Nidační špinění, je možné aby bylo 4. DPO?

alexkisss
3. led 2018

Zdravím mam otazku 29.12 mi doktor potvrdil ovulaci 30.12 bylo tuleni a bylo i par dni pred ovu ted je to 5dpo a ja lehce spinim ale jen kdyz jdu na malou a jen takové růžové může to byt nidacni spineni? Neni to brzy?

vendelinka08
4. led 2018

@alexkisss co to spineni? Jeste trva? Pokud slo o nidaci..tak bys eventualne dnes nebo zitra nasla na testiku dusika

alexkisss
autor
4. led 2018

@vendelinka08 vcera vecer spineni ustalo testik udělám zitra rano uvidim co mi ukaze

vendelinka08
4. led 2018

@alexkisss já měla po nidaci další den už dušíka, který byl hezky vidět.... tím myslím, lehce viditelný, ale nemusela jsem ho hledat.

alexkisss
autor
4. led 2018

@vendelinka08 j takyvste mela nidaci 5dpo???

vendelinka08
4. led 2018

@alexkisss ja mela pozdeji...az tak 9den..ale spineni jsem nemela nikdy....jen bolest v podbrisku..

alexkisss
autor
4. led 2018

@vendelinka08 aha no ja sem 5dpo a vcera sem spinit přestala pred chvilkou sem udělala testik a zatim nic nevidim

vendelinka08
4. led 2018

@alexkisss tak jeste vydrz....treba to vse teprve bude probihat...vim..ze to cekani je strasne..znam to. Zkus proste obalit nervy..a nech tomu cas...drzim palce

alexkisss
autor
4. led 2018

@vendelinka08 tak ja myslím pozitivně bud se to povedlo nebo ne uvidime

lzii
4. led 2018

ja to mám ted podobne jako ty .. jsem cca 8-9 dni po plodnych dnech a dneska spinim - jak rikas ruzovy až hnedy vytok a na testu vubec nic , zvracela jsem 2 dny zpet , citlova prsa , zlepseni pokozky , tlaky v podbrisku ..... do ms to mam 6 dni a pposledniho pul roku ji mam pravidelnou tazkze se domnivam ze jde o nidaci

alexkisss
autor
4. led 2018

@lzii jenže ja nemám žádné příznaky kromě toho spineni mi nic není jen občas zaboli podbřišek mam to dostat 15 MS tak uvidim

lzii
11. led 2018

Holky tak u mě to opravdu bylo nidacni špinění, dnes potvrzení testu

alexkisss
autor
11. led 2018

Tak u me potvrzené tehotenstvi dnes sem 10dpo

alexkisss
autor
11. led 2018

A hcg vcera 45

lzii
11. led 2018

Wow 10dpo? A už je to tak krásně vidět? Tak to já jsem asi min
😇😇

vendelinka08
12. led 2018

@alexkisss super...krasne sili

lzii
12. led 2018

u me takhle od vcerejska

alexkisss
autor
12. led 2018

@lzii ten je dělány dnes 11dpo

lzii
12. led 2018

@alexkisss no tenké úžasný, já zkusila ješte od gs

snezenka123
3. bře 2018

Ahojky, moc gratuluju holky k //.
Já jsem teď v úterý cca 6 dpo měla ráno světle růžový výtok, a večer mě píchalo v jednommístě břicho, a měla jsem pocit, jako by mi na pár sekund ztrvdlo..jakoby těhotensky, kdo si pamatuje, takové nepříjemné stažení svalů v děloze, šla jsem na wc , a jednorázové zakrvácení, potom sotva pár kapek na intimce, do rána jako když utne.druhý den slabší špinění sem tam...a potom nic.jo a tak tři dny mě bolelo v kříži jako při ms.
Dnes jsem cca 9 dpo. Při posledním těhu jsem to měla obdobně(ale těhotenství nakonec nedopadlo dobře☹)týden před ms jsem nejprve měla trochu růžový výtok (také 6 dpo)a přešlo to v slabé krvácení, které trvalo teda skoro 5 dní, jakmile ustalo a přešlo na špinení, tak cca 11 dpo jsem měla na testu z večerní moči slabounkého ducha a 12 dpo a dva dny před ms HCG v krvi 30 jednotek...
je sobota, a ne/čekám ms v úterý až čtvrtek...Chtěla bych vydržet netestovat aspoň do 12 dpo, ale když tady čtu ty vaše příspěvky...🙂

lzii
3. bře 2018

Tak na o něj přišla přestalo se vyjet. Musela jsem v 7tt na revizi dělohy. A dnes po 41 dnech jsem dostala konečně MS.

snezenka123
3. bře 2018

@lzii jsem na tom podobně..taky v 7tt☹

alexkisss
autor
4. bře 2018

Tak se nam to potvrdilo dnes začínáme 12tyden

alexkisss
autor
4. bře 2018

Tohle je starsi foto 13.3budu mit dalsi

snezenka123
4. bře 2018

@alexkisss jůůů gratuluji🙂

já jsem z toho jelen...nevím, kdy přesně byla ovulace, ale tak cca 5 dpo jsem měla ráno slabý růžový výtok, večer jednorázové zakrvácení, s bolestí břicha a dnes cca 10 dpo ráno po wc slabé špinění..a potom už nic. Břicho bolí jako na ms, a nečekám ms ve středu/ čtvrtek..je neděle:-/
chjo
Už jsemsi myslela, že pár dní zpět to bylo zahnízďování, ale nesedí mi tam teď TO DNEŠNÍ RANNÍ ŠPINĚNÍ..NIKDY PŘED MS NEŠPINÍM, ROVNOU PŘIJDE MS...

lzii
7. kvě 2018

Holky může být nidacni spineni i byli hustý výtok?

2hanah
7. kvě 2018

@lzii Ne, ale takový výtok a jeho zmnožení je v těhu běžný, pokud nezapáchá a nesvědí.

renuliena
7. kvě 2018

@lzii bili hustý výtok muze znamenat tehotenstvi, já jsem teď 32tt a vubec žádný výtok jsem nemela, ale segra a kamoska měly právě bili hustý výtok hned od začátku tehu, segre to po třech měsících přestalo a kamoska má termín týden po mně a ten výtok má porad, ale vím co jsem cetla tady, že hodně holek na začátku tehu měla tenhle výtok, moc drzim palecky 🍀 🍀 🍀 🍀 🍀 a dej vedet 😊

lzii
7. kvě 2018

@renuliena děkuji co já matně pamatuji měla jsem taky u prvního byli vytok, u druhého jsem měla už krevní ale nedopadlo to... A teď tohle... Jsem 7dpo tak musím čekat. Dám vědět

alexkisss
autor
7. kvě 2018

Ahoj holciny tak dnes sem začala 21.tyden a cekame holcicku máme hroznou radost

alexkisss
autor
7. kvě 2018

Co vy jak to u vas vypada??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru