Pozitivní test, ale dr. nic neviděla. Co to znamená?

miaelisa
14. led 2022

Prosím vás chci se zeptat ..dělala sem si tydeni TT test a byl pozitivní 1-2 ale dnes jsem byla u doktorky a ta mi řekla že tehu nevidi a poslala mě na krev co myslíte co to znamená ? Děkuji vam

jaja01k
14. led 2022

@miaelisa Znamená to buď, že jsi byla u doktorky moc brzy na to, aby na ultrazvuku těhotenství viděla, nebo že těhotná nejsi. Proto tě poslala na krev, tím se těhotenství spolehlivě potvrdí nebo vyvrátí.

petradt1986
14. led 2022

@miaelisa no na UTZ jde videt neco az pozdeji. Proto ta krev na potvrzeni.

miaelisa
autor
14. led 2022

@petradt1986 takže tedy mám ještě čekat na krev zejo ?

miaelisa
autor
14. led 2022

@jaja01k děkuji snad to vijde

jjasmina
14. led 2022

@miaelisa na ultrazvuku bývá něco vidět až v 6tt a později

martulka88
14. led 2022

UZ se dělá nejdříve 6 týdnů od poslední MS. Nejlépe ale 7-8 kvůli srdíčku.

rulexnone
15. led 2022

Taky mám pozitivní test a shodou okolností jsem byla včera na plánované prevenci a vidět nebylo nic 🙂

miaelisa
autor
15. led 2022

@rulexnone aha koukám taky máte krásné gravitni TT ale ještě taky nic nevidí ? No tak to vám držím palce ad vám to vijde já jdu ještě v pondělí na krev tak snad to poznají podle krve 😏

rulexnone
15. led 2022

@miaelisa ano, byla vidět jen takova bílá plocha, ale jinak vůbec nic, každopádně důležité je, že nejsou zvětšené vaječníky nebo nic podezřelého na vejcovodech, aby se mohlo vyloučit mimoděložní těhotenství

miaelisa
autor
18. led 2022

@jjasmina tak dneska přišli výsledky krve hodnoty šou moc nizke takže to znamená že těhotná nejsem?

jjasmina
18. led 2022

@miaelisa nechápu vůbec, jak to myslíte. Pokud jsou hodnoty nízké, můžete být na samém začátku těhotenství

stef9328
Autor odpověď smazal
Zobraz
stef9328
18. led 2022

@miaelisa urcite Vas poslou jeste za nejaky den a uvidi se zda stoupaji.

miaelisa
autor
19. led 2022

@jjasmina takže mám počkat teda ale můžu být těhotná viďte?

jjasmina
19. led 2022

@miaelisa ano, ale o tom rozhodne až ultrazvuk ❤️

miaelisa
autor
19. led 2022

@jjasmina dobře tak vám všem mockrát děkuji za rady 🙂🙂

felis
20. led 2022

@miaelisa ahoj, u mě Dr. nic neviděl týden po vynechání MS a HCG bylo jen 18 jednotek.
Dnes je tomu přes 14 let, čeká to na kapesný, večeři a říká mi to "mami" 🤣

felis
20. led 2022

@miaelisa tehdy jsem přišla za dva týdny na UZ a vše bylo v pořádku. Prostě to dcera dohnala. Každá žena je trochu jiná, její tělo i její těhotenství. Přeju Ti, ať můžeš za 14 let (i dřív) vyprávět podobný příběh.

felis
20. led 2022

@miaelisa oni mají doktoři prostě svoje tabulky 🤦🏼‍♀️ a berou potvrzené těhotenství až od nějakých 20 jednotek na uml a vše co je po tím, tak je špatně. Fakt vydrž. Máš krásný TT. HCG roste exponenciálně, to znamená, že jeden den může být nízké a další den trojnásobne. Hlavně klid. Krovky hore a držím palce.

miaelisa
autor
21. led 2022

@felis dnes sem byla znovu u doktorky a ta mi udělila to že krevní výsledky byly nízké takže negativní při nejsem těhotná a při ani utrazvuk nemusí dělat co říkáte na to?

rulexnone
21. led 2022

@miaelisa a dělala sis ještě test?

atomix
21. led 2022

@miaelisa Pokud byly hodnoty v řádu jednotek/nízkých desítek, tak opravdu těhotná nejsi. Je to tzv. biochemické těhotenství, kdy se ani zárodek neuchytí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru