Mohu být těhotná? Po menstruaci hnědorůžový výtok

amendee12
1. lis 2014

Dobrý den chtěla bych se vás zeptat dostala jsem 20.10 MS a skončila mě 24.10.2014 ale od té doby pořád špiním mám takový hnědorůžový výtok někdy i docela tmavý a už to je týden po menstruaci a mám to stále. včera jsem si dělala Těhotenský test a byl negativní myslíte že by to ještě nebylo vidět? nebo mě prosím poraďte co by to mohlo být. Moc moc moc vám všem děkujii 🙂

kvakuska
1. lis 2014

@amendee12 nebylo by lepší, kdyby ti poradil lékař? 😠

amendee12
autor
1. lis 2014

@kvakuska ptám se tady někdy to je uhnizďování vajíčka proto se ptám těch jestli s tím nemají zkušenost

lucifereeek
1. lis 2014

@amendee12 pokud by to bylo uhnizďování vajíčka, tak bys to neměla hned den potom, to bývá až tak kolem 8mého dne, já bych spíš řekla, že je to nějaká hormonální porucha.

sasanka033
1. lis 2014

cysta, nebo hormonalni vykyv.

kvakuska
1. lis 2014

@amendee12 já měla takovýhle déletrvající výtok (mám na mysli třeba dva měsíce nevysvětlitelné špinění), šla jsem k dr. a byl z toho nález na čípku ... proto ti radím toho lékaře 😉

adelaslaba
2. lis 2014

Já jsem špinila mezi menses a byl to zánět dělohy.

amendee12
autor
2. lis 2014

@adelaslaba zánět dělohy? a to už jsi byla těhulka nebo ne?

lamarika
2. lis 2014

@amendee12 též jsem takto špinila a měla zánět dělohy. Těhotná jsem v té době nebyla

starjana
2. lis 2014

taky bych radila doktora..🙂 těhotná nejspíš nebudeš... někdy se to tělo jen prostě čistí, ale je potřeba, aby tě viděl lékař...držím palce 🙂

amendee12
autor
2. lis 2014

děkuju zítra jdu na gyndu tak to snad nebude nic vážného ale kdyby bylo mimčo tak bych se nezlobila :D

svlocka
3. lis 2014

Ahoj pořadí mi někdo? 🙂 jsem asi 7az8den po ovu ale před začátkem než měla přijď se měli styk teď mě bolí podbřišku a mám někdy úplně hnědý a zas někdy bílý výtok může to být uhnizdovani? Děkuji za radu

adelaslaba
3. lis 2014

@amendee12 Ne nebyla jsem těhotná, začalo to cca 7 měsíců po porodu a než se přišlo na to že to nejsou zblázněný hormony z kojení tak to trvalo 3 měsíce. Bála jsem se srůstů, ale otěhotněla jsem v pohodě tak se to zaléčilo dobře.

Tak ať je líp 🙂

amendee12
autor
3. lis 2014

tak jsem byla u dr a jsem zdrava bylo to z antibiotik který jsem měla před 3mi týdny tak hurá do snažení 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru