Špinění. Máte zkušenost?

15. srp 2021

Ahoj holky jsem 18 DPO ,delala jsem si testy a mela jsem dvě čárky pak udělala clearblue a ukázal mi 1-2 tzn 4-5tt.no a od vcera jsem začala spinit na intimce nic,jen když jdu na WC břicho mě bolí jako na MS. Cetla jsem na internetu,že se může jednat nidaci a při ní může být hnědý výtok. Co myslíte,máte některá zkušenost? Děkuji za info

jjasmina
15. srp 2021

Já měla jednou jen růžový flicek, jinak to nikdy nedopadlo, tim tě nechci strašit, jsou i holky, co krvacely a bylo to v pohodě 🙂

12misulkq
15. srp 2021

Nidace už dávno proběhla. Bez nidace nemůžeš mít pozitivní test 🙂
Z mě zkušenosti když sem takhle na začátku spinila tak to nedopadlo, ale u každé to je jiné a u tebe muže být vše v pořádku. V době kolem ms to muže tohle být 🙂

autor
15. srp 2021

MS jsem měla mít 11.8

izzylka
15. srp 2021

Takové špinění po wc jsem měla taky...postupně se to rozjelo v normální špinění až krvácení....bohužel, těhu tenkrát nedopadlo 🤔

autor
15. srp 2021

@izzylka a jak dlouho jsi měla takove spineni? Já včera k veceru pak nic pak noci a teď ráno .na vložce právě vůbec nic je to jen slabé 🤷🏻‍♀️

sirinfirst
15. srp 2021

To teď nikdo neodhadne. Já jsem v 6.tt začala špinit, špinila týden malinko, jen občas něco na papíře, pak to začalo vypadat jako ms a někdy mezi 7. a 8. tt byl konec.. Ale jsou holky, co v době očekávané ms špiní a dopadne vše dobře

monii007
15. srp 2021

U me špinění nikdy neznacilo nic dobreho. A pokazde, coz bylo 4x to dopadlo špatně. 🙏😔 Ale drzim palce, nějaká šance tam je.

teress1215
15. srp 2021

Ahoj, jen tě opravim pokud clearblue ukazuje + 1-2 není to 4-5tt ale 3-4tt 😊 no a jinak co se tyče krvácení, když sem začala krvacet i přes utrogestan také to nedopadlo a začalo to spinenim, to ale neznamená ze to musí byt i tvůj případ 😊 držím palce

izzylka
15. srp 2021

Takhle po wc to bylo pár dní, pak se to trochu rozjelo....celkově jsem špinila/krvácela asi 3 týdny.....byla jsem i v nemocnici pro podezření na mimoděložní, to se po pár dnech vyloučilo.

leniczka23
15. srp 2021

Teď to je buď a nebo. Buď se špinění rozjede a přejde v MS a těhotenství odejde a nebo jen zaspinis a bude to dobré. V téhle fázi těhotenství se toho ani moc dělat nedá, to nejvíc co můžeš udělat je myslet pozitivně a být v klidu. Držím moc palce.

tasimia
15. srp 2021

Ja Spinila az do porodu, z celého těhotenství jsem mohla jít bez intimky tak týden, takže to nemusí být špatné znamení, dole se to mění, si více prokrvená 🙂. A moje doktorka říkala, že špinění v těhotenství je běžný jev, nesmíš ale krvácet 🙂). Jinak MS bolesti jsem měla též, protoze jsem předpokládala, že špinění je blížící MS konečně a ona to byla naše princezna 🙂.

autor
15. srp 2021

K mudr jdu ve ctvrtek .. Strasne se bojím mimodelozniho těhotenstvi

autor
15. srp 2021

Teď na WC zase nic.. Achjo jsem z toho nesva

tasimia
15. srp 2021

Však ti pisu, že špinění je normální, tak buď v pohodě 😉. Najdi si to i na internetu, je to běžný jev a nejsi ani první ani poslední, která bude talhle špinit 🙂.

autor
15. srp 2021

@tasimia koukala jsem.. Díky za reakce. Nechám tomu volný průběh,nic jineho mi ani nezbývá. Jak pisete buď a nebo

tasimia
15. srp 2021

Přesně. Držím 🍀

klokanka31
15. srp 2021

Já při hnědým špinění měla mimoděložní.

themuffin
15. srp 2021

Bohužel mám stejnou zkušenost jako ostatní. Začalo to malinkým špiněním, přidaly se bolesti jak na ms a pak se dostavilo krvácení a potrat. Ale to samozřejmě nemusí být tvůj případ 😉

alik20
15. srp 2021

Taky jsem to mela jeden den trochu pak dva dny nic az se to rozjelo a lezela jsem v nemocnici a stejne to nedopadlo. S dcerou jsem to mela taky, bolest na ms a pak hned krev, ale pak se to zmenilo v hnede spineni a nastesti to potom preslo, musela jsem jen lezet a nohy nahore

majili
16. srp 2021

Já jsem špinila a dopadlo to dobře. Jsme 27 tt. Měla jsem po umělém oplodnění, tak mi navýšili jen Utrogestan, ale bylo to asi jen 2 dny takové jednorázovější špinění po utření toaleťákem. Držím pěsti!

mishulka26
16. srp 2021

Já jsem špinila a dokonce i krvácela a dopadlo to dobře malýmu jsou už 2 roky 😉

verais
16. srp 2021

No asi bych tak negativně nemyslela někdo má normálně ms a i tak je těhu.... já jsem u druhého těhu špinila až to 14tt a teď tomu zlobidlu co tak už na začátku těhu mě potrápil jsou 2 roky 😊 pro sichr jsem si zavolala na gyndu a doktor mi tehdy napsal utrogestan a objednal mě pak na kontrolu jestli tě neveme dřív jak ve čtvrtek asi bych ho poprosila aspoň o ty tablety pro klid duše tady ti píšou jen negativní zkušenosti, ale je plno žen co špinilo a vše bylo ok pokud to není jasně červená krev tak to je v pohodě děloha se natahuje a dokonce po sexu může být růžový výtok nebo hlen s krví to zas způsobí podráždění čípku 😉 vše bude ok jen je třeba věřit 🍀

autor
16. srp 2021

Byla jsem dneska u mudr ,na utz zatim nebylo nic videt ,vzala mi krev a pri prohlídce rikala ,ze nikde neshledala nejaky problem a spineni je normalni ,ze se muze objevit v termínu kdy mela prijit ms. Tak uvidime co bude dal

autor
16. srp 2021

@verais dekuji ❤️

autor
17. srp 2021

Holky tak hcg mám 98 údajně je to strašně slabé jaký názor máte vy? Ovulace byla 28.7. Mám přijít zase ve čtvrtek. Na internetu jsem koukala a ukazuje mi,rozmezí jednotek,že by to mělo být ok,ale sestra mě vystresovala

majili
17. srp 2021

Lehce slabe mi to prijde. Ja jsem necele 3 tydny od ovulace mela HCG uz vyssi nez 1000. Ale uvidis, ted to chce proste jen vydrzet a verit.

autor
18. srp 2021

V pondělí mi vzala krev na hcg napsala jsem chybně výsledky bylo to 94 ne 98 dneska jsem si zašla jako samoplatce na odběr hcg a hodnoty jsou 184,1 tak já nevím zdvojnásobilo,ale když jsem volala sestře řekla mi,že je to pořád málo,ale,že to roste 😏

autor
30. srp 2021

Už máme i srdíčko ❤️❤️

klokanka31
30. srp 2021

Moc gratuluju 🍀

themuffin
30. srp 2021

Gratuluji 😍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru