První příznaky těhotenství? Píchá a táhne mě nad pupíkem

martirr
27. led 2015

Ahoj holky, snažíme se 4.měsíc o miminko a do teď jsem měla každý měsíc podle mě naprosto jasné příznaky, ale vždycky přišla ms..Teď jsem 27dc a nemám vůbec žádné příznaky což mi připadá dost podezřelé, akorá tdnes mě celý den tak divně píchá a táhne nad pupíkem tak nevim jestli by to mohl být [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | příznak těhu]]..Co myslíte?

zuzalinkak
28. led 2015

Me silene bolely prsa :D

luckiesj
28. led 2015

@jitavm Já jsem vysadila prášky s tím, že se přestáváme snažit nemít dítě, ne že se snažíme ho mít...Ale mozek si nějak dělá, co chce 😀 Jako nee, že bych šílela a testovala OVU a pak zase hned po OVU hledala příznaky a testovala a hledala "duchy", ale myslím na to, to zase jo 🙂

jitavm
28. led 2015

@zuzalinkak ahojky, ty už máš mimi? 😉

jitavm
28. led 2015

@luckiesj ale možná už aby tam nějakej ten duch byl viď 😉

luckiesj
28. led 2015

@jitavm duch ne, já chci 2 čárky...2 délnice 🙂

jitavm
28. led 2015

@luckiesj přesně 🙂))

zuzalinkak
28. led 2015

@jitavm Ještě ne, ale v očekávání. 🙂 Ale díky těm prsům, které fakt bolely tak, že oblíkání podprsenky byla katastrofa mi to začalo být divné a šla jsem pro test.

jitavm
28. led 2015

zuzalinkak@ tak ti moc držím pěstičky 🙂))

zuzalinkak
28. led 2015

@jitavm Ještě jak píšeš to tahání a píchání nad pupíkem.... táhnutí jsem pociťovala taky, ale až později a hlavně večer. Takže kdoví. 🙂

martirr
autor
28. led 2015

@zuzalinkak Já už to mám druhý den a hlavně necítim žádné příznaky na ms jako mám normálně, může se zeptat jestli nahodou nekontroluješ čípek?

eldoradoh
28. led 2015

Z vlastní zkušenosti říkám, že jsem si v průběhu snažení různé příznaky vsugerovávala. Například různé bolení břicha na všech možných místech, různé "dělání se špatně" atd. Neboj, mimčo si k vám cestu najde, uvidíš 😉
Nám se zadařilo čtvrtý měsíc a testovala jsem strašně brzo, ještě jsem ani neměla zpoždění. Ale tak nějak vnitřně jsem prostě věděla, že jsem těhotná - a byl na testu duch.
Přeju hodně štěstí!

zuzalinkak
28. led 2015

@martirr Vůbec netuším, co kontrolování čípku kromě prohlídky na gyndě je 🙂))

martirr
autor
28. led 2015

@zuzalinkak Tak to joooo🙂

leuskka
28. led 2015

@terysek44 ahoj, chci se zepta....t ty jsi měla ovulaci až 28DC?? Mám 3.měsíce vysazenou HA a OVU zatím nikde, tak jsem si řekla počkám a tento měsíc typické příznaky na ovulaci 28-31DC, tak si říkám je to možný takhle pozdě?? Psala jsem maila do online gynekologické poradny a tam mi Dr.odpověděl, že možné je všechno a po světě běhá hodně dětí z dlouhých cyklů a také že pravidlo 14.DC ovulace není u všech.

leuskka
28. led 2015

@luckiesj ahoj 🙂 též cvičím 3x týdně, nevím no.... o mimčo se snažíme 3.měsíc, zatím nic neřeším chodím na vše jako předtím, jen když jsem na lekci, kde je hodně posilka na břicho, tak mám takové divné myšlenky, jestli dělám dobře?? Na druhou stranu znám plno lidí kolik v počátečním těhu zvládly tolik alko akcí, než zjistili že jsou v jiném stavu, tak si říkám cvičení přece nemůže uškodit. A jak se nám zadaří tak se plánuji zaměřit jen naurčité hodiny. Přece nebudu sedět doma a jen čekat až....

luckiesj
28. led 2015

@leuskka Mám to úplně stejně, taky dělám vše, jen při posilování na břicho si říkám "co kdyby...". Ale máš pravdu, že "co kdyby" bych si mohla říkat dalších x měsíců a přece nebudu sedět doma a čekat. Na určité omezování bude čas, až se zadaří 😉

terysek44
28. led 2015

@luckiesj cvičení ti vůbec neuškodí, já cvičila 4-5x týdne a to hlavně posilovavi cviky s většími váhami 🙂 a vše v pohodě....je lepší mít připravenou kondici před tehu 🙂 ted jsem první tři měsíce necvicila a ted se pomalu zacina! zase hýbat ,ale už žádné činky 😀

amazonka.k
28. led 2015

Můj první příznak bylo to, že mě nebolela prsa, jako běžně před menstruací a měla jsem děsně nafouklé břicho, jako bezprostředně před explozí 🙂

luckiesj
28. led 2015

@terysek44 díky za zkušenost 🙂

brendamonique
28. led 2015

... můj první příznak, byly pocity ... takové zvláštní pocity, jako, že mi bylo takové "blivno" ale ne vyloženě špatně od žaludku a nějak jsem si připadala tak prostě "jinak", že jsem si říkala, že je něco asi v nepořádku 😀 ... a šla si udělat těh. test 😀

terysek44
28. led 2015

@leuskka jj taky jsem se strašně divila,ze ovulace může byt az tak pozdě....ale bylo to tak ,protože se zařadilo a podle ultrazvuku mi to bylo potvrzené. podle menzes bych mela byt už v 18tt ale jsem teprve 16tt právě díky opožděně ovulaci 🙂 takže je to možné 🙂 hraje v tom roli třeba i stres nebo nachlazení a ono se to může posunout. Jinak s tím cvičením na břicho jak jsi psala, se neboj 🙂 já jsem mela před tehu videt krásné brisnaky a ted už jsou pryč 😀

kriss9
28. led 2015

Já měla MS co 5-8 tydnu a rekla sem si, že když už to teda nemám 8 tydnu, tak to zkusíme, protože jak tak slyším z okolí, že to nikomu nejde, tak jsme to prostě zkusili. A ejhle, další měsíc nic, začalo mi byt strašně zle, ne na blití, jen zle. Únava, ani cvičit sem se nemohla dokopat, v práci bolest zad..Tak sem šla k doktorovi který mi řekl, že jsem v 5 týdnu..Takže sem otehotněla nějak 50 den od poslední MS. A tím chci říct, že to má asi opravdu každá jinak.

leuskka
28. led 2015

@terysek44 a první trimestr by se nemělo cvičit? Nikdy jsem o tom nepřemýšlela...

terysek44
28. led 2015

@leuskka mohlo, ale ja jsem straspytel a tak jsem to vyuzila k zaslouzilemu odpocinku 😀 Ono mi taky bylo docela spatne, sice bez zvraceni ale bylo a dost me pobolival podbrisek, takze jsem ani nebyla schopna moc cvicit 🙂

zuzka_89
29. led 2015

Ahoj holky, můžu se přidat? Snažíme se od září, zatím se bohužel nezadařilo. Každý měsíc se pozoruju a vsugerovávám si příznaky, a pak přijde zklamání. Řekla jsem si, že už to řešit nebudu a testovat taky nebudu, ale zase jsem to nevydržela. Je to divný ale tenhle měsíc mě už od 16 DC příšerně bolí prsa, včera to trochu povolilo, dneska zase cítím napětí. Už 10 dní chodím pořád čůrat. A dneska mi přítel říkal, že se mi zvětšili prsa a má pocit, že i stehna a zadek.. Včera ráno jsem měla pocit, že mi ztmavla jedna bradavka. Nestalo se vám to? Zítra bych to měla dostat, tak počkám a doufám. Každopádně když mrcha dorazí bude potřeba nasadit redukční dietu :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru