Můžu mít po 10 dnech od oplodnění příznaky těhotenství?

kmotrice
28. led 2013

Já vím sice že bych to mohla vědět ale, když jsme s manželem předminulou sobotu ulítli můžu už mít příznaky že se něco děje??? Už pár dní mě píchá v podbřišku na obou stranách, uprostřed někdy cítím takový tlak, dva dny mám zácpu a bolesti hlavy. Já si myslím jestli nejsem i nastydlá ale nikde v zimě sem neseděla a oblíkám se myslím si že dostatečně. Pokud neberu HA tak MS mám dosti nepravidelnou. A na zjištování testem je brzy ještě. Tak nevím co myslíte?? Jinak žádný další příznaky nemám.

salenas
7. lis 2016

@andryyysssek hele, my kondomy taky ne, přítel je prostě nechtěl a nechtěl a můj kamarád pořád říká, že je to jako lízat med přes sklenici :D, antiko jsem nesnesla, bylo mi zle od hlavy, tělísko mi nedoporučil, takže jsem skončila na náplastech, ty jo, ty prsa :D, kdo se s tím měl tahat :D

misule1221
7. lis 2016

@astyna Já právě tohle nikdy neměla víš 🙂 proto mě to tak zarazilo a říkala to i doktorovi. Snad to nedostanu no 🙂

anicka2104
7. lis 2016

Já se prosila o radu. A ne o chytrý příspěvky. Tak proste antikoncepci nemůžu a telisko taky ne. A mi také zavrhli kondomy. Tak se proste stalo ze se do me udělal. A nevím jestli to přítel plánoval nebo ne. Když tehu budu tak budu rada a když ne tak se nic neděje.

misule1221
8. lis 2016

@anicka2104 Některý ženský tu jsou straaašně moc chytrý..... nevšímej si toho 🙂

anicka2104
8. lis 2016

Ahoj dnes jde si koupila testik Lady Max. Pristi týden vyzkouším a uvidím. Včera me začali bolet prsa a v podbrisku. 🙂

lucinka58
8. lis 2016

@anicka2104 Ahojky, tak to vypadá dobře 🙂 Ale pro těhu 🙂 Uvidíš. Vyčkej do termínu menstruace a pak zkus testík udělat, ať nemusíš zbytečně honit duchy. Přeju hodně štěstí a pokud doopravdy chceš mimi, tak ať Ti to vyjde 🙂

anicka2104
8. lis 2016

@lucinka58 dekuji akorát musím vydzet ještě 14 dni. Jsem strašně nedockava 😉

lucinka58
8. lis 2016

@anicka2104 Jediný test, který Ti to ukáže 4 dny dopředu je digitální Clearblue. Jinak je to fakt o lovení duchů a hlavně, pokud zjistíš ještě před menstruací, že jsi těhotná, tak to neznamená, že se to s menstruací neztratí..... Prostě lepší je počkat do termínu menstruace, nebo den po vynechání a pak až zkoušet test 🙂 Člověk pak není zbytečně zklamaný i když třeba před ms je test poztitivní, pokud to nevyjde a menstruace přijde 🙂

anicka2104
8. lis 2016

@lucinka58 ruka se kdo si počká ten se dočká. Tak se budu jen modlit aby to vyšlo a konečně se dočkala malyho pinďu 😀 včera jsem si nahmatavala prstem jemne delohu a mam ji trosku víš a nevím jak se říká tomu otvoru 😀 a byl jakoby zavřený. A mam výrok trochu víc a nezapacha. Poslední dobou mi nějaké jídlo nesedne. Prsa bolí a bradavky citlive. To jsem tolik nikdy nemela. Dekuji moc ze mi radite, jsem neskusena a rada se priucim. 😉

anicka2104
8. lis 2016

Mam tak chyby no mobil me opravuje ☹

anicka2104
9. lis 2016

Dobre ranko. 😉 tak dnes mam ještě víc bolava prsa a boles hlavy 🙂

lucinka58
9. lis 2016

@anicka2104 Tyyyy joooo, ale to mě přijde na příznaky ještě docela brzo. Jako přesně takový jsou, ale povětšinou až když se vajíčko zahnízdí, takže cca za týden po oplodnění. Ale i tak přeju ať ti to vyjde. Dej pak vědět - jsem sama zvědavá 🙂))

anicka2104
9. lis 2016

@lucinka58 me taky prijde brzo na příznaky. Ale uvidíme no 😉 urcite dam. Jen se modlim aby to nebyla cysta :-\

cizinkaa
9. lis 2016

Jeste nez jsem mela // tak mi bylo zle z auta a bolest prsou. Takze priznaky nejaky byt urcite muzou. ☺️

babanci
10. lis 2016

Já byla těhotná snad jen pár hodin a už jsem to věděla. 😀 Ráno jsem vstala, ucítila kávu a zatímco jindy mi voněla, zvedl se mi žaludek. A bylo to jasné. 😀

anicka2104
10. lis 2016

Me zatím bolí jen prsa. Teda každé me bolí jinak. Lece víc jak prave. Musím ještě 11-12 dni počkat na MS

kacenka0705
10. lis 2016

Ahoj holky mam takový problem treba pomuzete. záčátkem srpna jsem vysadila HA uplně po 5ti letech. normalně jsem to dostala,ale od ty doby vubec ne. DC je 64 dní. Před měsíce jsem byla u gynekologa těhotenstvý mi vyloučil a prý že vyvolávačky nedáva,že mam začít brát znovu HA nebo prostě musím počkat než se tělo srovná samo. Ale už před 3 dny jsem začla slaboulince špinit jen sem tam. Ovu test jsem si dělala a negativní. Protože od ty doby co se nedostavila ms ani pořádně nevím kdy mam mít ovu. Jinak i ty 3 dny mě bolí podbřišek jako na MS,Takový divný tlak. TT jsem si dělala ale byl negativní. 29.10. byl nechránení styk. Myslíte že jsem těhu? nebo je ještě na test brzy. Prosím o radu už jsem z toho fakt jelen.

anicka2104
12. lis 2016

Dobre ranko. Takže moc to na to tehu nevidím. ☹ Sice me bolí prsa ze strany asi zlazy nebo co to je 😀 a bolest hlavy. Kez by se zadařilo. 🙂

kubatovapetra
13. pro 2016

Ahojky děvčata, mohu se pridat??
Snažíme se o mimi uz 2,5 roku a az ted sr predepsal clostillbegyt. .. ovulace byla 6.12.... ms ma byt 19... zaclo mi byt blbe.. nemůžu vystat ruzne pachy, jsem dost nafoukla, boli me v podbřišku, nechutenství, hrozne citlive bradavky a prsa i akce uz v nedeli a normálne mivam akné v den ms.... na test je brzy...ale uz ted doufám ze to konečné vyslo....🙂

adriana9321
21. led 2017

Zdravim prosim o radu ☺ beru HA dobrala sem platicko 11.1.2017 a mela sem 3dny spozdeni. Ten treti den sme meli s partnerem uz vlastne nechraneni styk... Druhy den na to sem dostala menstruaci, ktera trvala o 2 dny mene nez obvykle..dnes je 21.1. Mam silene chute placam pate pres devate boli me hlava a sem unavena ...na test je jeste brzy...co myslite muzu byt tehotna??

astyna
21. led 2017

já jsem měla tlaky na vaječníkách vždy před ovulací...

adriana9321
21. led 2017

Zdravim prosim o radu ☺ beru HA dobrala sem platicko 11.1.2017 a mela sem 3dny spozdeni. Ten treti den sme meli s partnerem uz vlastne nechraneni styk... Druhy den na to sem dostala menstruaci, ktera trvala o 2 dny mene nez obvykle..dnes je 21.1. Mam silene chute placam pate pres devate boli me hlava a sem unavena ...na test je jeste brzy...co myslite muzu byt tehotna??

astyna
21. led 2017

@adriana9321

tak tělo se potřebuje z hormonů očistit, tedka ti bude menzes lítat, jak sama vidíš, krvácíš kdoví jak. Nejdříve je potřeba ustálit cyklus. Ty chutě mohou být prostě PMS, který jsi předtím neměla, protože jsi brala HA.

hanka1404
10. bře 2017

Ahoj holky. Mám dotaz, s partnerem se snažíme o miminko (jen krátce od půlky ledna). Poslední menstruaci jsem měla 18.2-22.2. a pohlavní styk jsme měli 3 krát podle mě v plodných dnech. A už třetí den od 7.7. mě bolí prsa..hlavně víc pravé..test jsem si neděla, myslím si že je brzo. Myslíte, že bych mohla byt těhu..přijde mi to moc velká náhoda, když vezmu páry v mém okolí, kteří se snaží min. rok..

lucykal
10. bře 2017

@hanka1404 Držím palce. Známm několik párů kterým se povedlo hned první měsíc.

hanka1404
11. bře 2017

@lucykal
Moc děkuji..snad se zadarilo..se uvidí příští víkend..

msimankova
11. bře 2017

@hanka1404 nam to trvalo tyden, a vedela jsem to temer hned. I drive, kdyz to nedopadlo, jsem sla pro test najisto. Tentokrat ale ukazal dve carky az po tydennim zpozdeni, byla jsem zmatena, kdyz byly negativni, ale delala jsem je moc brzo, proste jsem to vedela 🙂. Nepali te zaha? 🙂

hanka1404
11. bře 2017

@msimankova To ani ne, spis jsem unavená a furt bych spala..a sezrala kona, placam sladke slane maso..

lucykal
11. bře 2017

@hanka1404 Já byla také hodně unavná myslela jsem si, že na mě něco leze teda až při druhém tehotenství.

hanka1404
14. bře 2017

Tak se obávám, že to nevyšlo..sice to mam dostat az v neděli, ale dneska jsem začala lehce spinit a boli me břicho jak kdybych to mela dostat..😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru