Těhotenský test. Je to prosím ryska?

21. dub 2024

Je to ryska ? Vyskočila ihned ,pak vybledla. Na fotce je vidět hůře než ve skutečnosti.

autor
21. dub 2024
klokanka31
21. dub 2024

Tohle vidím jako slabou čárku (pozitivní test)

monbonaa
22. dub 2024

Já měla hodně slabou čárku takhle a postupně silila 😊 přeji hodně štěstí ať sílí 🙂

lencaa11
22. dub 2024

Něco tam je ale zatím bych to brala negativní

bachovy_esence_poradna
22. dub 2024

Spíše je, ale zkuste udělat test dnes znovu. Nejlépe z ranní moči kde je hormonu více. Držím palce 🙂

lilian2111
22. dub 2024

Udělala bych jinou značku, tyhle testy teď dělají falešný //.

autor
22. dub 2024

Ať počítám jak počítám , musí to být nějaký omyl. Protože jsem měla menstruaci 1-5.3 . Styk pak byl 28.3 . 9.4 jsem začala krvácet jen dva dny a pak styk 12.4. To bych musela být těhotná z toho 28.3 . Vůbec tomu nerozumím . Test už doma nemám, včera sem si jej udělala, protože mě svědí bradavky a celý den mě to nakopává na zvracení

autor
22. dub 2024

@lilian2111 dělala jsem si test kolem 5.4 a byl úplně čistý,žádný duch . Tak nevím

julie290
22. dub 2024

klidně to může být čárka i ze styku ze 12.4. Docela by to i sedělo. Skus však jiný test, tyto prý duchují

autor
22. dub 2024

@julie290 pak mě 13 teho bolelo břicho ,že sem si říkala že snad musím mít ovulaci . Koupím jiný test

klpoiu
22. dub 2024

No dusik je tam pekny. Jak dlouhý mas cyklus? Posledni ms jsi mela 9.4. bez ohledu na to jak dlouho si krvacela. Krvaceni nemusi byt totiz stale stejne.

sorboni30
22. dub 2024

Za dva dny další test. Tady je slabý duch. Sestřenice vždy otěhotněla i během menses takže těhotná být samozřejmě můžeš..Malé procento žen má menses i v těhotenství. Známá měla normálně do 6 měsíce takže ani nevěděla, že je těhotná.

klpoiu
22. dub 2024

No pokud by jsi teoreticky mela ovulaci 13,14, tak styk z 12.4. je dostacujici a ted by si byla cca 8-9DPO coz by odpovídal i duchu na testu. Z minuleho cyklu urcite ne,to by by byly carky uz velmi vyrazne. A falešně neukazuje zadny test.

jaja01k
22. dub 2024

Kdybys otěhotněla 28.3. byl by test už jasně pozitivní. Pokud jsi těhotná, tak z toho 12.4. Nějaký duch tam je, zkus další test za pár dní.

autor
22. dub 2024

@klpoiu cyklus nemám vůbec pravidelný někdy 28 dní ,někdy třeba 35. Takže tím se nejde moc řídit . Jsem zmatená . To už by test ukázal tak brzy ?

autor
22. dub 2024

Čárka vyběhla hned , pak jen vybledla. Ale vidět byla hned to mě taky zmátlo. Já nikdy duchy nelovila, vždycky sem měla dálnice . Ale teď jsem to zkusila vzhledem k tomu jak mě toho 13 tého bolelo břicho a od včera ty bradavky .

klpoiu
22. dub 2024

Nepravidelný cyklus,nepravidelna ovulace. Za dva dny.bych udělala znovu, ale rano. Je to jistejsi. Znacku klidne stejnou.

sorboni30
22. dub 2024

Pokud vyběhla hned, budeš těhotná.. za dva dny si udělej nový test a ráno přesně jak píše výše..
Záleží zda je to pozitivní pro tebe či negativní zpráva?

autor
22. dub 2024

@sorboni30 no to já právě nevím . Jsem 8 měsíců po porodu . Což by nevadilo ale mám za sebou tři císaře . Ale na potrat bych jít nedokázala takže je to asi na osudu . Otěhotnět mi trvalo 7 let s malým ,takže sem v šoku ,že by se zadařilo hned takto brzy .Ano vyběhla opravdu hned nejdřív byla hodně vidět ,pak zbledla a zůstala tak jak je na testu. Určitě další test zkusím.

lutu11
29. dub 2024

Pozitivni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru