Negativní těhu test před menstruací, je to definitivní?

arwen2010
3. kvě 2013

Ahoj holky,
negativní test den před MS negativní. Je to definitivní???? 🙂

(Cyklus 26 dní, ovulace 12. -13. DC)

monikabie
3. kvě 2013

Nic není definitivní. Já měla týden po vynec hání sotva viditelného ducha a u druhého zase 1 den před MS silné obě. To prostě takhle nejde🙂

arwen2010
autor
3. kvě 2013

Tak už špiním, takže to asi definitivní bylo. Ale je mi už dva dny tak blbě od žaludku 😢 to se mi stalo naposledy někdy na střední. 🙂

vodvarkova
3. kvě 2013

Ahojky, když pročteš sopustu článku na nettu i špinění mužeš mít... ještě určitě počkej, hlavně se nestresuj... To že máš před menstruací test negativní je uplně normální...

arwen2010
autor
3. kvě 2013

já jsem hlavně už smířená s tím, že to nevyšlo. jen mě zarazilo, že mi je tak blbě a že jsem včera brečela u Ulice 😀

monavika
3. kvě 2013

@arwen2010 ja u prvnioho tehu normalne v prvnich dvou mesicicich krvacela ,to ze jsem tehu jsem zjistila az v 9tt,po vynechani ms a pozitivnim testu 🙂ted vyckavam,abych zjistila,jestli jsem podruhe tehu nebo ne...ve ctvrtek me ceka kontrola u gynekologa 🙂jsem napjata jak ksandy,moje predesla ms byla slabsi ,coz nebyva a tehu priznaky mam jak u prvniho tehu ... ted to nevypada,ze by me ms navstivila ,ale to se dozvim az u dr ve ctvrtek 🙂jinak taky mam ted pred ms a testy jsem mela negativni,spis pockej,jestli dostanes ms ,pak si delej test 🙂drzim palecky,aby to vyslo 🙂

angelsb
4. kvě 2013

@arwen2010 ja měla už viditelného ducha slabouckou čárečku ,ale každá to má jinak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru