Mohu být těhotná?

15. kvě 2024

Ahoj 🙋 mám takový divný pocit .
Sex jsme měli naposledy před 10 dny . Zhruba 3 dny na zpět mám , bolesti v prsou a opravdu jsou citlivá na dotek , dělá mi problém si i vzít podprsenku jak bolej . Přijde mi, že i dost "vyrostla " 😂 2 dny na z5 mě dost i pichalo v podbřišku . Zítra jdu k Dr na klasickou prohlídku takže se zeptám , ale i tak by mě to zajímalo jako něčí názor nebo zkušenost . Ovulaci jsem měla před téma 10 dny a za 4 dny by měla dorazit MS takže mi na testování přijde brzy . Myslíte si že mohu být těhotná ? 😊🤔

rayasisu
15. kvě 2024

No můžeš, ale taky nemusíš 🤷 teď je to fakt jen hádání. Ale ano, pokud byla ovulace a byl sex, tak můžeš být těhotná.

jaja01k
15. kvě 2024

Můžeš.

lenerka1
15. kvě 2024

Zítra doktor nic nemůže poznat, max. zvýšenou sliznici a ta bývá před ms vždy. Já u něj byla dvakrát na prevenci takhle čerstvě těhotná (ještě jsem to ani já nevěděla) a neviděl během kontroly nic zvláštního, až jsem tam naklusala za pár týdnů znova 🙂

miriam305
16. kvě 2024

Mě vždy bolí prsa pár dnů před menstruací, zpevní se a zvětší o 1-2 cm. Používám to jako signál, že mám začít sebou nosit tampony. Minulý cyklus mě netradičně začala bolet prsa už hned od ovulace, ale nic to nakonec nebylo.

lencaa11
16. kvě 2024

Může to bejt TT a nemusí lékař nic ještě neuvidí max by vzal krev na HCG a nebo si udělat test v den Ms

autor
16. kvě 2024

Všem moc děkuji za názory ,cením si toho 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru