Test - prosím o názor

lussycat
5. čer 2015

Ahoj,

MS by měla přijít teprve dnes (13 DPO), ale já už samozřejmě testuju jako divá 🙂 Prosím o názor,
zda tam vidíte také ducha? 🙂 Díky!

basei
5. čer 2015

Ano vidím. Držím.palce

pisisvori
5. čer 2015

@lussycat jasne slaba carka. At vse pokracuje nak ma.

lussycat
autor
5. čer 2015

Díky, no to by bylo supr 🙂

verdos
5. čer 2015

Je tam.

dadakin
5. čer 2015

ano vidím

verusky
5. čer 2015

@lussycat JE TAM 🙂 GRATULKA 🙂

rozalia11
5. čer 2015

@lussycat no ja tak vydim ze je to tehotenstvo si prechladnuta ..zato slabo ukazuje ...a bude to holka ak si tehotna ale ja to tak vydim 🙂

lussycat
autor
5. čer 2015

@rozalia11 Nechápu co myslíš tím, že jsem "prechladnutá"?

simdan
5. čer 2015

je tam duch 🙂

rozalia11
5. čer 2015

@simdan neviem na co mislis?duhhhhh 🙂

kimikk
5. čer 2015

Ano jsi 🙂 tehule 🙂

lussycat
autor
7. čer 2015

Děkuji za komentáře - je to tak, dnes jsem si opět dělala test a čárka je výraznější. 🙂

lussycat
autor
9. čer 2015

Holky, dneska se mi objevil narůžovělý výtok a dost mě to vyděsilo. Máte s tím některá zkušenost?
Nemůže to být začínající potrat? :(

linee
9. čer 2015

@lussycat hlavne klid, ted nemuzes nic ovlivnit. Pokud nemas v brichu krece, neprechazi ti to do krve nebo nemas teploty, tak klid. Pokud se vytok bude opakovat, zapachat, bude tmavsi, zajdi k dr, nebo si v lekarne kup ascorutin. Je mozne, ze je to roztahujici se dělohou. Drzim palce, at je to ok

primaska
9. čer 2015

@lussycat prosím tě, nesleduj se tak.. Bohužel s tím zkušenost mám..

primaska
9. čer 2015

@linee cože, má jít k doktorovi?? chápu to dobře, že má lussycat 4. den zpoždění menzes.. a má jít k dr.? To přece může být normálně perioda..

verdos
9. čer 2015

Může to být cokoliv. Potrat určitě poznáš. Já v prvním těhotenství střídavě špinila a krvácela 14 dní, nakonec to dopadlo dobře... Jak píše @linee - stejně teď nic neovlivníš. Šetři se, buď pozitivní, případně můžeš zkusit ten ascorutin (ale na mě patrně neměl vůbec žádný účinek). Potrat poznáš podle křečí a silnějšího krvácení. Ale teď to může být vážně cokoliv, i jen nějaká banalitka. V prvním trimestru bývá kde co "normální"...

lussycat
autor
9. čer 2015

@linee Pokud s tím zkušenost máš a bylas tak nad věcí tak ti to neberu. Kdybych se nesledovala nechodím na diskuse.

primaska
9. čer 2015

@lussycat A máš potvrzené těhu od doktora? Jen jsem tím chtěla říct, že to může být i menstruace.. Navíc velkou roli hraje psychika..

lussycat
autor
9. čer 2015

Potvrzené těhotenství nemám, ale předvčírem byla výrazná druhá čárka. Ten výtok je dost silný,
myslím, že to asi odejde s MS :(

lussycat
autor
9. čer 2015

@primaska Já jsem v práci a jsem dost ve stresu. :(

primaska
9. čer 2015

@lussycat Nesmutni.. uvidíš..

makymj
9. čer 2015

@lussycat Já to měla taky tak, jednalo se o uhnízďování 🙂 Pokud je to růžové a ne jasná krev, neboj se, stres ti vůbec nepomůže, naopak. Držím palečky.

lussycat
autor
9. čer 2015

@makymj Tak jsem právě telefonovala své doktorce a říkala, že to bude s největší pravděpodobností uhnízďování a pokud se to nebude zhoršovat a nebudu mít bolesti, tak je vše v pořádku. 🙂

lussycat
autor
9. čer 2015

Musela jsem si udělat ještě jednou test, jestli nejsem blázen, takže tohle je dnešní podoba 🙂

linee
9. čer 2015

@primaska
@lussycat holky, sorry, myslela jsem, ze je to diskuze a zde je mozne vyjadrit svůj názor. Kouknu do vestecke koule, zda je to tedy uhnizdovani, počínající potrat, biochemicke tehu, opozdena MS nebo něco dalšího. Myslim, ze na dalku je diagnoza lehci.... 🙄
Ano, zkušenost s tim mam. Nevim, co je navsteve dr. pri opozdene MS a pozitivnim tehu testu a naslednem krvaceni spatneho - nekdy muze i klid, ascorutin a utros, nekdy ne. A ano, jsem také nad veci, protože se mi to také stalo, nedopadlo to dobře a zpetne vim, ze to stejne neslo ovlivnit a jedine co jde v te chvili udelat je snazit se zustat v klidu a neprestat doufat, ze to bude v poradku.
Pokud je něco na tom, co jsem napsala spatneho, tak muj příspěvek ignorujte. Jinak samozrejme preji
@lussycat, aby to dopadlo dobre.

lussycat
autor
9. čer 2015

@linee Předtím tu zprávu jsem špatně adresovala, odpovídala jsem @primaska, ne tobě. A jinak jasně že na dálku se nic poznat nedá. Jen když jsi v práci v kolektivu plným chlapů a nemáš s kým si o ženských věcech promluvit, tak tě potěší jakákoliv trochu povzbudivá odpověď. Sama asi víš, jak člověku "pomůžou" hlášky typu "moc se sleduješ, nevšímej si toho". Jasně, že bych to dělala, kdyby mi na tom tak nezáleželo. Někdo to prožívá míň, někdo víc a já se za to nestydím.

linee
9. čer 2015

@lussycat je to uplne normalni reakce. Nektere veci si clovek musí projit sam, zpetne hodne veci vypada pak jinak. A co ted? Ještě spinis nebo je to uz ok?

jasminecek
9. čer 2015

Pozitivní test a následné špinění u mě bohužel znamenalo potrat...test byl pak pozitivní ještě tři měsíce. Když to bylo ok, žádné špinění nebylo.

linee
9. čer 2015

@lussycat jinak jak řekl muj dr., je to 50:50. U mne to nevedlo k dobremu konci, znam ale pripad, kdy spineni bylo i v pozdějších týdnech tehu a mimi bylo v poradku. Mohu doporucit ten ascorutin, ten by ti asi předepsala i dr. A snazit se byt v klidu. Pokud mas stresovou praci, zkus si vzit tyden volna, netahat nic tezkeho, nenamáhat. Ted musi hlavne zabojovat mimi. Drzim palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru