Nejsem si jistá, kdo je otec. Mohla jsem otěhotnět s milencem?

9. únor 2024

Ahoj drive nez me odsoudite. Mela jsem k tomu co se stalo svoje duvody.
V lednu jsem mela styk s pritelem ktery se do me udelal, nevim presne kdy mam ovulaci, jelikoz posledni cyklus byl najednou velmi kratky. Bylo to ca. 2 dny pred ovulaci a na konci ovulace (podle kalkulacky) jsem mela 2x styk s milencem, plne chraneny kondomem, ani jednou ve mne nebyl bez kondomu, kondom nepreskl, kontroloval ho a je si na 99% jisty, ze se nic nestalo, malinke direcky by pry asi nevidel. Myslite, ze jsem tak jako tak mohla otehotnet s milencem?

natysnovec
9. únor 2024

Tohle nikdy nepochopím.🤦🏼‍♀️

kristyneckaa27
9. únor 2024

Buď věrná a nebudeš to muset řešit 🙂

autor
9. únor 2024

Pritel mi byl taky neverny

sebestka
9. únor 2024

Tak podle toho, co popisuješ, je minimální pravděpodobnost.

alubif
9. únor 2024

No vy jste dvojka,🤦🙈a to spolu chcete být? A případně vychovat dítě? , t

autor
9. únor 2024

Milenec se ani jendnou neudelal do kondomu, jen mam strach z preejakulatu v kondomu a popr. male dirky.
Ja vim, ze to zni blbe, ale chtela jsem mu to vratit. Ted jsem nejvic ublizila sobe.

sebestka
9. únor 2024

A jsi těhotná?

autor
9. únor 2024

Ano jsem

miryp
9. únor 2024

Byl mi nevěrný, tak jdu a za rohem udělám totéž, aby bylo vyrovnané scóre. Tomu říkám opravdu důvod 🙈 To jsou "super" vzorce chování, které chcete předávat dalším generacím. S největší pravděpodobností bude dítě tvého partnera, ale dokud neuvidíš testy DNA, budou v tobě hlodat pochybnosti.

autor
9. únor 2024

Ja vim, ze to zni hrozne a trpim za to az az. Ja si taky myslim, ze je pritele, jen jak rikas hloda me nejistota a nechci nikomu dalsimu ublizit :(

martinka_33
9. únor 2024

Myslim ze na 99% jsi tehotna s přítelem. Jen to asi neni upne idealni vztah pro zalozeni rodiny, mozna jestli jste se tak dohodli ze vernost pro neni nic pro vas a jste s tim oba v pohode, tak to.fungovat asi může, i kdyz vetsina takovycg vztahu se nakonec rozpadne.
Kazdopadne milence to.mimčo mejspis neni.

autor
9. únor 2024

Tak zadny vztah neni idelani, jsme spolu jiz velmi dlouho a pracovni stres apod. se na nas podepsali. Ja vim, ze ho miluji a ze pro dite az tu bude udelam cokoli. Jen ta predstava mit dite s tim milencem a jit s pravdou ven je strasna.

lenickakl
9. únor 2024

😂🤣

martinka_33
9. únor 2024

Ta pravdepodobnost ze je dite milence je minimalni. To bych se vic bála o budoucnost vztahu. Držim palce at vas mimco spoji a nerozdeli.

zlataberta
9. únor 2024

🙉🙉

merope
9. únor 2024

Měli byste se domluvit, zda podobné "vedlejší" vztahy jsou v pořádku (a vše může fungovat) nebo v pořádku nejsou. A pokud nejsou v pořádku, tak je nedělat. Pokud v pořádku jsou (a oba se na tom domluvíte), tak vše může fungovat bez problémů - protože si nebudete lhát. To je ten problém. Ne nějaké milenecké vztahy "mimo", ale to, že si kvůli tomu lžete. Lidí, co mají všelijaké typy vztahů a dobře jim to funguje, je hromada, vychovávají děti, užívají si a podobně. Ale nelžou si. Max si řeknou, co a do jakých podrobností o "druhé straně" chtějí vědět.

A mimochodem - je to slušná prevence, jak nezůstat s dítětem sama - pokud si nebudete lhát, ale budete vědět, že chlapovi nevadí, když zajdeš s kamarádem "na kafe" (a neřeší, co se tam děje), ani tobě nevadí, když někam chlap zajde (pokud u toho pečuje dobře o dítě), tak vše může fungovat podle mě mnohem líp, než když se oba navzájem bojí, zda "něco nepraskne". Jako jo, může se stát, že si takhle najde něco někde jinde - ale to se může stát i tak.

nat
9. únor 2024

No tak jestli do tohohle chcete privest dite tak to velka gratulace,sami se chovate jak deti a resite ted tohle,?? No ani se nedivim,ze to u nas ve state vypada jak vypada 😀

helen_h
9. únor 2024

A s milencem probíhala i nějaká část styku bez kondomu, než kondom nasadil??

autor
9. únor 2024

Ne ne, vubec ve mne bez kondomu nebyl

helen_h
9. únor 2024

Tak v tom případě to milence fakt nebude

jaja01k
9. únor 2024

Šance, že by bylo dítě milencovo je skoro nulová. Ale samozřejmě s jistotou ti to potvrdí jen genetické testy.

1pomnenka
9. únor 2024

Na 100% to bude tvoje dítě.

klokanka31
9. únor 2024

Pokud milenec nebyl černoch tak nic neřeš. Stejně je na 99% dítě manžela, tak proč se s tím stresovat 😉

autor
9. únor 2024

Kdyz ja ten stres asi nezvladnu.

titina12
9. únor 2024

Prosím te …je to tvého přítele 🙄

irmamala
9. únor 2024

Tak nemas prc*t jinde, kdy ten stres nezvladas.

miryp
9. únor 2024

Dohnalo tě svědomí, no. Pokud se s tím neumíš popasovat, zajdi k psychologovi, nebo se domluv s partnerem, že si zaplatíte testy otcovství, lepší, než vystavovat mimčo z tvé strany doživotně stresu z možné (za mě spíše nemožné) záměny otce...

autor
9. únor 2024

Partner to nesmi vedet

sebestka
9. únor 2024

A taky tady hrozí, že třeba zhrzený milenec promluví. Až zjistí, že jsi těhotná, tak ho určitě bude zajímat, čí to dítě je.

reeeza
9. únor 2024

Hruza, des. Vy jste jeden "lepsi" nez druhy. Dva nevyzrali jedinci co spolu budou mit dite. Tak snad za tech par mesiu dospejete.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru