Přerušovaná soulož. Je možné těhotenství?

11. pro 2023

No, vím že to možné je, otázka položena asi vskutku nešťastně, spíš jestli je to možné mimo ovulaci...vím, že by to mělo být v pohodě, ale stejně to ve mě hlodá. Styk byl přerušovaný, nějak v tom zápalu vášně jsem neohlidala,.zda si vzal protějšek kondom, i když jsme na tom byli domluvení...no prostě jeho odpověď je ta, dával jsem si pozor...no vím, kolik dětí po světě běhá právě díky této větě....spíš, zda je možné otěhotnět, když jsem byla 8. den cyklu, cyklus bývá plus mínus 28-31 dní dlouhý a ovulaci pocitově vnímám kolem 15. dne.

lencaa11
11. pro 2023

Možnost je vždy telo je někdy překvapení pro svůj klid bych si udělala test 12-14 dní od sexu

lachipie
11. pro 2023

Tak samozřejmě že je možné, že bys mohla otěhotnět... Udělej si test 14 dní od sexu nebo prostě až ti vynechá menstruace.

autor
11. pro 2023

Díky za odpovědi, no nic jiného asi nezbývá než čekat a pak udělat test

j.a.n.i
11. pro 2023

@lencaa11 12-14 dní po sexu je test na vyloučení těhotenství úplně k ničemu, tak nejdříve po 20 a více dnech

gruyerre
11. pro 2023

Pokud skutečně budeš mít ovulaci až za týden po sexu, otěhotnět nemůžeš.

merope
11. pro 2023

Spermie mohou ve výjimečných případech vydržet až 7 dní, ale to je extrém, spíše tak 2-3, vajíčko vydrží po ovulaci typicky tak 24 hodin (extrém jsou tuším 3 dny). Tzn. otěhotnět lze max 7 dní před a 3 dny po ovulaci. Víc ne.

Jo, já třeba mívám 2 ovulace v cyklu. Už delší dobu, přišlo se na to při IVF, kdy jsem dorazila k doktorce s tím, že to poznám, že už mám po ovulaci a doktorka, že ne, že ten folikul ještě nepraskl - a pak se podívala na druhou stranu a tam že je čerstvě prasklý. Čas mezi dvěma ovulacemi tuším 2-3 dny.

A taky se ti může ovulace libovolně posunout.

Takže - je to dosti nepravděpodobné, ale pořád možné.

me_druhe_ja
11. pro 2023

Některý ženský otěhotněly i ze sexu při menstruaci.....
Pravděpodobnost je malá, ale je pořád. 100% to není nikdy.
Já po druhé otěhotněla z 1 sexu v měsíci, nebyl do konce a brala jsem HA pro kojící. 🤷 A bylo to taky nějak krátce po menstruaci, podobně jak ty...(ale je fakt, že já jsem nikdy nezjišťovala ovulaci....sice mám dvě děti, ale vůbec netuším, kdy ovuluju přesně 😀)

exbordelar
Autor odpověď smazal
Zobraz
exbordelar
11. pro 2023

8. den cyklu je slusna pravdepodobnost, ze k otehotneni dojit muze…
Ja osobne mivam ovulaci kolem 10. dne, coz odpovida i zjisteni otehotneni i pet dni pred menstruaci a nasledne potvrzeni starsiho embrya pri prvnim UZ. Jak psala @merope, vajicko ma prumernou zivotnost jeden den, spermie cca 4 dny, ale muze to byt samozrejme dele. Plodnych dnu je tedy dost malo - cca 4-6 dni. Nechci te znepokojovat, ale je mozne, ze vase vasen vzplanula zrovna v tomto okne, a nebo se tesne s tim oknem minula. Kazdopadne, at to dopadne jakkoliv, doufam, ze z vysledku budes mit radost 😀

barmil
11. pro 2023

Každý nechraneny sex je minimálně 3% šance otěhotnění, kolem ovulace to samozřejmě stoupá

barmil
11. pro 2023

Upřímně bych si šla pro Postinor, nebo jakoukoliv pohotovostní antikoncepci, ano, je to svinstvo, ale pořád lepší než pak řešit potrat.

kleio
11. pro 2023

Pokud máš ovu opravdu 15. a styk byl přerušovaný, tak je pravděpodobnost hodně nízká, ale ne nulová. Nikdy dopředu nevíš, jestli se zrovna tento cyklus ovu z nějakého důvodu o pár dní neposune třeba. Každopádně by mě namíchlo chování chlapa, co se domluví na kondomu a pak se na to vyprdne. Snad jsi mu to pořádně vytmavila 🤨

exbordelar
11. pro 2023

@kleio tak vasen je vasen 😀❤️🤷‍♀️ Doufam, ze to aspon stalo za to ☺️😃

autor
11. pro 2023

@exbordelar no radost...vzhledem k tomu, že to bylo s milencem...tak asi nemá smysl více odpovídat

autor
11. pro 2023

@kleio jak jsem psala ovulaci pocitově poznám, ale cykly nejsou vždy stejné...v tomto roce se mi stalo, že cyklus byl asi dvakrát poměrně krátký a to nějakých 25 dní, to by znamenalo, že ovulace klidně mohla být u teď no
No jako samozřejmě jsem se ozvala a odpověď byl ta viz výše...že si dával pozor...

autor
11. pro 2023

@barmil jako na potrat bych nešla...ale vzhledem k tomu že šlo o styk s milencem nějak nevím co dělat...Postinor úplně nechci, takže asi prostě jen doufat

autor
11. pro 2023

Trošku me děsí ta věc, že jsem byla těhotná celkem pětkrát přičemž třikrát jsem potratila, ale vždycky jsem otěhotněla relativně hned

irmamala
11. pro 2023

Já jsem vždy žila v tom, že nejde otěhotnět mimo ovulaci. Teď čekám třetí a otěhotněla jsem na konci menstruace.

trdelnik234
11. pro 2023

Chodte uz vsetci do ( | ) s tymi milencami furt. Sak to je uz tretia tema od piatku. Nepise to nahodou ta ista osoba?
Este odpoviem na otazku: bez po tabletku PO a zmen milenca.

trdelnik234
11. pro 2023

A ano, viem, mozem preskocit a nereagovat. A aj to tak spravim

vysopro
11. pro 2023

Stále existuje možnost zavedení IUD místo pilulky po! Jistota je pak téměř stoprocentní. Byl bych ráda, kdybych to tenkrát věděla.

autor
11. pro 2023

@vysopro to je co? Jdu teda googlit

autor
11. pro 2023

@vysopro tělísko...no to v mém případě nebylo doporučeno

vysopro
11. pro 2023

Kolik je Vám let

autor
11. pro 2023

@vysopro 34 proč?

vysopro
11. pro 2023

Myslel ajsem, že ti to možná nebylo doporučeno, protože jsi příliš mlada...

j.a.n.i
11. pro 2023

@irmamala no, mimo ovulaci fakt otěhotnět nejde, ale to neznamená, ze ta ovulace nemůže dorazit brzo po ms.

keysi90
11. pro 2023

Kdyby tě ta představa tak moc děsila, tak si jdeš pro pilulku po, a neptas se na to, zda bys mohla otěhotnět. No myslím, že ve 34 letech bys měla vědět, že otěhotnět můžeš. Šance je malá, ale je. Ještě s milencem a nechat to osudu. Mazec 🙈
Za mě si troll.

linusha
11. pro 2023

Otěhotnět můžeš i mimo ovulaci. Mě by spíš zajímalo jak dlouho si s partnerem že už je potřeba milenec.

autor
11. pro 2023

@linusha 17 let

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru