Můžu být těhotná, i když mám menstruaci?

natynka1103
23. kvě 2013

Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli je možné že můžu být těhotná když mám menstruaci ...než sem to dostala pořád mě bolelo v pod bříšku a mám to už odneděle a dnes je středa a pořád mě bolí prsa a bříško? test sem si před menstruací dělala a negativní,ale od pohl.styku to bylo v sobotu 3týdny...děkuji za info Petule

luci_nka17
9. bře 2017

Byla sem dneska na gynekologii a pani doktorka mi rekla ze mam úzkou sliznici.. A krvácela sem a rekla mi ze to neni menstruace muzu byt těhotná?

absintka19
9. bře 2017

@luci_nka17 spise tehotna nebudete.
Nejedná se o šířku jak už vám lidi psali, sleduje se výška sliznice. Výška děložní sliznice závisí na fázi menstruačního cyklu - zpočátku (po menstruaci) je velmi nízká až nulová, ke konci cyklu má až 4 mm. Hezký den. V tehu, pred ovu byva vyssi.

luciehutt
9. bře 2017

@toryt Až v tom 11 tt jsem po ránu měla nechutenství, to byl příznak, díky kterému jsem si udělala test 🙂. Dělala jsem už dlouho jenom noční 12 hod.. bylo mi docela mdlo, to jsem přisuzovala životnímu stylu (jídlo max dvakrát denně, skoro každý den do baru, víkendy na diskotéce, dvě krabičky cigaret denně...). Každopádně malej si se mnou užil 😵. Díky bohu za jeho zdraví 🙂.

toryt
10. bře 2017

@luciehutt
No hezky :D tak hlavne ze je zdravej ale je fakt ze u dvojcat jsem to mela to samy, neslo to a clovek se zabavil chlastem trajdanim atd ale uz je to x let :D

luciehutt
10. bře 2017

@toryt Kdybysme se snažili tak bych aspoň přestala kouřit třeba nebo něco 😀. Ale jak se říká.... Stačí jedna kapka a jen u tebe taťka 😀. Aneb když jednou jedinkrát u sebe nemáte ochranu a zrovna to vyšlo nevědomky na plodného dny 😀. Aspoň jsme si ty poslední chvíle "svobody" užily naplno 😀

luciehutt
10. bře 2017

@luciehutt *z tebe 🙂

toryt
10. bře 2017

Kdybych kvuli snazeni nemela kourit a pit asi bych se zblaznila, takhle to lip utika 😁 A na nekoureni a nepiti by pripadne bylo casu dost 😀

gabrielsone
12. bře 2017

Dobry den chtela bych se zeptat jestli můžu být těhotná i když mám menstuaci, od posledniho pohlavniho styku ubehli dva měsíce, ale pocituji na sobe priznaky. Bolesti v podbřišku,nebolnost a bolest prsou, i nevolnosti hlavne v aute ci mestske dopravě nikdy driv se mi to nestalo az za posllednnich par týdnů.. chute a. Kombinace ruznych jídel.. nemam chuť ani kouřit ci si dat s kamaradkami víno.. dam si ale cigaretu nedokourim a vino cele nevypiju.. diky za vase rady ci nazory

clear301
12. bře 2017

@gabrielsone napadá mě jen jedna rada: koupit si a udělat test! 😉

gabrielsone
12. bře 2017

@clear301 ahoj dekuji zitra si jdu pro testy.. ale obavam se toho, proto chci vědět i vaše rady

absintka19
12. bře 2017

@gabrielsone rada jedina 🙂 zacni testem 🙂 vestit mezi radky neumime

rita2015
17. bře 2017

Ahojte holky mám takový dotaz. S manželem jsme byli spolu v den ovu. Asi týden na to mě začalo být šíleně špatně na zvracení a i podbřišek bolel. Jenže jsem dostala MS jinou než obvykle. Teď už mám týden po MS ale stále je mi na zvracení (večer) podbřišek bolí i únava. Test jsem si dělala dnes ráno a negativní. Mám si ještě později udělat další? Co myslíte je to možné že bych mohla být těhu?

ucianek
18. bře 2017

@rita2015 ahoj buď bych si udělala další test a nebo bych šla na gyndu.. 🙂 nic jiného bohužel nevím... :/ Držím palce ať to dopadne tak jak chceš... 🙂

fajnka
20. bře 2017

Dobrý den, mám dotaz.
Ms jsem mela dostat 3.3., ale mela jsem zpoždění 12 dní, dostavila se az 15ctého a jen 3 dny místo obvyklých 5, a taková jiná než běžně, slabá. pak nic a dnes rano zase špinění. Nikdy se mi ms nezpozdila, vždy to bylo přesné jako hodinky. Na začátku měsíce jsem měla nechráněný styk, ale davali jsme si pozor. Než jsem to dostala, den předem taktéž nechráněný styk. Dělala jsem si test dvakrát v tom zpoždění a vyšel negativní. Myslíte že můžu být těhotná? Mám si udělat ještě test? Nechci se radovat zbytečně.. 🙂

toryt
21. bře 2017

Potrebuju poradit , podle teploty jsem po ovulaci, testy ovulacni ale jen silila kontrolni carka a jsem 11dc. Stalo se nake ze by mela ovulaci uz nekde 7dc?

orricohaniah
27. bře 2017

Dobry den, přítel se do me udělal den pred skoncenim posledni menstruace, ktera byla ovsem hodne slaba a trvala jen tři dny. Po 14 dnech mi zacalo pobolivat v podbrisku jako kdybych to mela dostat. Delala jsem si 3 testy, negativni....u lekare mi rekli, ze tehotenstvi zjisti az kdyz nedorazi menstruace a nasli mi cistu na jedinym vajecniku, ktery mam. Jeste ten samy den jsem to dostala, o tyden a pul drive. Je mozne ze jsem tehotna, nebo mi takove vykyvy dela ta cista?

luciehutt
27. bře 2017

@orricohaniah Dřív jsem si s cystama užila svoje... výkyvy můžou být cystou, ale pokud jsi začala krvácet dřív, když máš cystu, tak si musíš zavolat na gyndu přece.. mohla ti prasknout.
Tak hodně štěstí

27tery
27. bře 2017

@fajnka já jsem měla.menstruaci ale spys takoví spyneni a hodně prsa mě bolely bylo mi to divný tak jsem si udělala za týden teh. Test a tet mi tu spynka měsíční miminko takže je to možné 🙂

siss007
22. kvě 2017

Zdravím​, měla jsem cca měsíc zpátky nechráněný styk po tym za dva dny jsem měla dostat MS ale dostala jsem je až dnes po měsících než jsem je dostala boleli ve prsa jakoby se nafukovaly měla jsem divné nálady spíš nepříjemné "že bych pořád vraždila"!! 😀 jak jsem to dnes dostala docela se mi ulevilo ale pořád nemám tu jistotu :/ 😖 prosila bych esi nemá někdo takovou zkušenost 🙏

luciehutt
23. kvě 2017

@siss007 Mazej pro test nebo rovnou pro jistotu na gyndu 😀. To je různý, ty příznaky by mohly být splašený hormony a nebo taky těhotenství 🙂.

siss007
23. kvě 2017

@luciehutt neberu žádné hormonální prášky ...🙄 dneska večer tedy nad ránem mě vzbudilo příznak na zvracení a příšerné křeče v břiše esi je to od MS nevím... Ale takové křeče sem nikdy neměla ale test je negativní...tak já tedy ale opravdu nevím 😖☹

luciehutt
24. kvě 2017

@siss007 s MS jsem měla problémy i 7 let po vysazení 🙂. Když se mi spozdila MS tak jsem mívala splašený hormony i tak 🙂. Šla bych na gyndu a mas jistotu 😉.
Vždy, když se mi spozdila tak jsem si dělala test a jednou vyšel pozitivní + křeče v břiše. Tak běžím na gyndu a ono se mi zaseklo vajíčko ve vejcovodu 😀. Píchli mi injekci a do večera vše bylo jak má být 🙂.

bublek
24. kvě 2017

Ahoj holky, mam dotaz 6 dni pred MS jsme meli sex, menstruace se dostavila-byla kratsi,ale i me bolelo bricho.Je tam moznost,ze bych mohla byt tehotna..

ruzulinka24
26. kvě 2017

Dobrý den , chtěla bych se zeptat?...... 15.5 jsem dostala ms byla slabší a měla jsem ji do 16.5 a třetí den spíše slabounke spineni a pak jsem to už neměla a od té doby mám menší bolesti v podbrisku jako při ms, bolest hlavi, napětí v prsouch a občas se mi motá hlava nevíte někdo co by to mohlo být a nebo nemůže to být těhotenství??

age98
13. srp 2017

Dobry den,doufam,ze mi poradite,nebo alespon uklidnite.Mam 13 mesicni holcicku a menstruaci jsem mela hned po 6ti nedeli.Tri mesice na to jsem otehotnela,ale pak jsem prodelala spontanni potrat.Cekala jsem 3 mesice,abysme se mohli znovu zacit snazit.Snazime se uz pul roku,stale nic.Menstruaci mam po nekolika nepravidelnych cyklech uz ustalenou a pravidelnou.Ted mi ale prisla o 11 dni pozdeji.Nijak jsem se na to snazeni uz nedoustredila,mela jsem jine starosti. Celou dobu cekani na ms jsem mela bolesti v podbrisku,spis takove pichani a byla jsem hrozne podrazdena a bylo mi spatne,nekdy i na zvraceni.Po prichodu ms mi je stale spatne,obcas jsem podrazdena,ale hlavne dost unavena.Dnes mam ms 4 den a je o dost slabsi nez v predchozich dnech.Krev skoro zadna.Vpodbrisku me jeste obcas picha a boli me v krizich.Test jsem delala jeste pred prichodem zpozdene ms,ale negativni,snad jen pri velkem zakoukani slaby dusik.Poradi mi nekdo?Dekuji 🙂

mandlicka25
13. srp 2017

@age98 drzim palce, aby to brzy vyslo. Zkusila bych jeste test, ale jestli dobre chapu zpozdeni atd. mel by byt uz krasne pozitivni. Na veskere tehu priznaky je opravdu brzy.

age98
13. srp 2017

@mandlicka25 dekuji za odpoved.No,musime se dal snazit,ale proste se nedari ...Mozna je to tim,ze kojim :O 🙂

mandlicka25
13. srp 2017

@age98 to bylo prvni, co me napadlo! Asi bych se urcite poradila na gynekologii. A drzim pesti, vim moc dobre, jake to je, kdyz to nejde. Vy aspon mate jednoho lumpika doma! Hlavne klid a ono to pujde, drzim pesti! :*

mandlicka25
13. srp 2017

@age98 *** rika clovek, co rozhodne v klidu po tom vsem, co si prosel uz nebyl :P. Ale jak rikam, mas jeden zazrak doma a ono to pujde! Jen bych se poradila ohledne toho kojeni...

age98
13. srp 2017

@mandlicka25 no,nejspis budu muset,mala je totiz opravdu velka prisavka 🙂) jo a nervy to jsou,hlavne po tom spontannim potratu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru