• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

22. ledna 2017 
@majkylove tak ako to dopadlo?
7. čer 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terinka1989 dostala jsem to :frowning2: snad teno měsíc už bude ten správnej :slight_smile:
7. čer 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ma mrzi.. tak drzim palce aby to vsetko dopadlo tak ako ma a zazivala si to najkrajsie obdobie v zivote...
7. čer 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terinka1989 dekuju,uz aby to bylo :dizzy_face: navic ma manza 5.7 narozky a to bych mela ocekavat ms tak by to byl ten nejkrasnejsi darek :slight_smile:
7. čer 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove budem vam velmi drzat palce :slight_smile:
7. čer 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jdu si pro radu.
menstruační cyklus mám trochu rozházený - někdy 28 dní, někdy 30 dní, poslední byl 33 dní. Dnes jsem 31 DC. Dělala jsem si test Dr. Max. Podle mě vyšel pozitivně, i když druhá čárka není stejně silná jako ta druhá, ale dočetla jsem se, že Dr. Max bývá často falešně pozitivní :( Přikládám foto, myslíte, že může být až tak falešně pozitivní? Foto je z mobilu, tak je trošku nekvalitní..Já vím, že nejlíp se to dozvím, když zítra koupím nový, ale tak jsem si řekla, že třeba má některá z vás zkušenosti.
8. čer 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no možná trochu lepší fotka, víc z dálky...
8. čer 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lleennaa Já s tímto nemám zatím zkušenost (pozivní jestě nikdy nebyl :frowning2: ), ale zkus udělat od jiné firmy, když tomuhle nevěříš :wink:
8. čer 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka já bych mu ráda věřila :grinning: :grinning: :grinning: ale napadlo mě si vygúglovat jeho spolehlivost, resp. nespolehlivost :frowning2:
8. čer 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lleennaa Ahoj, čárky vidím // i když je to rozmazané, ale řekla bych že jo, zkusila bych jiný test a pokud i on ukáže dvě je to jasné :wink:
8. čer 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lleennaa Ahoj, dr max právě bývá dobrý, moje prvotní testy taktéž od dr. maxe. Klidně zkus jinou značku, ale moc gratuluju! Tohle není duch, ale nádherná druhá čárka :slight_smile:)
8. čer 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lleennaa A jak dlouho se snažíte? Přikládám foto dr. max 12 dpo, a včera- 15 dpo už mám dálnice jak blázen :slight_smile:
8. čer 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sarkad2856 zítra určitě ještě radši jiný koupím :wink:

@ivet1987 děkuji a také gratuluji. Právěže v různých diskuzích hodně holky psali, že bývají často falešně negativní, tak jsem taková rozpačitá.
8. čer 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lleennaa Tohle je krásná jasná čárka :slight_smile: Tak zítra testuj hezky znovu a uvidíš že budou dvě. Já si ráno udělala dr.max a odpoledne ve stejný den jiný a taky byla krásná čárka. Sice se nemá z odpolední moči, ale já účelně nepila a dlouho nešla na záchod, tak byla krásně vidět :grinning:
8. čer 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 My se snažíme asi 3 měsíce, už máme dvě děti, takže třetímu miminku necháváme naprostou volnost. U prvních dvou jsem pořád řešila, že se nedaří a kdesi cosi. A oba se zadařili taky třetí nebo čtvrtý cyklus :grinning:
8. čer 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lleennaa hezké čárečky určitě zítra budou silnější.za mě mamatest jednoznačně něj :slight_smile: u něj sem měla 7 dpo ducha a 8 dpo maličko viditelnou čárku :slight_smile:
8. čer 2014 v 17:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 tak konečně :slight_smile:)) gratulace...
8. čer 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lleennaa tohle ale už není duch....to je slabá čárka. Někomu a některé testy dělají duchy, ale to je takové, že člověk opravdu neví, jestli tam je nebo není....tady už je jisté, že tam je:slight_smile:
8. čer 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@apollonka dnes si pro mamatest povalím. Toto byl Dr. Max.
@pisisvori ano to už byla normální slabá čárka, jen tomu testu moc nedůvěřuji.. Ale i tak mě to nedalo, měla jsem ještě jednoho Dr. Maxe a dnes ráno udělala a čárka už byla o dost tmavší. I tak si dnes ale koupím Mamatest :sweat_smile:
9. čer 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lleennaa myslím že to i tak je jisté :slight_smile: kolikátý si dpo?
9. čer 2014 ve 13:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přidám dnešní fotku testíku ted dělaného je to 20 dpo (34 den cyklu) :slight_smile: cykly mívám 26-27 dní :slight_smile:
9. čer 2014 ve 13:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
omlouvám se nějak se mi ta fotka nechtěně přetočila :D
9. čer 2014 ve 14:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apollonka nevím který DPO, ale celkově jsem dnes 32 DC, mám to celkem dost rozházené a myslím si, že ovulace byla tak kolem 18 - 20 DC, mývám ji později.
9. čer 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lleennaa ciarky byvaju malokedy rovnako silne :slight_smile: ale toto mi pride jasne pozitivne.
9. čer 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem dnes projistotu udělala nový test - Benu, tentokrát citlivost 25 a výsledek.. to už asi falešně pozitivní nebude :grinning: :grinning:
10. čer 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Holky co myslíte,jem teda dva dny před MS,ale nedočkavost,je nedočkavost :slight_smile:
10. čer 2014 v 10:47  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lleennaa Tohle už neukecáš :slight_smile: Gratuluju
10. čer 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sofiebar Možná náznak tam je, každopadně nepospíchej a vydrž par dní a zkus znovu.
10. čer 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky to je krásné čučím na vaše testy a bulím jak malá a moc gratuluji :slight_smile:
10. čer 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lleennaa krásné tak ať je vše v pořádku.potichoucku gratuluji :slight_smile:
10. čer 2014 v 11:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek