nevadi mi to a když si chci odpočinout,vyrazime s manželem-nastetsi babicky jsou celkem ochotne hlidat,takze v lete hlidaly když my s manželem odleteli na dovcu-a co?Odletela jsem bez výčitek,protoze pro deti bych se rozkrájela,bohate jsem jim to vynahradila a ja s manželem jsme si dovcu uzily..A lidi me odsuzovaly-jejich věc to nebyla a především se staraji ty,kterym je do toho uplny......Podotykam,ze jsem z vesnice,takze tady vi všechno všichni diky mistnim drbnam..Takze jsem zvedava co nastane az zjisti,ze jsem tehu..Obzvlat jedna-do práce sla když malymu byly dva kvůli financim,ma dve práce,me podnikani neprala,ze mi to nevydrzi a ja se stále drzim,ona ma jedináčka,druhe ji nejde a ja budu jezdit s kocarkem-byvaly jsme kamarádky,ale od jiste doby mi ani neodpovi na pozdrav..Takze az takova je zavist ....... Ale nic,trosku jsem odbočila,ale musim rict,vypsala jsem se a je mi lip..Ale mozna si udelame o vikendu s dtema vyjet a nejaky testik ještě koupim.I když mam pocit,ze všude mají jen mamavit..
2. led 2015 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik však jo jen si užívej. mne u nás taky moc lidí nemusí.manžel se rozvedl, našel si mne a je zle. jeho ex se odstěhovala(bydlí ve stejné vesnici jako já) a dělala naschvály. od doby co jsme se vzali, tak furt jen řeší peníze. má na dvě děti 6000 kč a je to pořád málo. o to ale nejde, to ať si vyřeší spolu,ale co mne nejvíc štve, že valí nesmysli do dětí. říká jim, že nemají peníze proto, že můj manžel dává peníze mě a ne jí a přitom ví, že platíme hypotéku a spoustu další věcí. a musím podotknout že koupí dětem vše co chtějí a každý den jezdí na návštěvu ke kamarádkám a koupí si tablet, vrrrr. ona kdyby se naučila šetřit, tak by měla dost.ale že si nadělala dluhy po manželství, to je její problém.nevím už co si o ní myslet,ale prostě jí nemusím.ani dětem se od nás k ní nechce.no je to hold život.a na lidi se vykašlej.at si říkají co chtějí, o děti se staráš myslím perfektně a že si jedete na dovolenou sami? každej má právo si odpočinout
2. led 2015 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik a dle mého, je stokrát lepší mít hromadu dětí než vymetat bary, chlastat a ráno se probouzet s kocovinou.však děti jsou štěstí a smysl života, a ne se opíjet apod.
2. led 2015 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka No koukam,ze si taky ,,užíváš,,-vazne,nektery lidi by se mely zamyslet hlavne sami nad sebou a pak resit ostatní..Vsak když pribehla svagrova naposledy s tim co se dozvěděla tak jsem napsala na FC ostrejsi příspěvek,nechala ho tam par dni-vedela jsem,ze si to dotycna precte a po par dnech dostala letenku z mych pratel-a bylo..Fakt-v dnesni době ma každý svých starosti dost tak není třeba to co delaji..
2. led 2015 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pipinka
@veraakubik Tééda holky,nemáte to lehké :unamused: Lidi umí být opravdu hnusní a pravda je,že lidská závist je hnus. Já teda naštěstí kamarádky mám a docela normální :grinning: Ale taky nemám až tak moc času na stýkání se s nimi.Jen jedna co teda bydlí kousek od nás,stavěly jsme baráčky spolu,zároveň.Známe se tak řka od narození.Naše maminky jsou kamarádky,chodily jsem do stejné třídy a kamarádství trvá do dnes :slight_smile: Taky má 2 dítka a chlapa taky super,takže si naši chlapi super rozumí. Pak mám ještě super švagrovku a ta je o zhruba 3 týdny dýl těhu než já,takže mám s kým trávit mateřskou a drandit kočárkem :grinning:
2. led 2015 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik jj tak v tom s tebou musím souhlasit. oni spíše mají víc na práci řešit ostatní než sami sebe. já na FB poslední dobou moc nechodím a jsem ušetřena věčných otázek
2. led 2015 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx tak já s kým se stýkám jsou holky kterým táhne na 40 a rodiny už mají a musím říct, že si s nima rozumím víc jak s mýma vrstevníkama
2. led 2015 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jen tak mne zajímá jak vypadá utz na začátku těhu? abych věděla na co mám koukat :grinning:
2. led 2015 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka Jen bílá vzduchová bublina mezi černým pozadím a uvnitř pidi tečka :grinning: Pokud je to teda úplný začátek těhu,pak ta tečka roste :grinning:
2. led 2015 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx nevíš prosím kde bych našla nějaké foto jak to má vypadat?můj mudr tam nějakou malou tečku měřil,ale co to bylo to nevím, a ani neřekl
2. led 2015 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka tady je třeba foto z 6 týdne,ale to fakt je na ultrazvuku ještě prd vidět http://mkczimg1.asmirasro.netdna-cdn.com/cUvpxWyJ387h_s720x720.jpg
2. led 2015 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka Jinak koukni tady,tady je fotek víc a pěkně měsíc po měsíci http://www.femibion.cz/tehotensky-pruvodce/jak-miminko-roste :wink:
2. led 2015 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx teda ty jsi zlatá, děkuji. já neumím vůbec hledat :frowning2:
2. led 2015 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka No za nic :wink: Alespoň budeš vědět co na UT hledat :grinning:
2. led 2015 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx no teď už jo :grinning:
2. led 2015 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka Chtěla bys chlapečka,nebo holčičku? Nebo je ti to úplně jedno? Já vím,že se říká,je to jedno,hlavně ať je to zdravé a milovat to budeme ať to bude co to bude,já to tak taky mám,ale pravda je,že většinou člověk touží malilinkato víc o určité pohlaví miminka. U prvního jsem hrozně toužila po chlapečkovi a povedlo se :slight_smile: Teď už je mi to docela jedno, i když když nad tím tak přemýšlím,je to divné,ale asi bych zase chtěla kluka :grinning: U nás v rodině jsou samé ženské. A vlastně i kolem mě.Veškeré kamarádky mají holčičky,ségra má dvě,švagrovka má taky holčičku. Ale jak jsem řekla,ať to bude co to bude,budu šťastná a hrdá maminka :slight_smile:
2. led 2015 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx já bych radši prvně holčičku, my máme v rodině zase moc pinďíků :grinning: a holčička je holčička :wink:
jako druhé chci chlapečka a pak už nic, na dnešní dobu jsou dvě akorát si myslím :slight_smile:

holky poraďte mi čím se mám doma zabavit, jsem na neschopence kvůli HCg v krvi a strašně se nudím
2. led 2015 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam hrozny strach-dneska mi to nedalo a zkusela testnout-ta druha carka tam sice je,ale je docela slaba-na to jaky jsem mela dalnice-bojim se,ze se něco pokazilo.. :frowning2: Sice to byl nejaky test který neznam,mam ho porve,ale jsem z toho smutna..
3. led 2015 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik Juj,tak to mě moc mrzí,ale nestresuj ještě to nemusí nic znamenat.Ono v určitém týdnu začne HCG v moči klesat,sice říkají až tak v 11 tt ale setkala jsem se i s případy kdy to bylo dřív,čárka zeslábla ale mimčo bylo přitom ok. Každopádně než aby tě to hlodalo a zbytečně ses stresovala zavolej pro jistotu hned v pondělí své dr.To je na prd,že je dneska sobota :unamused: Jedině na pohotovost,ale to bych zase až tak nehrotila,pokud tě nic nebolí a hlavně nekrvácíš,nešpiníš,tak bych počkala do toho pondělí a poradila se s dr.Neboj to bude dobré :wink:
3. led 2015 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx Dekuju moc,trosku jsem se uklidnila..Nevim jestli nezajet ještě nekam pro jinej test,ale moc daleko se mi nechce..Ted uz mi nic není,jen v noci trochu bolelo bricho.Zase nechci byt na pohotovosti za histerku,navic chlap je v praci a nemam kam dat deti.V pondělí moje mudra neordinuje a na utery jsem k ni objednana..
3. led 2015 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veraakubik Ono taky hodně záleží na množství barviva v testu,každý test je jiný a pokud je to navíc nějaký test,který jsi ani ještě nikdy nepoužila,byla bych klidná,nejspíš opravdu v testu bude míť toho reakčního barviva.Kdybys špinila nebo měla bolesti tak by to byla jiná,ale takhle si myslím,že je to tím testíkem :wink:
3. led 2015 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx Jsi moc hodna a moc jsi mi pomohla-dekuju!Uklidnila jsem se,ale byla jsem z toho hodne smutna..
3. led 2015 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mi to nedalo a vyrazila do města-udelali jsme si s detma vylet-daly si pizzu,pohar..A ja zabehla do dmka pro test-prikladam foto..Horni je 25 a carka myslim krasna a spodni 10 a tam je jen slaboucka carka-pekne me to vylekalo..Byla jsem z toho hodne smutna a nervozni a ted když vidim ten 25test jsem klidnejsi..
3. led 2015 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@veraakubik No vidíííš toooo :slight_smile: Já ti to říkala,hold každý test je jiný a ukazuje jinak :wink: Hozrní testík je krásný,myslím,že můžeš být naprosto klidná
3. led 2015 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky je mi 17 a potřebovala bych poradit. Poslední menstruaci jsem měla 5.11.2014 po 30-35 dnech. Dnes je 3.1.2015 a menstruace nikde. Test jsem si dělala 24.12.2014, když jsem měla 14 dní zpoždění, ale byl negativní, byla jsem i na gynekologii kde mi udělali test z krve a řekli mi, že těhotná nejsem. Dostala jsem injekci abych dostala menstruaci a už je to týden a měsíčky pořád nikde další test jsem zatím nezkoušela. A žádně bolesti jako kdybych měla dostat měsíčky nemám nebolí mě břicho nic. Mohla bych být těhotná i přesto že mi doktorka řekla, že nejsem těhotná a měsíčky se nedostaví ani po té injekci? Děkuji za odpověď. :unamused: :slight_smile:
3. led 2015 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek