Těhotenství?

jessminn
14. zář 2022

Dobrý den, snažila jsem se s Přítelem skoro třičtvrtě roku o miminko a nic... Teď v Srpnu jsme byly na dovolené u moře a jelikož jsem měla dostat MS tak jsem si nechala napsat od Doktora prášky na oddálení menstruace ... Když jsem se vrátila s dovolené zpět do Čech tak jsem je už přestala brát... Od doktora jsem věděla že max do čtyř dnů se mi objeví MS objevila se mi třetí den co jsem je přestala brát jen MS jsem měla bolestivější pořád mě bolí v pravém podbřišku i v levém i a furt mi je divné jako jako na zvracení ...Test jsem si dělala druhý den po tom co jsem přestala brát ty prášky na oddálení MS a ukázal mě negativní

tasimia
14. zář 2022

@jessminn muze ti být blbe z těch prášku. Já měla Norethisteronu rozházeny žaludek, jak na vodě, zvracela jsem. Každopádně většinou léky na oddálení ms, zablokuji ovulaci. Tak bud je to prášky a nebo zkus další test.

jaja01k
14. zář 2022

@jessminn Bolesti podbřišku a nevolnosti jsou časté nežádoucí účinky prášků na oddálení menstruace.

jessminn
autor
14. zář 2022

@tasimia děkuju ...Ano to jsou ty samé prášky co jsem brala...A doktor mě upozorňoval že nedoporučuje při nich otěhotnět proč to mi neřekl

tasimia
14. zář 2022

@jessminn tak oni blokují ovulaci, takže se při nich asi ani neotěhotní.

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
krisstina93
15. zář 2022

Ty prášky ti rozhodily cyklus, to se stává když bereš hormony no. Těhotná nebudeš.

jjasmina
15. zář 2022

@jessminn jaj vy planujete a chcete mimi a veznes takové prášky? To budr z toho no, teď čekat až se srovná cyklus no, těhotná nebudeš

jessminn
autor
15. zář 2022

@zet83 no mě zase doktor říkal že nedoporučuje při nich otěhotnět že ženy pak měli nějaké problémy skrze to tak nevím...

jessminn
autor
15. zář 2022

@zet83 tak krom Testosteronu jsem brala už delší dobu mimistar forte co jsou zase tabletky volně dostupné které připravují tělo na početí miminka

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
jessminn
autor
15. zář 2022

@zet83 brala čeho??...

tasimia
15. zář 2022

@jessminn podle mě myslí přípravky na otěhotnění ;).

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
deniskqaa
16. zář 2022

Ahojky potrebuji poradit mam 3 poz testy ale slabe a ruzove mi jde krev. Nerozumim tomu ale krome prsou me nic neboli.

jessminn
autor
10. říj 2022

@krisstina93 za jak dlouho po brání Norethisteronu trvá srovnání cyklu??...8.9. jsem je přestala brát brala jsem je cca deset dní dvakrát denně a jak jsem je vypustila tak hned do třech dnů jsem to dostala... Teď mám den zpoždění a nevím jestli to je díky Praškum co jsem brala nebo jestli bych mohla být těhotná

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru