První příznaky těhotenství? Píchá a táhne mě nad pupíkem

martirr
27. led 2015

Ahoj holky, snažíme se 4.měsíc o miminko a do teď jsem měla každý měsíc podle mě naprosto jasné příznaky, ale vždycky přišla ms..Teď jsem 27dc a nemám vůbec žádné příznaky což mi připadá dost podezřelé, akorá tdnes mě celý den tak divně píchá a táhne nad pupíkem tak nevim jestli by to mohl být [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | příznak těhu]]..Co myslíte?

leniczka23
27. led 2015

@martirr Nad pupíkem?To asi ne..já teda taky cítila tlaky,ale v podbřišku,cítila jsem se jakoby nafouklá,ale jinak..jinak všechny příznaky jako kdybych to měla dostat..nad pupíkem to spíš vypadá na žaludek..🙂 Néé nechci tě zlobit..moc držím palečky samozřejmě ať to vyjde.. 😉

terysek44
27. led 2015

@leniczka23 Taky si myslím, že nad pupíkem to bohužel příznak těhu nebude 😒 Mě boleli strašně prsa, víc než kdy jindy a dost se mi zvětšily a k tomu silnější bolesti podbřišku 🙂 žádné jiné příznaky mě nepotkali, nezvracela jsem ani jednou,,,,zato mi bylo večer dost špatně.....ale to až tak v 7tt ...přeji hodně štěstí ať to vyjde 🙂

martirr
autor
27. led 2015

Nekde jsem to prave vycetla ze to tak na zacatku tehu mel tak me to tak napadlo

terysek44
27. led 2015

@martirr tak třeba to vyjde 🙂 naděje umírá poslední 😉 a každá máme příznaky jiné 🙂

martirr
autor
27. led 2015

@terysek44 Spis se snazim hledat priznaky, nejde na to nemyslet

terysek44
27. led 2015

@martirr jj to já jsem taky hledala, myslím že to děláme všechny 😀 a máš i jiné příznaky?

martirr
autor
27. led 2015

@terysek44 No prave ze nemam vubec zadne, ale vsechny mesice pred tim jsem mela strasne jasnych priznaku i podle me zahnizdovani a zpozdenou ms a bolely prsa a stejnak ms vzdy prisla, ted mi vubec nic neni a to je velka zmena

terysek44
27. led 2015

@martirr aha to je zvláštní...tak doufam ze prave ta velka zmena nic neni je dobre znameni a budes mit na tehu testu 2 carky 🙂 test by ti mel ukazat, uz den v ocekavane menzes jestli jsi tehu nebo ne 🙂

martirr
autor
27. led 2015

@terysek44 Je to prave zvlastni a hlavne ten minuly mesic..Myslis ze uz jsem treba mohla byt tehu a proste to s ms odeslo?

terysek44
27. led 2015

@martirr tak to se taky občas stává a ani o tom žena neví , že těhotná byla....a těhu testy jsi si minulý měsíc nedělala?

martirr
autor
27. led 2015

@terysek44 Dělala, ale mam ovulaci až kolem 20dc takže když jsem testovala tak tam nic nebylo takže jsem chtěla týden počkat ale přesně po týdnu ms přišla

terysek44
27. led 2015

@martirr aha...a vis najisto ,ze tak mas ovulaci každý měsíc? já jsem si myslela ze mám ovulaci cca 15 DC ,jelikož mi to jednou potvrdila dr a pak jsem si jen tak koupila ovu testy a ejhle mela jsem ovulaci az 28dc a to se zařadilo hned 🙂 a pak jsem si dělala tehu test po 10 dnech, protože od ovulace do menzes by měl byt min 10 dni na to aby se vajíčko stihlo uhnizdit 🙂

martirr
autor
27. led 2015

@terysek44 No zatim mě vždycky v pulce měsíce začne hodně bolet podbříšek a mam ten bílkový hlen, tak předpokladam že jsem to zatim odhadla, snažíme se vždy ob den tak od 10dc aby jsme to neprošvihli, tenhle měsíc mě začalo bolet břicho 12dc a nejvíc bolelo 19dc a taky jsem měla úplně měkký čípek tak myslíš, že bych se mohla mílit?

terysek44
28. led 2015

@martirr tak to by mela byt ovu 🙂 já jsem právě na sobě ovu nevypozorovala ,nebo spis když jsme se nesnažili ,tak jsem se vůbec nepozorovala 😀 a když js!e začali zkoušet ,tak prvním měsíc jsme se netrefili a pak jsem si hned koupila ovu testy za par korun ( pro me liber 😀 ) a vyšlo to hned ten mesic a jestli zkousite obden ,tak se trefit musíte 😀 držím moc palce 🙂 určité se brzy zadari 😉

jitavm
28. led 2015

@martirr ahojky marti, my se taky snažíme, spíš teda přesněji od konce prosince. moc ti také přeju aby ti to co nejdříve vyšlo.
já jsem se dřív vůbec nějak nepozorovala a nějaká ovulace to jsem vůbec nevnímala. teď jak se snažíme taky o mimi, tak začínám všechno sledovat, číst a hlavně zjišťovat kdy můžu ovu čekat. a jak to vlastně poznám. doufám, že se nám to taky brzo podaří. beru kyselinu listovou, tak doufám, že ta tomu pomůže. 😉

luckiesj
28. led 2015

@jitavm Kyselina listová nemá pomoct k otěhotnění, ale má pomoct k dobrému vývoji plodu, až se zadaří 😉

jitavm
28. led 2015

@luckiesj aha no vidíš a já myslela, že to má i trochu tomu pomoci 🙂 já si připadám jak neználek hihi, ale snažím se tak nějak zjišťovat co a jak a co je potřeba aby se to co nejdříve zadařilo... 🙂
jak dlouho se snažíš ty, jestli se můžu zeptat? 🙂

luckiesj
28. led 2015

@jitavm Prášky jsem přestala brát v listopadu, takže od té doby jsem za "snažilku", ale nějak moc to nehrotíme 🙂 Beru listovku, ale žádné testy (ovulační ani těhotenské) nehrotím 🙂

jitavm
28. led 2015

@luckiesj já to zatím také nějak nehrotím, je to přece jen teprve měsíc snažení. Jen když vidím mého synovce, kterému bude za pár dní 6 měsíců, tak bych si ho nejraději vzala domů a kamarádka, mi oznámila že je na začátku 6.tt, tak ta chuť je čím dál větší postupně.
A taky bych byla ráda, kdyby pak bylo s kým vozit a celkově mít vedle sebe v blízkosti nějakou maminu 🙂

martirr
autor
28. led 2015

@jitavm Ahoj my se snazime uz od pulky rijna a ovulaci jsem vypozorovala hned ten mesic byly to dost bolesti bricha a taky prsa..Vsichni mi rikaj, ze kdyz po vysazeni naskoci ovu i ms normalne tak prvni 3 mesice jsou nejpravděpodobnější tak nechapu proc ještě nejsem tehu..Jsem zvedava jestli ms prijde jsem 28dc tak uvidime

jitavm
28. led 2015

@martirr já jsem ms dostala snad přesně jako kdybych brala HA, tak teď se taky snažíme, a snad poznám příchod ovu, je to tak že se to počítá cca od 10-16 dne o začátku ms. teda tak doufám, že během těch 3 měsíců se nám zadaří. a hlavně i tobě pokud se snažíte od října. moje kamarádka brala HA 13 let, HA přestala brát od září a nyní je v 6. tt. ptala jsem se jí, jestli si nějak hlídala ovu, ale ona říkala, že vůbec. že se snažili ob den ale taky né pravidelně a vyšlo jim to. 🙂

luckiesj
28. led 2015

@jitavm Je pravda, že mám taky kolem sebe malá miminka, která bych si nejradši vzala domů, ale na druhou stranu je kolem mě i plno akcí, na které bych s mimčem nebo těhotná už nemohla, takže se nehroutím z toho, že to není tak rychlé 🙂 Snažím se na to tom najít něco pozitivního 🙂

veronika182
28. led 2015

Ahoj holky, měla jste některá první příznaky těhotenství jako by na vás lezla třeba chřipka? 😝

jitavm
28. led 2015

@luckiesj to je pravda, člověk přijde i na jiné myšlenky. 😉
Já jsem teda od doby co se "snažíme" přestala pít alkohol, říkala jsem si i že jako očista by to třeba neuškodilo. Ještě piju aloe vera, jako na pročistění.

luckiesj
28. led 2015

@jitavm Tak to já kromě té listovky fakt neřeším vůbec nic....jediné, nad čím jsem přemýšlela, je to, jestli by případnému těhotenství neuškodilo moje cvičení 3x týdně...

jitavm
28. led 2015

@luckiesj teda, to jsi dobrá že 3x týdně cvičíš. 🙂 chodíš do posilky? nebo co cvičíš přesně? já jsem chodila na jumping, ale pak jsem někde četla, že se to nedoporučuje když se "snaží" o mimi, tím neustálým skákáním ...

luckiesj
28. led 2015

@jitavm 2x týdně cvičím doma na eliptikalu a jill a 1x týdně chodím na piloxing 🙂

jitavm
28. led 2015

@luckiesj tak to se musím přiznat že vůbec neznám cvičení na eliptikalu 😕 ale piloxing ten je prý super, co jsem slyšela.

luckiesj
28. led 2015

Jj, je...Řekla jsem si, že se sebou ještě něco provedu. Snažím se soustředit na ostatní věci než je snažení se o mimčo. To tomu opravdu neprospívá, řekla bych 🙂 Je pravda, že jsem si myslela, že se mi bude dařit na to vůbec nemyslet, ale to taky úplně nejde 🙂

jitavm
28. led 2015

@luckiesj hihi úplně na to zapomenout se nedá že? Já se taky snažím na to nemyslet, ale od tý doby co jsem vysadila HA, na to taky myslím a ve skrytu duše si to moc přeju. No uvidíme, koncem týdne budou "snad" příznaky na ovu, tak se uvidí jestli se zadaří 🙂))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru