Těhotná nebo ne?

denisa7777
20. črc 2022

Ahoj poslední ms jsem měla 11.6. Mám pravidelnou ms po 30 dnech ale mám už 9 dni zpoždění a testy mi ukazuji jen duchy co se týče nějakých těhu příznaků , tak pociťuji únavu občas se mi udělá zle az se mi motá hlava a je mi na zvracení ,občas se mi navaluje z nějakého pachu což se mi nikdy nedělo , také mám obcasnou bolest v podbříšku asi už 5 dni . Vždy si myslím ze už přišla ms ale nic . Na gyn jsem byla před týdnem a tam nebylo nic ale bylo zase brzo na to aby něco doktor viděl tak jsem objednána v pátek na kontrolu . Ale zatím mě zajímá váš názor, protože mi to stále vrtá hlavou . Děkuji

klokanka31
20. črc 2022

@denisa7777 Mně přijde že nesílí...ale neztrácej naději 🍀

goovana
20. črc 2022

@denisa7777 a mě přijde že sili

carolineg1
20. črc 2022

Já myslím že sílit bude, jen je to brzy...

lenatko91
20. črc 2022

Zkusila bych další test a uvidíš… já jsem takto slabé měla v dubnu a nakonec jsem potratila. Ale tvoje testy se mi zdá trochu sílí, tak zkus další a uvidíš 🙂 nebo zajít na hcg jako samoplátce.. držím palce 🍀

lencaa11
20. črc 2022

@denisa7777 udělala bych nový test něco tam je teď už by test měl ukázat jasnou druhou čárku ☘️☘️

l01991
20. črc 2022

Něco tam je ale na 9 dni zpožděni... ale i tak držim palce

vikysek0987
20. črc 2022

@denisa7777 Udělej digitální, potvrdí, nebo vyvrátí (mě i při takto slabé čárce)Těmto nevěřím....

susmevem
20. črc 2022

Myslím, že na 9 dní zpoždění je to možná biochemko. To bys musela mít už o dost silnější čárku. Zkus si případně dojít jako samoplátce na krev a uvidíš. Nebo udělej digi test...

mimi1004
20. črc 2022

Na 9 denní zpoždění jsou ty testy slabé. Už bys měla mít jasnou dálnici. Já ji měla 3 dny před očekávanou ms a nebylo pochyb. Tady to asi nedopadne, i když ti to samozřejmě přeju.

denisa7777
autor
20. črc 2022

@mimi1004
@susmevem
Tyhle testy jsem dělala 1, 2, 3, den vynecháme ms od te doby jsem test nedelala ale děkuji všem za zprávy

susmevem
20. črc 2022

@denisa7777 ... no hele i tak... každopádně když si dnes uděláš test, klidně i večer, musela bys vidět progres. Tak držím palce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru