Nejsem si jistá, kdo je otec. Mohla jsem otěhotnět s milencem?

9. únor 2024

Ahoj drive nez me odsoudite. Mela jsem k tomu co se stalo svoje duvody.
V lednu jsem mela styk s pritelem ktery se do me udelal, nevim presne kdy mam ovulaci, jelikoz posledni cyklus byl najednou velmi kratky. Bylo to ca. 2 dny pred ovulaci a na konci ovulace (podle kalkulacky) jsem mela 2x styk s milencem, plne chraneny kondomem, ani jednou ve mne nebyl bez kondomu, kondom nepreskl, kontroloval ho a je si na 99% jisty, ze se nic nestalo, malinke direcky by pry asi nevidel. Myslite, ze jsem tak jako tak mohla otehotnet s milencem?

autor
9. únor 2024

@sebestka ten zadne dite nechce

izz76
9. únor 2024

Je nepravděpodobné,ze by dite bylo milence.

hanka_12345
9. únor 2024

a co kdyby nekoho oplodnil co bys mu na to rekla?
a co kdyby tys byla ta prvni neverna a on taky zahl a udelal dite a oduvodnil to tim ze tys byla taky!

honatko092
9. únor 2024

Dlouhodobý vztah - snažíte se o dítě - přítel je ti nevěrný - ty mu to chceš platit, pro jistotu 2x - přítel ale nesmí vědět, že jsi mu byla nevěrná (fajn odplata, tedy) - jsi těhotná - máte vytvořit fungující rodinu 🤔 Smrdí mi to trollem, ale jestli ne, tak hodně štěstí! 😶‍🌫️

marselina
9. únor 2024

mas recht oko za oko zub za zub🤣🤣
tohle je snad troll ze jo nebo brzsky April

autor
9. únor 2024

Ja vim, ze je to hrozny a neomlouva me to, tohle se nedela, ale stalo se a ted musim najit reseni.

luciesofiealex
9. únor 2024

A jaké je řešení prosím tě chceš hledat? Na 99,9% to není milencovo, to že si zahla je jedna věc,druhá věc je že se s tím musíš vypořádat, nespisíespi s jinými a nebudeš mít potom takové starosti.... No a jak to chceš řešit?Jsou dvě možnosti, buď budeš mlčet a nějak to zvládneš,a nebo to prostě příteli řekneš byť je to nejspíš jeho dítě a riskuješ možnost že se s tebou rozejde, co jiného chceš dělat?

irmamala
9. únor 2024

@honatko092 to je fakt, kdyz se o tom pritel nesmi dozvedet, tak jak se mu pomstila? 😀

oveckaluky
9. únor 2024

No, jsi těhotná s přítelem. Gratuluju. S dítětem dostal i parohy, jako bonus... co řešíš? Když s milencem jsi se chránila a s přítelem ne, tak je to asi jasný, ne?
On mi zahnul, tak mu to vrátím, tomu nějak nerozumím, ale já jsem z jiné doby. Spíš mi vrtá hlavou, když chcete s přítelem dítě (jinak byste se asi chránili), proč v tu samou dobu spíš ještě s milencem...

oveckaluky
9. únor 2024

Nedokážeš žít s tím stresem, ale zároveň to přítel nesmí vědět... nemáte jarní prázdniny?

lenkalubina
9. únor 2024

Přítel byl nevěrný,tak ty můžeš taky?? Nechápu 🤦‍♀️

marge_s
9. únor 2024

@1pomnenka tak ani matka neni vzdyvky jiista 🤣

sorboni30
9. únor 2024

🙈🤦🤣

marketa1218
9. únor 2024

Jako matku, které takhle večer dítě spí a manžel je většinou v pátek s chlapama na pivu, tak mě tyhle diskuse docela baví 😄. Dítě milence nejspíš nebude,ale v tomhle případě si moc nemyslím, že funguje rovnováha oko za oko a zub za zub. Dospěj nejdříve.

95newmommy2020
9. únor 2024

Urcite je to toho přítele.
Nesoudím, jen si myslim, že je lepší být vdaná než otěhotníš. Pak je to vždy manžela.

brabechanule
10. únor 2024

Nejlepsi co ted můžeš udělat jw rozejít se s milencem a s přítelem vychovávat dítě...

brabechanule
10. únor 2024

@oveckaluky to mi taky hlava nebere když se snaží o dítě a bokem si skočí za milencem...

rebelka26
15. únor 2024

Co teď?Přítel už to ví?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru