Mohu být těhotná?

dencaplenca
8. črc 2019

Ahoj, 27.6. jsem dostala MS a končila mi 1.7., svoji MS si zapisují do menstruačního kalendáře a vždy se mi dostaví buď o dva dny dýl nebo o dva dny dřív než mám termín MS podle kalendáře...teď se mi dostavila o den dýl. Ovulaci bych podle kalendáře měla mít až pozítří ale to se může nepravidelností lišit ne? Ale teď o co jde, dva dny po skončení MS 3.7. jsem měla s přítelem nechráněný pohlavní styk, ještě ten den jsem pociťovala slabé bolesti podbřišku ale neřešila jsem to, jenže bolesti se dostavují do dnes (je to 5 dní od styku) a k tomu jsem ráno začala mít citlivé bradavky a celkově taková bolestivá prsa. Dokonce mám i neobvyklý výtok...obvykle ho mývám pořad a takovej hustější, ale asi dva dny po styku se mi výtok nedostavoval vůbec a teď ho mám takovej řidší. Vím že je na příznaky brzo ale myslíte že bych klidně mohla být těhu? Možná si pocity jen vsugerovávám ale něco mi říká že jen něco jinak...nechci se z tohohle nějak radovat jen chci zjistit co nejvíc zkušeností a nebo zjistit nějakou pravděpodobnost, je to celkově takové zvláštní.

katarina562
8. črc 2019

@dencaplenca Já si myslím, že určitě ano. Kon3c konců ten test mluví jasně. 😊

patmouse
8. črc 2019

Nechapu,proc je nutne kvuli tomu zakladat vice nez jednu diskuzi...
Ano,muze to byt i tehotenstvi,ale taky ne. Na priznaky je vazne brzo,behem tehu je ale vytok spis husty bily nez ridsi...
A urcite bych se neridila u ovulace podle kalendare...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru