Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
terinka1989
7. čer 2014
@majkylove tak ako to dopadlo?
majkylove
7. čer 2014
@terinka1989 dostala jsem to 😞 snad teno měsíc už bude ten správnej 🙂
terinka1989
7. čer 2014
to ma mrzi.. tak drzim palce aby to vsetko dopadlo tak ako ma a zazivala si to najkrajsie obdobie v zivote...
majkylove
7. čer 2014
@terinka1989 dekuju,uz aby to bylo x-) navic ma manza 5.7 narozky a to bych mela ocekavat ms tak by to byl ten nejkrasnejsi darek 🙂
terinka1989
7. čer 2014
@majkylove budem vam velmi drzat palce 🙂
lleennaa
8. čer 2014
Ahoj holky, jdu si pro radu.
menstruační cyklus mám trochu rozházený - někdy 28 dní, někdy 30 dní, poslední byl 33 dní. Dnes jsem 31 DC. Dělala jsem si test Dr. Max. Podle mě vyšel pozitivně, i když druhá čárka není stejně silná jako ta druhá, ale dočetla jsem se, že Dr. Max bývá často falešně pozitivní 😞 Přikládám foto, myslíte, že může být až tak falešně pozitivní? Foto je z mobilu, tak je trošku nekvalitní..Já vím, že nejlíp se to dozvím, když zítra koupím nový, ale tak jsem si řekla, že třeba má některá z vás zkušenosti.
lleennaa
8. čer 2014
no možná trochu lepší fotka, víc z dálky...
verunka_korunka
8. čer 2014
@lleennaa Já s tímto nemám zatím zkušenost (pozivní jestě nikdy nebyl 😞 ), ale zkus udělat od jiné firmy, když tomuhle nevěříš 😉
lleennaa
8. čer 2014
@verunka_korunka já bych mu ráda věřila 😃 😃 😃 ale napadlo mě si vygúglovat jeho spolehlivost, resp. nespolehlivost 😞
sarkad2856
8. čer 2014
@lleennaa Ahoj, čárky vidím // i když je to rozmazané, ale řekla bych že jo, zkusila bych jiný test a pokud i on ukáže dvě je to jasné 😉
ivet1987
8. čer 2014
@lleennaa Ahoj, dr max právě bývá dobrý, moje prvotní testy taktéž od dr. maxe. Klidně zkus jinou značku, ale moc gratuluju! Tohle není duch, ale nádherná druhá čárka 🙂)
ivet1987
8. čer 2014
@lleennaa A jak dlouho se snažíte? Přikládám foto dr. max 12 dpo, a včera- 15 dpo už mám dálnice jak blázen 🙂
lleennaa
8. čer 2014
@sarkad2856 zítra určitě ještě radši jiný koupím 😉

@ivet1987 děkuji a také gratuluji. Právěže v různých diskuzích hodně holky psali, že bývají často falešně negativní, tak jsem taková rozpačitá.
ivet1987
8. čer 2014
@lleennaa Tohle je krásná jasná čárka 🙂 Tak zítra testuj hezky znovu a uvidíš že budou dvě. Já si ráno udělala dr.max a odpoledne ve stejný den jiný a taky byla krásná čárka. Sice se nemá z odpolední moči, ale já účelně nepila a dlouho nešla na záchod, tak byla krásně vidět 😃
lleennaa
8. čer 2014
@ivet1987 My se snažíme asi 3 měsíce, už máme dvě děti, takže třetímu miminku necháváme naprostou volnost. U prvních dvou jsem pořád řešila, že se nedaří a kdesi cosi. A oba se zadařili taky třetí nebo čtvrtý cyklus 😃
apollonka
8. čer 2014
@lleennaa hezké čárečky určitě zítra budou silnější.za mě mamatest jednoznačně něj 🙂 u něj sem měla 7 dpo ducha a 8 dpo maličko viditelnou čárku 🙂
aneetkka1
8. čer 2014
@ivet1987 tak konečně 🙂)) gratulace...
pisisvori
8. čer 2014
@lleennaa tohle ale už není duch....to je slabá čárka. Někomu a některé testy dělají duchy, ale to je takové, že člověk opravdu neví, jestli tam je nebo není....tady už je jisté, že tam je🙂
lleennaa
9. čer 2014
@apollonka dnes si pro mamatest povalím. Toto byl Dr. Max.
@pisisvori ano to už byla normální slabá čárka, jen tomu testu moc nedůvěřuji.. Ale i tak mě to nedalo, měla jsem ještě jednoho Dr. Maxe a dnes ráno udělala a čárka už byla o dost tmavší. I tak si dnes ale koupím Mamatest :-N
apollonka
9. čer 2014
@lleennaa myslím že to i tak je jisté 🙂 kolikátý si dpo?
apollonka
9. čer 2014
já přidám dnešní fotku testíku ted dělaného je to 20 dpo (34 den cyklu) 🙂 cykly mívám 26-27 dní 🙂
apollonka
9. čer 2014
omlouvám se nějak se mi ta fotka nechtěně přetočila 😃
lleennaa
9. čer 2014
@apollonka nevím který DPO, ale celkově jsem dnes 32 DC, mám to celkem dost rozházené a myslím si, že ovulace byla tak kolem 18 - 20 DC, mývám ji později.
terinka1989
9. čer 2014
@lleennaa ciarky byvaju malokedy rovnako silne 🙂 ale toto mi pride jasne pozitivne.
lleennaa
10. čer 2014
Holky, tak jsem dnes projistotu udělala nový test - Benu, tentokrát citlivost 25 a výsledek.. to už asi falešně pozitivní nebude 😃 😃
sofiebar
10. čer 2014
Holky co myslíte,jem teda dva dny před MS,ale nedočkavost,je nedočkavost 🙂
artee01
10. čer 2014
@lleennaa Tohle už neukecáš 🙂 Gratuluju
artee01
10. čer 2014
@sofiebar Možná náznak tam je, každopadně nepospíchej a vydrž par dní a zkus znovu.
mamkajitty
10. čer 2014
Holky to je krásné čučím na vaše testy a bulím jak malá a moc gratuluji 🙂
apollonka
10. čer 2014
@lleennaa krásné tak ať je vše v pořádku.potichoucku gratuluji 🙂