Pozitivní těhot. testy - netěhotná a podezřelá z nevěry

luv
9. únor 2016

Ahoj holky. Řeším to, že mám pozitivní tt (těhotenský test) a už mám týden po vynechání MS (která měla být 2.2.). Dnes jsem byla u Dr. a on na UTZ nic neviděl ☹ ani gestační váček, nic, jen zvýšenou sliznici ☹ čárka na tt sílila (slabě pozitivní testy z víkendu, ty nejsilnější čárky na modrém testu jsou z teďka) a teď je super silná... prý se mám objednat za týden a uvidíme, ale podle poslední MS (8.1.) by prý na UTZ mělo být už něco vidět. Strašně moc mě vyděsil mimoděložním těhotenstvím... Zažila jste to některá? "Problém" totiž i je, že si opravdu nepamatuju, žebysme s manželem v té době měli sex... já vím, že je to divné, ale nesnažili jsme se (jestli jsme za ten měsíc měli sex 1x, tak je to moc - byli jsme oba nemocní a bez chuti-stresy v práci)... takže jsem ještě teď "podezřelá", kdo ví, kde a s kým to mám (což samozřejmě nepřipadá v úvahu, ale stejně manžel asi trochu pochybuje)...

megy
9. únor 2016

ono stačí jednou a je to 🙂 a po pravdě, pokud tvůj manžel pochybuje, tak by mě to jako ženu urazilo a dala bych mu to patřičně znát. To, že byly stresy, byli jste nemocní apod, no prostě to tak mělo být 🙂 Na Uz zvýšená sliznice je normální nález, příští týden uvidíš sama, že se něco objeví🙂 A vůbec, že si myslíš, že jsti nemohla v tu dobu otěhotnět,věz, že já jsem zářný příklad, pořád, že ovulace 16DC a ono ejhle při prvním pokus byla dokonce již 10DC, takže tělo ví, proč to je 🙂 hodně štěstí a rozumného manžela 😉

berninka
9. únor 2016

Záleží, kdy máš ovulaci - nejčastěji je to v prosřed cyklu, ale ne vždy. Ty cykly jsou různé, pozdější ovulace by řešila to, že na utz je jen vyšší sliznice i to, že k oplodňovacímu sexu došlo jindy, než podle MS vychází.
Ty čárky mluví dost jasně, držím palce!!

luv
autor
9. únor 2016

@megy On je normálně manžel hodně rozumný, je pravda, že tentokrát to ani mně hlava nebere 😀 Doktor mi totiž řekl, že mám strašně "scvrklé" vaječníky, že je nepravděpodobné, že bych ještě teď klasicky otěhotněla (do 2.2. jsem totiž intenzivně kojila prvního syna). A prý by tam už něco mělo být vidět ☹
Na to, že by to bylo druhé mimčo, tak jsem nervoznější než u prvního emoticon a nerada bych nějaké komplikace - pořád mi vykládal o tom, jak se ukončuje mimoděložní těhotenství 🤐 😔

luv
autor
9. únor 2016

@berninka díky moc, jsem nervozní jak pes, nejraději bych teď k dr. chodila denně 😀 a pokud by to tak bylo, tak myslím, že bych asi taky rodila v říjnu 🙂

megy
9. únor 2016

@luv vykašli se na dr., pokud nic neuvidí ani příště je to na pováženou, teď jsem to počítala a je to cca 32DC, což na UZ nic neuvidí, i když by měl křišťálovou lupu 😀

luv
autor
9. únor 2016

navíc jsem si teď asi vsugerovala všechny symptomy toho, že je něco špatně, začalo mě bolet břicho a hlava.. no super 😖

kacca11
9. únor 2016

Pristup manzela by me velmi urazil, co je to za duveru?

Jinak k tehotenstvi staci jeden styk, bohate. A take to nemusi byt tehotenstvi, ale treba cysta nebo chemicka nerovnovaha vlivem leku.

luv
autor
9. únor 2016

@megy neměl by tam vidět aspoň váček? nebo tak něco? nějakou tu "bublinku"?

luv
autor
9. únor 2016

@kacca11 já pořád doufám, že to myslel v legraci, občas ho napadne nějakej tupej vtip... na cystu to prý nevypadá a léky neberu vůbec žádné... potřebovala bych se nějak uklidnit a přestat na to myslet...

megy
9. únor 2016

@luv na tento den cyklu by neviděl ani sebelepší UZ nic 🙂 u mě to bylo 3dny po očekávané ms jen zvýšená sliznice a další týden už váček jak blázen, žlotkový váček a náznak srdeční akce. Uklidni se 🙂
Jo a mimochodem, jak může říkat dr. scvrklé vaječníky?? 😀 to je teda koumák

luv
autor
9. únor 2016

@megy řekl mi, (přesná citace): "máte, mladá paní, vaječníky v komatu" 😀 jsou nějaký scvrklý 😀

megy
9. únor 2016

@luv jinak se dívám a pokud jsi měla poslední MS 8.1 tak jsi dnes 33DC, což je na uz hoodně brzo. A pokud píšeš , že jsi ji nedostala 2.2, tak to bys měla sakra krátké cykly - nesekla si se sama ??? 😀

luv
autor
9. únor 2016

@megy každopdádně moc díky, hned jsme klidnější 🙂 musím si zavolat a objednat se na další týden...

megy
9. únor 2016

@luv 😀 v komatu byl pan doktor asi 😀

luv
autor
9. únor 2016

@megy fakt jsme se nesekla. Strašně moc jsem kojila - skoro co dvě hodiny denně a MS jsem měla trvající 10 dní po 20 dnech! - na základě toho mi dr. důrazně doporučil, abych přestala, že prý moje železo už by nespravily žádný doplňky stravy, ale spíš transfuze 😀 o to víc je právě divný, že bych otěhotněla a asi proto je Dr. tak skeptický...

luv
autor
9. únor 2016

@megy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

somalicats
9. únor 2016

@luv Stresy v práci, tahání těžkých beden, jeden jediný sex za měsíc - z toho mám neplánovanou druhou dceru 😀. A taky jsme s mužem koukali na test jak joja 😀. Ale aby mi řekl, nebo mě dokonce podezříval z nevěry... No, to by na mě bylo silný kafe.

Jinak na UTZ je strašně brzo. Pokud Ti dr. nebral krev, tak si dojdi jako samoplátce a budeš vědět, na čem jsi - jestli poleze hCG nahoru, tak je to jasné 😉.

megy
9. únor 2016

@luv tož dobrý cyklus a nenapadlo tě, že tentokrát prostě cyklus se může trochu napravovat? a stou zásobárnou železa - to bych mohla psát knihu - dva roky po druhém porodu a železo velmi nízké 🙂 jinak vyčkej na příští týden a uvidíš sama - myslím, že to bude dobré 🙂

luv
autor
9. únor 2016

@somalicats tak jsem ráda, že je tu i někdo, kdo to má stejně (myslím to překvapivé otěhotnění)... vždycky jsme si myslela, že to zkrátka nikdy nikomu nejde... že se vždycky všichni jen snaží a nic (viz všechny ty snažilky tady na MK, který moc držím palce)... - i první syn byl s trochou podpory hormonů (abych vůbec ovulovala). Proto jsem taky čuměla jak puk...

luv
autor
9. únor 2016

@megy popravdě to mě fakt nenapadlo, protože mě to tak trvalo už 10 měsíců... to manžel přišel s tím, že "tak si udělej test"... a pak už jsme jen furt běhali do lékárny, páč jsme tomu nemohli věřit... brala jsi na to železo něco???

somalicats
9. únor 2016

@luv Když to neplánuješ nebo se Ti to nejmíň hodí, tak to klapne i z jednoho sexu 😀. A tuplem, když s tím nepočítáš. Takhle mám 2 neplánované dcery, třeťátko je plánované, ale taky jsme nečekali, že se povede na první pokus, zase to byla taková "hurá akce" - těsně před tím, než jsem odjela začátkem prázdnin s dětmi na týden na hory (bez muže), tam jsme běhaly s holkama po horách (navíc mladší jsem tahala na zádech v krosně, hlavně na ledovci), chodily do sauny, vůbec jsem nemyslela na to, že jsme se vlastně začali "snažit". Vsadím boty, že kdybych se klepala na termín menstruace a testovala ještě před ní, tak z toho nebude nic.

Jo, a s tím železem - taky ho mám od posledního porodu nízké, do dalšího otěhotnění se mi rozhodně nesrovnalo.

megy
9. únor 2016

@luv já beru buď aktiferin, nebo sorbifer 🙂 hodně listové zeleniny - čerstvý špenát listový

zandi
9. únor 2016

@luv Já byla u dr. týden po vynechané MS, neviděl nic. Ani dutinku, prostě nic. Pak mě kontroloval ani ne po týdnu, takže za cca 12 dní po vynechané MS viděl dr. už gestační váček, ale bez srdeční akce, no a skoro 3 týdny po vynechané MS už srdíčko. Po této zkušenosti a stresu kolem jsem se zařekla, že příští těhotenství jdu k dr. nejdřív 8 tt, dřív ani ťuk, ty 3 týdny byly nejhorší v mém životě, kde jsem se taky dozvěděla o mimoděložním, pak stres z revize, že není srdčíko. Jsme holt holky nedočkavý a zvědavý a cpeme se k tomu dr. moc brzo.

luv
autor
9. únor 2016

@megy mně doporučili v lékárně floradix - sirup, tak uvidím a dyšta vyzkouším něco z tvého arzenálu 🙂

luv
autor
9. únor 2016

@zandi máš pravdu, velká chyba, u třetího už taky budu chytřejší 😀

keysi90
9. únor 2016

@luv Ahojky, já to mám podobně jak ty =) Sex byl pouze dvakrát v měsíci, samá odpolední, stresy, manžel taky, zpoždění a těhu test pozitivní. MS měla přijít 1.2..u mě dr viděl tedy jen dutinku 4 mm, ale koukali jsme na ten test s manželem jak vyoraní..a to si myslím, že ten sex byl tak 4,5 dní před ovu..

luv
autor
9. únor 2016

@keysi90 tak koukám, že je to vlastně docela běžná věc, takové "mimochodem" otěhotnění 😀

keysi90
9. únor 2016

@luv Jojo, my teď jen čekáme jestli se to udrží či ne. Špiním právě tak uvidíme. Já když jsem viděla ten test tak jsem tomu nevěřila. Zkusila jsem další 4 testy jiné značky =) Po roce a něco od potratu to byl šok 🙂

luv
autor
9. únor 2016

tak jsem volala na výsledek krve... HCG je 872,9 což by podle internetu mělo být cca 21 dní od početí... ale spousta ženských píše, že už dr. na UTZ něco viděl. No, tak se budu modlit, aby to bylo v děloze a ne mimo... na další UZT jsem objednána 18.2. tak jsem napjatá jak kšandy 🙂

keysi90
9. únor 2016

@luv Neboj, bude to dobré =)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru