Bolesti v podbřišku, brnění. Může být těhotná?

anonym226
15. pro 2017

Ahoj holky..před 2 dny jsem měl pohlavní styk se svou přítelkyní bez kondomu a hned den po tom dostala menstruaci..
Jde o to že si jsem jistý že jsem se do ní ne*dělal i když jsem někde četl že první kapku chlapi necítí( ud*lal jsem se asi o 10 minut později když už byl venku.)
Mladá měla hned den po tom bolesti v podbřišku a říkala mi že jí to nepříjemně brní ve stejném místě.
Ale menstruaci dostala a už ji má 2 dny. Není to jen tím že to byl její první pohlavní styk?
Mohla by být těhotná?

Díky.

kacasa
15. pro 2017

spise ne

maagda
15. pro 2017

@anonym226 Zaprvní, pokud se bojíte těhotenství nepraktikujte sex bez ochrany. Je to velká nezodpovědnost. Zadruhé je malá pravděpodobnost že by byla těhotná, když druhý den dostala ms a když jste se to uhlídali. Pokud to byl první styk tak je spíše slečna vystresovaná a dělá to hlavně hlava coby kdyby. Propříště se chraňte. Jsou různé způsoby ochrany.

anonym226
autor
15. pro 2017

Já vím je to veliká nezodpovědnost..Já už měl více pohlavních styků tak vím kdy a jak ale když mi o tom začala stresovat tak jsem začal stresovat taky..Bohužel nad náma vyhrály hormony v tu chvíli no..

michaela_2
15. pro 2017

@anonym226 Tak jsem se podívala do své křišťálové koule a ta mi řekla, že nejspíš ne 🙉hear_no_evil:

Hele ty mladej anonyme - má vůbec smysl psát, že přerušovaná soulož není spolehlivá antikoncepce? Nebo se tady v různých obměnách teď budete ptát co měsíc........🙏 😉

maagda
15. pro 2017

@anonym226 divejte to není omluva. Taky jsme měli takové chvilku ale ten kondom v te peněžence máte mít když víte že sex může nastat. Je to nezodpovědné, Nejhorší je, že takových případů tu pak je kdy mladá holka otěhotní a neví jestli si to nechat nebo ne. Pak přemýšlí nad potratem a hýří tak myšlenkou zabít malého tvorečka, který prostě nemůže za to že 2 byli nezodpovědní a chtěli si to rozdat. Takže rada, Kupte si na příště kondomy a noste je v peněžence, nech se vám to už nemusí opakovat. Za dva dny by nepoznala jestli se něco děje nebo neděje, takže to je prostě jen psychika.

misa357
15. pro 2017

@anonym226 Jo, tak ty jsi někde četl? 😲 A to sis sám těch kapek nikdy nevšiml? Ani toho, že fakt není jen jedna? Používej šprcky ty hlavo, nebo špatně dopadneš.

stuplakova
15. pro 2017

@anonym226 Myslím že v té době asi už ovulaci neměla, tak bych řekla že těhotná nebude, když už má druhý den menstruaci. Její pocity bych spíše připisovala k tomu, že se jednalo o její první pohlavní styk. Nicméně pokud nechcete být rodiče a řešit tyto věci doporučuji si zajít pro antikoncepci nebo používat kondom či jinou formu ochrany.

martinka_33
16. pro 2017

Myslim, že oba můžete v klidu spát, těhotná nejspíš neni 🙂

martinka_33
16. pro 2017

@maagda hele já dodneška nosim v kabelce příležitostnej kondom, síla zvyku z mládí 😀 A jednou jsme si to s manželem chtěli neplánovaně rozdat ve vlaku a on mě nařknul, že jsem to měla vymyšlený předem, že jinak bych neměla kondom 😲 A jindy mi zas našel kondom v pracovnim batohu, když tam hledal klíče, pro který jsem ho poslala a prej co v tý práci dělám, když k tomu potřebuju kondomy 😲 Tak nevim nevim no, asi bych měla přehodnotit zvyky 😀

maagda
17. pro 2017

@martinka_33 tak ja jsem kondom nechavala vzdy na pritelovy a pak jsem mela prasky takze jsne kondom neresili. Ale u chlapa je normalno ze ho v kapse maji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru