Používáme cookies. Více informací zde. OK

Po roce snažení - těhotná?

brokovich
2. únor 2015
Zdravím všechny snažilky i maminky. Asi hloupá otázka, ale po roce snažení už se bojím těšit, že by to snad vyšlo. Vkládám foto. Řekněte, že to je jistý. 🙂) Co teď? Za gynekologem? Ptám se, jako hloupá, jsem z toho celá rozklepaná, naštěstí manžel není doma. Snad se z toho vzpamatuju, než přijde. Díky za všechny reakce. Eva
apacheee
2. únor 2015
Je to jisty😄
tristizia
2. únor 2015
Gratulace 🙂
akmitaf
2. únor 2015
jo jo to je to, co tam chceme vidět. 🙂 No k Dr. bych asi nespěchala nechala bych to klidně až na 7 nebo 8 tt - to už by mohlo být i srdíčko. Samozřejmě když by bylo cokoliv, tak bych šla hned
polaks
2. únor 2015
Zavolat gyn.. a domluvit termín vyšetření.. 🙂
lu777
2. únor 2015
těhotenství jasné x-)

k doktorovi se nemusíš hnát, on ona začátku toho není moc vidět, stačí třeba v 7. - 8. tt bohatě... 😉
držím palce ať je všechno v pořádku!
mysonek
2. únor 2015
Tak třeba moje doktorka chce první kontrolu už v 6. týdnu. Také když jsem se objednávala, tak jsem předpokládala ten 8. týden. Tak si zavolej ke svému lékaři a domluv se.
petullinka1
3. únor 2015
Moc ti gratuluji, já tohle co ty prožívám taky. S přítelem se snažíme rok a nějaký ten měsíc k tomu, včera a dneska jsem si udělala testík a ukázal mi to samé co tobě, tak jsem nějak nemohla uvěřit. Člověk čekal celkem dlouho a najednou je to tady a já najednou nevím co na to říct. Raduj se
amanda2014
5. únor 2015
je to krásný, blahopřeju!! 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli