Pomoc - jsem těhotná?

eva_55
6. kvě 2019

Ahoj holky, prosim, nemate s timhle nektera zkusenost? 24.-28. dubna jsem mela normalni MS. Ted v nedeli jsem zacala krvacet (byla jsem na pohotovosti) a tam mi nic nezjistili-pry menstruace ze stresu nebo hormonalni vykyv. Doktor mi rekl, at si pro jistotu udelam TT. Doma jsem si ho udelala a dve carky, dnes rano jsem byla na krvi a cekam na vysledky. Stalo se to nektere z vas? Co to muze znamenat?
Dekuji moc, Eva

denny27
6. kvě 2019

Hematom, implantačni krvácení.. může to být cokoli

eva_55
autor
6. kvě 2019

@denny27 z gynekologického hlediska jsem prý v pořádku 🤷‍♀️🤷‍♀️

balogis
6. kvě 2019

Na testu jsou dobře viditelné dvě čárky?pokud ano tak je to těhotenství

moxha
6. kvě 2019

Na UZ lékař nic vidět nemůže. Je totiž moc brzy.Pokud bude krev pozitivní tak je to jasné...

werumka
6. kvě 2019

@eva_55 Pokud byla menstruace opravdu úplně normální intenzity, tak se může jednat o mimoděložní těhotenství a tam je potřeba zbystřit. Hcg v tomhle případě ale nestoupá tak rychle.

eva_55
autor
6. kvě 2019
eva_55
autor
6. kvě 2019

@werumka MS byla normální. Spíš mi nejde do hlavy to krvácení skoro týden po cyklu. A dva proužky na testu.

kuliseks
6. kvě 2019

Moje babicka mela 3 mesice tehotenstvi normalne menstruaci, takze podle toho by nezjistila, ze je tehotna 😉 a jednomu kolegovi v praci se tak narodilo dite ze dne na den.. nevedeli, ze ho s partnerkou cekaji.. takze asi tak

svetlananav
6. kvě 2019

@kuliseks to snad není možné, nevšimnout si 9 měsíců mimča? 🙈

werumka
6. kvě 2019

@kuliseks On je menstruace a menstruace. Každá žena je zvyklá na jinou intenzitu a proto se ptám. Při klasické menstruaci odchází sliznice, do které se implantuje oplodněné vajíčko. Ta sliznice má určitou strukturu. Pokud taková menstruace proběhne, je nereálné, aby tam zůstalo vajíčko. Nemá se kde uhnízdit.

@eva_55 Ze začátku těhotenství může dojít ke kolísání hormonů a z toho může být i krvácení. Pokud jsi od menstruace cca týden, tak sliznice nemůže být natolik vysoká, aby v ní mohlo být zahnízděné vajíčko. Pokud šlo skutečně o menstruaci, Proto jsem se ptala na tu intenzitu - zda byla ta menstruace normálně silná se vším všudy. Ale víc Ti řekne dr. až budeš mít výsledky hcg. Všímej si každopádně bolestí, dalšího případného krvácení. Kdybys měla silnější bolesti, bylo Ti na zvracení, tak jeď k dr. co nejdřív.

kuliseks
6. kvě 2019

@svetlananav no ono se nejspis narodilo predcasne.. ale jako taky to nechapu moc no 😉 ale jakoby uz mi prijde, ze je mozne vsechno. Kazdou chvili se nekde po svete narodi dite, tak je velka sance, ze nejake tehotenstvi bude “zvlastni” 😉 ale hlavne, kdyz to pak dopadne dobre no samozrejme 🙂

balogis
6. kvě 2019

@eva_55 hm test je pozitivní no,tak dej vědět jak si dopadla

hanka_12345
6. kvě 2019

@svetlananav to je jak z Bravicka 😂

eva_55
autor
6. kvě 2019

@balogis Tak mi doktorka řekla, že mám nízké HCG v krvi. Cca za 2 týdny na UZ. Je to v raném stádiu.

balogis
6. kvě 2019

@eva_55 tak se uvidí no,držím palce

eva_55
autor
6. kvě 2019

@balogis Děkuji moc

eva_55
autor
6. kvě 2019

@werumka
Ano, i doktorka mi rekla, ze pokud me bude bolet pod brichem nebo jeste krvacet, tak hned k doktoru. Nicmene v krvi mam nepatrne mnozstvi HCG, cca za 2 tydny na UZ. Rikala, ze to krvaceni je zpusobeno i tim, ze se jedna o tehotenstvi (cerstve) a tak telo reaguje takto.

werumka
6. kvě 2019

@eva_55 Určitě ;) neříkala na tom UZ něco o výšce sliznice/endometria?

eva_55
autor
6. kvě 2019

@werumka Nene, mluvila jsem s ni po telefonu a rikala prave akorat vysledky krve a cca za 2 tydny na UZ. UZ mi delali vcera na pohotovosti, ale vnitrni, nikoli bricha....
Tak doufam, ze jsem tehu. Snazime se s pritelem porad 😞 a moc bychom chteli.

werumka
6. kvě 2019

@eva_55 A zprávu z té pohotovosti mas? Neklesej na mysli 🙂

eva_55
autor
6. kvě 2019

@werumka Ano, mám 😊

werumka
6. kvě 2019

@eva_55 zkus mi ji poslat jako soukromou zprávu ;)

eva_55
autor
6. kvě 2019

@werumka Poslu, ale az dyl, momentalne jsem mino domov ☺️☺️

janawaes
6. kvě 2019

@eva_55 Ahojky no ono ze zacatku tehotenstvi se muze objevit menstruace a krvaceni takze bych asi moc neplasila. Pokud ti TT ukazal dve carky tak bych asi jen pockala na vysledky krve zda se to potvrdi na 100%

eva_55
autor
6. kvě 2019

@janawaes Ano, TT dve carky a v krvi nizky obsah HCG.

katynkaaa
6. kvě 2019

@eva_55 já tedy nevím, ale pokud jsi měla teoreticky normální menses, tak teď bys měla mít nejdříve ovulaci? A pokud jsi menstruovala přes tehotenstvi, tak už by jsi byla třeba 4 týdny?? A to není v krvi malé množství hcg,ale dost... no záhada?🙂

eva_55
autor
6. kvě 2019

@katynkaaa Cca před 14ti dny jsem si dělala test a nic. Vcera jsem si delala dalsi a dve carky a dnes jsem byla na krvi a dr. mi prave rekla, ze mam v krvi nizky obsah HCG...

nesticka
6. kvě 2019

@katynkaaa já také otěhotněla v ten samý den kdy mi skončila MS...

werumka
6. kvě 2019

@nesticka To není zas tak neobvyklé. Když máš ovulaci třeba 10. den cyklu a menstruace Ti končí 6. den, tak v pohodě ten poslední den menstruace už můžeš mít plodný... tohle je ale trochu něco jiného 😉

nesticka
6. kvě 2019

@werumka dekuju za vysvětlení. Priznam se, že těmhle počtum moc nerozumím. Já třeba myslela, že to je hodně málo pravděpodobné otěhotnět takto 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru