Může to být biochemické?

nikol125
28. črc 2022

Ahoj holky, chci se zeptat jak vypadaly vase testy kdyz jste prodelali bio. tehu, toto je muj test z utery ve stredu byl jeste o trosicku silnejsi ale zadny extra rozdil a dnes naopak me prisel neco jak tady na fotce, ale je pravda ze jsem hodne pila vecer.. ms mela byt vcera a dnes me docela hodne boli bricho(jako kdybych to mela dostat) u prvniho tehu toto neznam, ze mi to prijde az divne myslela jsem ze kdyz uz je tak hezka carka tak by to snad odejit nemelo tak nevim😞 v kvetnu jsem prodelala biochemicke ale carka byla docela slaba oproti tomuto.. viz druhe foto.

nikol125
autor
28. črc 2022

Ted jsem si udelala jeste z dm, jelikoz mamatesty jsem sehnat nemohla takze stejne nepoznam jestli sili nebo ne jelikoz je kazdy od jine znacky 😏 jinak je to carka pekna..

l01991
28. črc 2022

Ty jo tak to je divne,z prvnich dvou bych řekla biochemicke ale takhle bys měla i ten třeti slaby... možna chybny kus ten druhy,robila jsi je ve stejnou dobu?Držim palce💗

nikol125
autor
28. črc 2022

@l01991 Prave ze ten druhy neni z tohodle mesice, ale z kvetna, tam jsem prodělala biochemicke ted ten prvni a co jsem pridala ted je z tohoto cyklu, prvne silil krasne ted me prislo ze uz tak ne od vcera a boli me hodne bricho tak asi plasim😏

jjasmina
28. črc 2022

Já si myslím, že to vypadá v pořádku a hodně nadějně 🙂

l01991
28. črc 2022

@nikol125 tak jak to je,proč tu davaš test z května?Ono to poplete viš?Jinak ten posledni se mi zda pěkny,kolik maš zpožděni?Zkus digitalni,bebo i obyč od clearblue jsou dražši ale spolehlive.Bolest břicha na začatku a i špiněni pokud to neni jasna krev neni neobvykle.

klokanka31
28. črc 2022

@nikol125 To nebude biochemko, a neboj, já u třetího těhu měla silný bolesti břicha i zad a mám z toho zdravou holčičku. U biochemka jsem měla na testech jen duchy a bolesti jsem měla až když jsem krvácela.

nikol125
autor
28. črc 2022

@l01991 Vzdyt to nahore pisu, ptala jsem se prave na to kdo jake mel testy pri biochemku ze ja jsem mela v kvetnu a test byl takovy jakou jsem tam pridala fotku, asi jste to nedocetla cele.. Digi jsem si prave delala v tom kvetnu a byl 1-2 a stejne to odeslo, takze jsem rikala ze ted uz testy za 200 kupovat nebudu, kord kdyz je carka hezka je jasne ze tehotna jsem, jen otazka aby to zase neskoncilo stejne protoze biochemko jsem mela nekolikrat ale vzdy to byly fakt duchove ten v tom kvetnu byl muj nejsilnejsi test pri biochemku, tak ted jsem myslela ze uz je to za mnou ze je tak trochu “vyhrano” ale nejsem si najednou jista🙄
Ms mela byt vcera..

l01991
28. črc 2022

@nikol125 omlouvam se,to jsem přehledla,moje chyba.I tak si myslím že čárka je moc pěkná,a snad to bude v pořádku,držím palce

nina004
28. črc 2022

@nikol125 Neplaš,to bude ok. Test máš pekný, na tom vrchnom to bude tým ,že si viac pila. Tiež sa mi to stalo a zľakla som sa, keď som skúsila na ďalší deň ráno bola aj na mamateste čiarka silná.

nikol125
autor
28. črc 2022

Dekuju holky za uklidneni❤️ Snad to tak bude tedy vse ok😊

mia_von_prag
28. črc 2022

Ten test z května uz neřeš. máš teď hezkou čárku.
Ja mela biochemické a čárka jeden byla, druhý den nebyla.

nikol125
autor
29. črc 2022

Byla jsem nakonec rano u dr, docela dost me chvilema boli to bricho a od utery ma pak 14 dni dovolenou, nevidela vubec nic.. vzali mi krev takze si pak odpo mam zavolat na vysledky, ale tvrdila mi pokud carka neni stejne silna jak kontrolni je to neplatny pry tak ty testy kolem ms vychazi🙃 no hadat sem se s ni nechtela.. pozitivni urcite je ted otazka jak to dopadne

pajasala
30. črc 2022

@nikol125 jak dopadla krev?

susmevem
30. črc 2022

@nikol125 ... moc nechápu, jak ti může dr říct, že je platný test pouze v případě, že jsou čárky stejně silné 😀, to jako kde vzala?... Jinak držím palce, snad ti ta krev dopadla dobře...

nikol125
autor
30. črc 2022

@susmevem No to ja taky nechapu😂 nastesti sem poslouchala jednim uchem tam a druhym ven.. krev vysla 362 jednotek takze snad dobry 😊 dneska uz bych ji testem asi potesila 😂😂

nikol125
autor
30. črc 2022

@pajasala Mam 362 😊 takze doufam ze to bude dobry❤️Test sili dneska uz jsou dalnice asi se to pred tim trosku zastavilo nez to poradne stouplo.. nebo takto silil ale ne o moc ale od vcera uz dnes vyhoupl uplne na stejne carky

susmevem
30. črc 2022

@nikol125... krása, moc gratuluju 😍. Ano, tahle hodnota je už dobrá. Věřím, že všechno bude v pořádku 😍

nitii
30. črc 2022

@nikol125 Jestli počítám dobře, HCG z krve bylo 30. den cyklu? Já měla 30. DC z krve HCG 359, o týden později už 3690 a teď jsem podle MS i utz 10+5, tak držím palce, ať to máš taky tak ❤️ A takovou dálnici na testu jsem měla až týden po vynechání MS 😁

nikol125
autor
31. črc 2022

@nitii Melo by to byt 31 den cyklu tech 362 😊 ale co jsem koukala nekdo mel treba hodnotu jen 50 a bylo to ok, takze verim ze bude❤️ Ja i u dcery mela 3 den vynechani dalnice a ted je to uplne stejne😂

loylii
31. črc 2022

@nikol125 kup digital a každý třetí den zkoušet. Mě postupně naskakovali týdny

nikol125
autor
31. črc 2022

@loylii tak na testu uz mam dalnici takze asi neni treba 😊 vzdycky jsem si ho kupovala i v kvetnu u toho biochemka mi ukazal 1-2 tydny a pak to odeslo.. takze jsem rikala ze za ty prachy uz to kupovat nebudu, pokud to tam je ukaze to i normalni test🙈

karkulka1283
1. srp 2022

@nikol125 já u biochemického takhle silnou čárku ani neměla

eviicka
1. srp 2022

Já bych zbytečně netestovala, u prvního těhotenství jsem si taky udělala asi po pěti dnech kontrolní test a čárka snad slabší než u potvrzovacího... akorát jsem byla nervózní a ve stresu (zbytečně). A naopak u zamlklého těhotenství jsem byla krásně pozitivní i 14 dní po revizi...

nikol125
autor
2. srp 2022

Holky děkuju, už je vše ok😃🥰 včera jsem byla u dr a už tam bylo něco málo vidět 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru