• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu otěhotnět hned v prvním nechráněném cyklu?

17. února 2013 
Ahoj, po dobu 8 let jsem brala hormonální antikoncepci,nyní jsem musela vysadit, odmenstruovala jsem a zhruba v 10 dnu cyklu se nám stala menší nehoda a měli jsme nechráněný styk.Myslíte, že je tu nějaká šance, že jsem otěhotněla?
16. únor 2013 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano, šance je.
16. únor 2013 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jj šance tam je, záleží,kdy máš ovulaci, nezbývá asi , než čekat.přeji ať to dopadne tak,jak si přeješ :wink:
16. únor 2013 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě - já otěhotněla v prvním nechráněném cyklu po 7 letech s HA. cca 8 den cyklu ..
16. únor 2013 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No, vzhledem k tomu, že mi cyklus předtím řídila hormonální antikoncepce, tak ani nevím kdy tu ovulaci mám..:frowning2: Ale četla jsem, že po vysazení antikoncepce klidně i nějakou dobu trvá než vůbec k ovulaci dojde... co myslíte, že je na tom pravdy?
16. únor 2013 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciianaa Já zase několikrát četla, že je po vysazení hodně vělká šance že se hned zadaří:slight_smile:
16. únor 2013 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
10 den cyklu po vysazení antika a nechráněném styku je šance na otěhotnění poměrně velká, pokud jste oba plodní, může i nemusí to tak být
16. únor 2013 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciianaa Ono jak člověk vysadí tak jsem slyšela i četla že většinou aniž by se dvojice snažila tak se to stane.Kamarádka taky tak rychle otěhotněla a nebylo to plánované.Prášky brala v kuse 10 let a najednou hned otěhotněla,opravdu se to stává.Tak hodně štěstí :wink:
16. únor 2013 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, mám takhle starší dceru..operace srůstů v 19 letech, gyndařka mě vysvětlila, že začneme s podporou pro otěhotnění /chtěli jsme, ve 29/, vysadila jsem HA a už jsem to nedostala :wink:
17. únor 2013 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Takže děkuji za odpovědi,teď mi nezbývá než čekat...Za týden uděláme první test a uvidíme...Máme se v září brát,šaty zamluvené, termín na radnici, restaurace,fotograf...všechny zálohy zaplaceny a já si otěhotním a místo svatby porodím...!to je snad vtip!
17. únor 2013 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky slyšela, že po vysazení HA je hodně vysoká šance otěhotnět :unamused: Takže ano, těhotná být můžeš.
Zvládnout se dá mimčo i svatba najednou :wink:
17. únor 2013 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek